close
بهترین متخصص ارتودنسی
اخبار نقل و انتقالات پرسپولیس در فصل 92/93
loading...

مجله فرهنگی ورزشی سرگرمی سعادت

اخبار نقل و انتقالات پرسپولیس در فصل 92/93

درخشان:اگر قراردادم 3 میلیارد بود اخراج نمیشدم

درخشان:اگر قراردادم 3 میلیارد بود اخراج نمیشدم


سرمربي پرسپوليس که شايعات برکناري اش از روي نيمکت سرخپوشان شنيده مي‌ شود در نشست خبري پيش از ديدار صباي قم حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.


به گزارش "ورزش سه" حمید درخشان درباره دیدار فردای تیمش برابر صبای قم گفت: فردا بازی ای داریم که با توجه به بازی هفته گذشته اش مقابل تراکتور آنالیز خوبی داشتیم. آنها حریف ضعیفی نیستند، با مربی جوان و تیم تاکتیکی. امیدوارم با کارهای تاکتیکی که انجام دادیم دیدار خوبی را مقابل آنها انجام بدهیم.

وی ادامه داد: تیم از نظر روحی شرایط خوبی دارد و امیدواریم بازی خوبی انجام دهیم و با پیروزی به دیدار هفته آینده مان در لیگ قهرمانان پا بگذاریم.

وی در مورد استعفای احتمالی اش بعد از این بازی گفت: در ایران از سرمربی خوب استقبال می کنند اما بعد از هفته سوم و چهارم دنبال برداشتن آن فرد هستند. هیچ کس درباره مشکلات این تیم حرفی نمی‌ زند. چقدر کاشتیم که چقدر برداشت کنیم؟ همه عجله دارند که ما برویم؛ خب باشد ما می‌ رویم، اما کجای فوتبال مربی ای که به نیم فصل نرسیده می‌ خواهند برش دارند؟

وی ادامه داد: یک حسن دیگر این فوتبال البته نه در فوتبال ایران و در فوتبال خارج این است که در خارج مربی پول خوب می‌ گیرد و همه به او فرصت می‌ دهند. من از 3 میلیارد می‌ خواستم بگیرم همه می‌ گفتند درخشان را نگه دارید. یک ذره فرصت بدهید، بابا! شما یک نیم فصل فرصت بدهید، یک فصل فرصت بدهید.
آیا آن آقایی که می‌ خواهد بیاید روی نیمکت بنشیند گارانتی می‌ دهد که با این تیم به موفقیت برسد؟ ختم کلام اینکه تمام تلاشم را می‌ کنم کارم را انجام بدهم تا زمانی که مرا بردارند.

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه حضور لرزانش روی نیمکت این تیم چه تاثیری روی بازیکنان خواهد داشت گفت: این یک ناهنجاری بزرگ در تیم ما ایجاد می‌ کند، شرایط روحی روانی بازیکنم را خراب می‌ کند. الان فرصت این کار نیست هر چیزی زمان خاص خودش را دارد. من نمی‌ خواهم جواب دوستان را بدهم اما ما وقتی که داریم به خوبی به جلو می‌ رویم چرا ترمز می‌ گذارند جلوی ما.

درخشان در حالی که از حاشیه ها و شایعات پیرامون نیمکت تیمش به شدت ناراضی به نظر می‌ رسد، در این باره گفت: ما داشتیم شرایط خوبمان را پیدا می‌ کردیم و مقابل پدیده ای نتیجه گرفتیم که در مشهد نباخته بود. در برابر ملوان هم اسیر ناداوری و بدشانسی شدیم. اگر بدشانسی و ناداوری نمی‌ شد این بحث ها بود؟ اگر واقع بینانه نگاه کنیم ببینیم تیم رشد کرده؟ باز هم این را می‌ گویم که هر چیزی در زمان خودش باید درباره اش بحث شود.

درخشان در پاسخ به این سوال که این شرایط برای کادر سابق و علی دایی هم به وجود آمد و آنها هم خیلی زود و با توجه به نتایج این تیم برکنار شدند گفت: کادر سابق یک فصل بود، آشنایی کامل به تیمش داشت، خودش تیمش را بست و یک فصل با آن تیم گذرانده بود و نمی‌ توان گفت تغییرات زود انجام شده بود. اما من از 18 بازیکنی که در اختیار داشتم، 8 نفر مصدوم و محروم بوده و 2 نفر از آنها هم که دروازه‌بان بودند من با این بضاعت کار کردم. هیچ وقت نتوانستم ترکیب کاملی را در اختیار داشته باشم. در فصل نقل و انتقالات هم دیدید که چه مشکلاتی برای تیم ما به وجود آمد، خواسته هایی که داشتیم انجام شد، مشکلات بازیکنان حل شد؟ اگر می‌ گویم زمان بدهید به این دلایل است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا معتقد است کادر سابق نتوانسته عملکرد خوبی در نقل و انتقلات داشته باشد نیز گفت: نمی‌ گویم بازیکنانمان با کیفیت نبودند می‌ گویم که مصدوم و محروم بودند. به طور مثال پیام صادقیان محروم بوده و تا آمد به خودش برسد مصدوم شد.

درخشان در پاسخ به پیام صادقیان که بعد از اعلام آمادگی اش با کنایه به کادرفنی اعلام کرده بود اگر او را در زمین بگذارند شرایط بازی را دارد گفت: من با حرف بازیکن او را داخل زمین نمی‌ گذارم، پیام در تمرین گذشته حاضر شده اما در تمرین 2 روز گذشته ضربه ای به مچ پایش خورده که باید دید به این بازی می‌ رسد یا نه.

سرمربی پرسپولیس بار دیگر با اشاره به رشد کیفی بازی تیمش گفت: کیفیت بازی ما تغییر کرده، تیم ما سابق بعد از دقیقه 45 راه می‌ رفت اما اکنون تا دقیقه 90، 95 درون محوطه جریمه حریف هجوم می‌ آورند. من امیدوارم هفته به هفته بهتر شویم و به این روندی که اکنون رسیده ایم، سرعت ببخشیم.

درخشان که بعد از هفته ها برابر پدیده به برتری رسیده بود در واکنش به صحبت های سرمربی پدیده که اعلام کرده بود اگر تیمش شرایط عادی را داشت هرگز مقابل پرسپولیس بازنده نمی‌ شدند گفت: من به آقای مرزبان احترام می‌ گذارم و هر کسی یک نظری دارد، هر کس که فوتبال را می‌ فهمد متوجه می‌ شود که پرسپولیس با چه کیفیتی در این جا بازی کرد، ما با اقتدار و با کیفیت بازی کرده ایم و در نهایت برنده بازی شدیم.

سرمربی پرسپولیس در مورد مذاکره نژادفلاح با برانکو و اطلاع او از این مذاکرات گفت: طبیعی است که هر باشگاهی حق انتخاب دارد و می‌ تواند با گزینه های دیگرش صحبت کند و این عرفش است که با گزینه دیگر صحبت کند. باشگاه با من مشورت نکرد. بلکه آقای نژادفلاح گفت با ایشان صحبت کرده ایم و اتفاق رخ داده را با من در میان گذاشت.

سرمربی پرسپولیس در مورد جدال حساس هفته آینده تیمش در لیگ قهرمانان آسیا و ضعف های این تیم گفت: من کاملا می‌ دانم تیم های مقابل با قدرت می‌ آیند، حریف مان 15 بازیکن با پاسپورت قطری دارد و 4 بازیکن خارجی هم گرفته است. اما ما در بحران بودیم و نتوانستیم بازیکن بگیریم.

درخشان در ادامه درباره حضور بازیکنان ایرانی در لیگ های عربی و شرایط آن نیز اینطور توضیح داد: این ها به دنبال پول می‌ روند و دنبال کیفیت نیستند. فرق فوتبال اروپا و امارات این است که آنجا دنبال کیفیت هستند و اینجا فقط پول. کشورهای عربی پول خوب می‌ دهند و بازیکن جذب می‌ کنند. تمام کشورهای عربی بازیکنانی جذب می‌ کنند که تابعیت این کشور را بگیرند. این بازیکنان به این دلیل می‌ آیند که فشار کمتری را تحمل کنند و پول خوبی بگیرند. اما در اروپا برای هر دلار کلی بازید زحمت کشید و تمرین کرد.

درخشان در پایان درباره نیمکت نشینی تادو، مهاجم برزیلی تیمش نیز اینطور توضیح داد: 2 تا مشکل داشت دندانش درد می‌ کرد و نگران خانواده اش هم بود. این هم بدشانسی من بود و از اول هم بدشانس بودم. من کی خوش شانس بودم؟!
نظرات () تاریخ : پنج شنبه زمان : بازدید : 92 نویسنده : علی

اخبار نقل و انتقالات لیگ برتر فصل 92-93

نقل و انتقالات لیگ برتر فوتبال ایران فصل 92-93 تا کنون

 

 

 

 

تيم بازيکنان ورودي به تيم بازيکنان خروجي از تيم
استقلال تهران هادي عقيلي - مهدي نظري - جمشيديان
تراکتورسازي حامد لک -دلير عقيل اعتمادي - محسن فروزان - سيدصالحي - قاسم دهنوي - مهدي ثابتي
سپاهان قاسم دهنوي - يعقوب کريمي-رحمان احمدي - هادي عقيلي جمشيديان - مهدي جعفرپور-حسن جعفري
فولاد خوزستان حسن جعفري اميرآبادي - ميثم کريمي - ادريس کوچکي - طالب ريکاني - پورخسرواني
نفت تهران حسين  ابراهيمي -پويا نزهتي - کاميابي نيا - وحيد اميري - حميد بوحمدان - رسول نويدکيا - حسين رحيمي - اکبر صغيري يعقوب کريمي - مگنو باتيستا - گوران لوبوويچ - داسيلوا - هادي شکوري - مصطفي سيفي - مهدي خيري - محسن يوسفي - ميثم آقابابايي - ميثم حسيني
مس کرمان   شجاع خليل زاده - ميلان مياتوويچ - استفان باتس - ايوان پتروويچ - عنايتي - مهرداد کريميان
پرسپوليس شجاع خليل زاده - يونس شاکري - قاسم حدادي‌فر - غريبي - محمد عباس‌زاده - کفشگري - علي‌عسگر - ميلاد فياض‌بخش - سيدصالحي - ميثم حسيني علي کريمي - فشنگچي - محمد قاضي
راه آهن ميلاد نوري - رامين رضائيان- وحيد طالبلو - خالقي فر محمد محمدي - کفشگري - عليرضا عباسفرد - محمدرضا ماماني - ايگور کاسترو - علي‌عسگر- اميد عاليشاه
سايپا مهدي جعفرپور غريبي-رحمان احمدي
صباي قم   ميلاد نوري - رامين رضائيان - حامد لک - بختياري زاده - ويکروم
داماش گيلان
عليرضا جهانبخش - حسين ابراهيمي - حسين رحيمي
فجر سپاسي بهنام عسگرخاني - مصطفي صبري - عمار نيک‌کار - مهرداد کريميان خالد شفيعي - مهدي نظري - قزلچلي
ملوان بندرانزلي ادريس کوچکي نزهتي - زارع - اولادي
ذوب آهن   پيام صادقيان - قاسم حدادي‌فر - پهلوان
آلومينيوم هرمزگان   پيرزاده
نفت آبادان   کعبي - مصطفي صبري - خالقي فر - رسول نويدکيا
پيكان   ميلاد زنيدپور - کارواليو
گهر دورود
محمدرضا خرسندنيا - محمد پروين - رضا کاردوست - عمار نيک کار
استقلال خوزستان بختياري زاده - قزلچلي - ويکروم - آچيله - کعبي - عنايتي - ميثم کريمي - کارواليو  
گسترش فولاد پهلوان - پيرزاده - نوشي صوفياني - حميدرضا سليماني-ميلاد زنيدپور - خالد شفيعي دلير

 

 


 

# احتمالي

 


 

*تيم هاي ديگر بعد از پلي آف اضافه خواهند شد

 

 

 

نظرات () تاریخ : سه شنبه زمان : بازدید : 951 نویسنده : علی

احتمال حضور علی کریمی در لیگ امارات

آخرین وضعیت پیشنهاد عجمان به کریمی/ بازگشت دژآگه به تمرینات فولهام
مدیر برنامه‌های بازیکنان ایرانی شاغل در خارج از کشور درباره احتمال پیوستن علی کریمی به عجمان گفت: صحبت حضور کریمی در تیم‌های دیگر همیشه مطرح است ولی در این مورد باید یکی، دو هفته دیگر صبر کرد.

محمودرضا فاضلی در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن بیان این مطلب در خصوص آخرین وضعیت اشکان دژآگه در تیم فولهام انگلستان تصریح کرد: اشکان چند روزی است که تمریناتش را شروع کرده و هر روز یک مقدار زمان و فشار تمرینش را بیشتر می‌کند. او از روز گذشته به تمرینات گروهی تیم فولهام اضافه شده است و هر روز آماده‌تر می‌شود.

وی درباره احتمال حضور دژآگه در بازی تیم ملی برابر کره جنوبی تاکید کرد: این موضوع به میزان آمادگی اشکان و همچنین نظر سرمربی تیم ملی ایران بستگی دارد.

مدیربرنامه‌های مسعود شجاعی در خصوص سکونشینی این بازیکن در تیم فوتبال اوساسونا هم یادآور شد: باید قبول کنیم که مسعود از یک مصدومیت طولانی مدت بازگشته  و نیاز به زمان دارد. او با تیم خوب تمرین می‌کند و مشکلی ندارد. باید دید در هفته‌های بعد چه اتفاقی رخ می‌دهد.

پس از آنکه "مانوئل ژوزه"، سرمربی پرسپولیس با علی کریمی به مشکل خورد، بحث پیوستن این بازیکن به باشگاه عجمان امارات مطرح شد. فاضلی در این باره گفت: بالاخره علی در داخل و خارج از ایران بازیکن اسم و رسم داری است که صحبت حضور او در تیم‌های دیگر همیشه مطرح است. الان نمی‌توانم درباره این پیشنهاد صحبت کنم. باید یکی دو هفته دیگر صبر کرد چون کریمی تصمیم گیرنده نهایی است.

وی در پایان تصریح کرد: متاسفانه کریمی در حال حاضر با باشگاه پرسپولیس به مشکل خورده است. البته ما نمی‌توانیم درباره این مشکل قضاوت کنیم ولی تداوم این مسئله نه برای کریمی و نه برای پرسپولیس خوب نیست.

نظرات () تاریخ : سه شنبه زمان : بازدید : 157 نویسنده : علی

بازیکن کره‌ای پرسپولیس

بازیکن کره‌ای پرسپولیس تا آخر هفته به تهران می‌آید

خبرگزاری فارس: بازیکن کره‌ای تیم فوتبال پرسپولیس تا پایان هفته در تهران حاضر خواهد شد.

خبرگزاری فارس: بازیکن کره‌ای پرسپولیس تا آخر هفته به تهران می‌آید

به گزارش خبرگزاری فارس، محمد رویانیان در روزهای گذشته از جذب یک هافبک خارجی خبر داده بود. این بازیکن خارجی اهل کره جنوبی است و تا پایان هفته در تهران حاضر خواهد شد.

پرسپولیس سه بازیکن خارجی را در نظر داشت که فیلم بازی‌های آنها در اختیار مانوئل ژوزه قرار گرفت.

سرمربی پرسپولیس بازیکن کره ای را ترجیح داده  که ظرف دو، سه روز آینده به تهران سفر خواهد کرد.

نظرات () تاریخ : سه شنبه زمان : بازدید : 271 نویسنده : علی

استقلال کهکشانی تر است یا پرسپولیس

جنگ ستارگان/ استقلال کهکشانی تر است یا پرسپولیس؟ / اینفو گرافیک67

لیگ برتر - فصل نقل و انتقالات تمام شد و حالا سئوال این است که استقلال قوی تر است یا پرسپولیس؟

به گزارش خبرآنلاین ؛ در این گزارش مروری انجام گرفته بر تغییرات شاخص تیم های استقلال و پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات به راستی کدام یک از این دو تیم قوی تر هستند؟

(برای دیدن اینفوگرافیک در ابعاد بزرگ تر اینجا را کلیک کنید)

 

 

نظرات () تاریخ : دو شنبه زمان : بازدید : 299 نویسنده : علی

نقل و انتفالات لیگ برتر 91 92 روز آخر

نقل و انتفالات لیگ برت 91 92 روز آخر
جان‌واریو از ابتدای فصل به میدان می‌رود
قرارداد محمدی با استقلال فسخ شد/ دروازه‌بان آبی‌ها با راه‌آهن به توافق رسید

خبرگزاری فارس: محمد محمدی پس از فسخ قراردادش با استقلال با مسئولان باشگاه راه‌آهن برای لیگ دوازدهم به توافق رسید.

خبرگزاری فارس: قرارداد محمدی با استقلال فسخ شد/ دروازه‌بان آبی‌ها با راه‌آهن به توافق رسید

به گزارش خبرگزاری فارس، محمد محمدی که 12روز پیش با ثبت قرارداد رسمی خود در هیئت فوتبال استان تهران رسماً استقلالی شده بود و حتی با این تیم به اردوی ترکیه سفر کرده بود، ساعتی پیش قرارداد خود را با باشگاه استقلال فسخ کرد.

مسئولان باشگاه راه‌آهن که خواهان عقد قرارداد با این بازیکن بودند با محمدی به توافق رسیدند و این بازیکن برای فصل آینده زیر نظر علی دایی و با پیراهن راه‌آهن به میدان خواهد رفت. بدین ترتیب فابیو جان‌واریو جایگزین محمد محمدی در استقلال شد و این بازیکن برزیلی می‌تواند از ابتدای فصل برای آبی‌پوشان به میدان برود.

قرارداد جان‌واریو با استقلال و محمدی با راه‌آهن امروز در هیئت فوتبال ثبت خواهد شد.

نظرات () تاریخ : پنج شنبه زمان : بازدید : 279 نویسنده : علی

اخبار نقل و انتقالات پنجشنبه 22 تیر 91

اخبار نقل و انتقالات پنجشنبه 22 تیر 91

 

اخبار نقل و انتقالات پنجشنبه 22 تیر 91

رادومير جالويچ به سپاهان پيوست


رادومير جالوويچ رسما به تيم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان پيوست.


  به نقل از سايت باشگاه سپاهان، رادومير جالويچ که در اردوي ترکيه با مسئولان باشگاه فولاد مبارکه سپاهان به توافق رسيده بود، صبح امروز وارد ايران شد و پس از تائيد هيئت مديره باشگاه، قرارداد خود را با اين تيم به امضاء رساند.قرارداد وي براي 3 فصل منعقد شده است و در هيئت فوتبال استان اصفهان به ثبت رسيد.

 


 

پس از جذب جانواريو

استقلال يک بازيکن را از ليست خارج مي‌کند


باشگاه استقلال اعلام کرد که براي جذب فابيو جانواريو يکي از بازيکنان تيم را از ليست خارج خواهد کرد.


 استقلال در حالي فابيو جانواريو را جذب کرد که سهميه ليگ برتري اين تيم براي ثبت قرارداد اين بازيکن در هيات فوتبال پر شده است. مدير روابط عمومي باشگاه استقلال درباره نحوه جذب اين بازيکن گفت: جذب فابيو جانواريو يک خريد فوق‌العاده‌ بود و در همين يک ساعتي که خبر توافق اين بازيکن منتشر شد، واکنش‌هاي خوبي را از سوي هواداران ديديم. خود فتح‌الله‌زاده نيز به خاطر مذاکره با جانواريو زودتر به ايران برگشت و از ساعت هشت تا دو بعد از ظهر امروز با جانواريو صحبت کرد و به توافق رسيد.

 

 محمد سررشته‌داري اضافه کرد: راهکار اوليه ما براي اين که بخواهيم از جانواريو استفاده کنيم اين است که او يک نيم فصل بيرون بماند تا با سهميه نيم فصل دوم بتوانيم از او استفاده کنيم، اما با صحبتي که فتح‌الله‌زاده انجام داد، قرار شد که يک بازيکن را از ليست خارج و فابيو جانواريو را جايگزين او کنيم.

 


 

فابيو جانواريو به استقلال پيوست


هافبک فصل گذشته تيم سپاهان با استقلال قرارداد يک ساله امضا کرد.


   فابيو جانواريو که به دليل تاخير در تمرينات سپاهان از سوي کرانچار از ليست کنار گذاشته شد، پس از فسخ قرارداد با اين تيم اصفهاني صبح امروز به همراه مدير برنامه‌هاي خود در دفتر علي فتح‌الله‌زاده در باشگاه استقلال حاضر شد.فتح الله زاده که صبح امروز از ترکيه به تهران رسيده بود مستقيما به باشگاه استقلال رفت و با جانواريو قرارداد بست.


اين بازيکن برزيلي پس از جلسه‌اي که با حضور فتح‌الله‌زاده، علي اميري و مدير برنامه‌هايش برگزار شد قرارداد يک ساله‌اي با اين تيم امضا کرد.


اين در حالي است که استقلال 7 سهميه ليگ برتري خود را جذب کرده و با اين شرايط بايد ديد اين باشگاه چگونه اين موضوع را حل خواهد کرد. 

نظرات () تاریخ : پنج شنبه زمان : بازدید : 266 نویسنده : علی

اخبار نقل و انتقالات سه شنبه 21 تیر 91

اخبار نقل و انتقالات سه شنبه 21 تیر 91


خلعتبري به سپاهان پيوست


بازيکن سابق تيم الوصل امارات با عقد قراردادي به سپاهان پيوست.


 محمدرضا خلعتبري بازيکن تيم ملي فوتبال پس از توافق با مديران فولاد مبارکه سپاهان و تائيد هيئت مديره باشگاه با عقد قراردادي يک‌ساله به تيم سپاهان ملحق شد.13 بازيکن با راه‌آهن قرارداد امضا کردند


بازيکن فوتبال راه‌آهن امروز قراردادهاي‌ خود را امضا کردند.


عصر امروز 13 بازيکن راه آهن با حضور صادق رئيسي‌کيا مديرعامل جديد راه آهن قراردادهاي خود را تمديد کردند.

فرشيد کريمي، حسين پاشايي، حامد نورمحمدي، ايمان رزاقي راد، اميد عاليشاه، عليرضا عباسفرد، علي غلام، بهادر عبدي، علي اميري،محمدرضا ماماني، مهدي زارعي، ميرهاني هاشمي و فرزاد آشوبي بازيکناني بودند که قراردادهاي خود را امضا کردند. در اين جمع فرزاد آشوبي بازيکن جديد بود که براي امضاي قرارداد نهايي به باشگاه رفت.


مديرعامل آلومينيوم هرمزگان:

ميثاقيان به کار خود ادامه مي دهد


مديرعامل باشگاه آلومينيوم هرمزگان با رد خبرهاي منتشره مبني بر محروميت سرمربي تيم فوتبال اين باشگاه از مربيگري در ليگ برتر گفت: اکبر ميثاقيان با قدرت کار خود را در آلومينيوم هرمزگان ادامه خواهد داد.


حسين جباري زاده گفت:تيم ما با اتمام اردوي آماده سازي به بندرعباس بازگشته و بازيکنان امروز قرارداد هاي خود را در هيات فوتبال ثبت خواهند کرد.

وي ادامه داد: بازيکنان از فردا تمرينات خود را در بندرعباس آغاز مي کنند و اميدوارم تا شروع مسابقات ليگ به آمادگي برسند.

مديرعامل باشگاه آلومينيوم هرمزگان در خصوص اينکه آيا ميثاقيان مشکلي براي همکاري با اين تيم ندارد، گفت: ميثاقيان هيچ مشکلي براي همکاري با ما ندارد و ما استعلام هاي لازم را براي ادامه همکاري با اين مربي انجام داده ايم.

وي در خصوص اينکه آيا در روز هاي اخير نامه اي براي عدم همکاري باميثاقيان يا دو دستيار او به دست باشگاه نرسيده است،تصريح کرد: اين مساله صحت ندارد و تا امروز هيچ نامه اي در اين رابطه دريافت نکرده ايم.

وي اظهارداشت: تيم جواني در اختيار داريم که ميثاقيان به خوبي آنهاراهماهنگ کرده است و انگيزه زيادي براي حضور در ليگ دارند.

جباري زاده با اشاره به پيروزي تيم الومينيوم مقابل پرسپوليس، خاطرنشان کرد: نبايدبه نتايج بازي هاي دوستانه توجه کردواميدوارم بتوانيم در ليگ موفق باشيم.

وي در مورد ديدار نخست اين تيم مقابل استقلال در رقابت هاي ليگ برتر، گفت: از اين مساله بسيار خوشحالم و اميدوارم بتوانيم در مقابل تيم استقلال عملکرد خوبي داشته باشيم.

مديرعامل باشگاه آلومينيوم هرمزگان، با اشاره به بودجه اين باشگاه براي جذب بازيکن، تصريح کرد: اکثر بازيکنان ما از فصل قبل در تيم حضور داشتند و رقم هاي قرارداد اين بازيکنان بسيار ناچيز است.

وي تاکيدکرد:کل هزينه هاي باشگاه ما پنج ميليارد تومان بوده که شايد در مقايسه با بسياري از باشگاه ها بسيار ناچيز باشد.

جباري زاده، گفت: هزينه کردن دليل قدرت يک تيم نيست و اين مساله را تيم هايي همچون صبا قم در فصل گذشته به اثبات رسانده اند.

قرباني: اگر دايي مرا نخواهد مشکلي نيست


به هيچ عنوان مشکلي با دايي ندارم. به هر حال اين حق هم مربي است که بازيکنان تيمش را انتخاب کند و اگر او مرا نخواهد هم مشکلي نيست .


پيروز قرباني دو روز پيش با راه آهن قرارداد داخلي بست اما ديروز با حضور مالکان جديد، انصاري فرد رفت و علي دايي به اين تيم بازگشت.

دايي هم در مصاحبه اي با اشاره به خريدهاي جديد اين تيم اعلام کرد که جهانگير عسگري و فرزاد آشوبي در ليست او هستند. سرمربي راه آهن نامي از پبروز قرباني نبرد و به نظر مي رسد او جايي در ليست علي دايي ندارد.قرباني در اين خصوص مي گويد:«تا حالا که صحبتي با من نشده است. بايد ببينم در اين يکي، دو روز چه اتفاقي مي افتد. پيشنهادهاي ديگري هم داشتم که حالا با رسانه اي شدن قرارداد داخلي ام با راه آهن احتمالا آنها هم منتفي است.»

او در خصوص اينکه مشکلي با دايي دارد تاکيد مي کند:« به هيچ عنوان مشکلي با دايي ندارم. به هر حال اين حق هم مربي است که بازيکنان تيمش را انتخاب کند و اگر او مرا نخواهد هم مشکلي نيست. فعلا که خانه نشسته ام و از هيچ جا خبري ندارم. بايد ببينم در اين يکي، دو روز باقي مانده به پايان فصل نقل و انتقالات چه اتفاقي مي افتد.»

باشگاه پيکان از ماچادو شکايت کرد


باشگاه پيکان رسما از ماچادو که پس از جدا شدن از ذوب‌آهن با تيم فوتبال پيکان قرارداد داخلي امضا کرده بود شکايت کرد.


به نقل از سايت باشگاه پيکان، ماچادو بعد از عقد قرارداد داخلي با پيکان براي ثبت قراردادش در هيات فوتبال حاضر نشد. بنابراين باشگاه پيکان شکايت از اين بازيکن را به سازمان ليگ و کميته انضباطي ارايه کرد.

رضا رهقي سرپرست تيم فوتبال صبا گفت: ماچادو با ما قرارداد بست و حتي پيراهن باشگاه را گرفت و ما براي او بليت سفر به ترکيه هم گرفتيم اما متاسفانه به دلايل نامعلومي از تعهداتش سر باز زد ما هم پيش از سفر به ترکيه، شکايت رسمي خود را از اين بازيکن به مراجع ذيصلاح ارايه داديم.

فشنگچي با پرسپوليس سه ساله بست


بازيکن فصل گذشته تيم فوتبال پرسپوليس قرارداد خود را به مدت سه سال ديگر با اين تيم تمديد کرد.


امير حسين فشنگچي با حضور در هيات فوتبال استان تهران قرارداد خود را با باشگاه پرسپوليس به مدت سه سال تمديد کرد تا همچنان سرخپوشان را در رقابت‌هاي ليگ برتر فوتبال همراهي کند.


اولادي با ملوان به توافق نهايي رسيد


مهاجم فصل پيش تيم فوتبال پرسپوليس از توافق کاملش با مسئولان باشگاه ملوان بندرانزلي خبر داد.


مهرداد اولادي در مورد خبر توافقش با تيم فوتبال ملوان بندرانزلي ضمن بيان مطلب فوق گفت: با مسئولان ملوان به توافق کامل رسيدم و قرار است فردا چهارشنبه براي عقد قرارداد رسمي به انزلي بروم.

به گزارش مهر ، وي اضافه کرد: طي روزهاي گذشته جلسات خوبي با صادق درودگر داشتيم و اميدوارم در بازگشت دوباره به تيم ملوان بتوانم ضمن کمک به اين تيم به روزهاي خوب گذشته‌ام بازگردم.

مهاجم پيشين تيم فوتبال پرسپوليس تاکيد کرد: دنيزلي به من اعتقاد خاصي داشت اما مصدوميتم باعث شد از ترکيب تيم دور شوم و همين مسئله عامل اصلي جدايي‌ام از اين تيم شد.

وي همچنين خاطرنشان کرد: بعد از اينکه با مسئولان پرسپوليس به توافق نرسيدم و در فهرست نفرات اين فصل قرار نگرفتم، با تيم‌هاي ديگر وارد مذاکره شدم که در نهايت با تيم ملوان به توافق رسيدم.

اولادي با بيان اينکه طي روزهاي آينده از پرسپوليس تسويه حساب مي‌گيرد تا مشکل خاصي براي پيوستن به ملوان نداشته باشد، در پايان گفت: براي تيم پرسپوليس آرزوي موفقيت مي‌‎کنم و اميدوارم اين تيم در فصل جاري نتايج خوبي کسب کرده و دل هوادارانش را شاد کند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نظرات () تاریخ : سه شنبه زمان : بازدید : 290 نویسنده : علی

اخبار نقل و انتقالات دوشنبه 19 تیر 91

اخبار نقل و انتقالات دوشنبه 19 تیر 91

پيروز قرباني به راه آهن پيوست


مدافع فصل گذشته تيم فوتبال سايپا به تيم راه آهن پيوست.


 پيروز قرباني با عقد قراردادي 2 ساله به باشگاه راه آهن پيوست. قرباني سابقه حضور در استقلال را دارد و فصل گذشته نيز عضو تيم سايپا بود.


 راه آهن هنوز سرمربي خود را انتخاب نکرده است و به تازگي وضعيت مالکيت اين تيم مشخص شده است.


 فصل نقل و انتقالات پنج‌شنبه اين هفته به پايان مي‌رسد و ليگ برتر دوازدهم از روز 29 تيرماه آغاز مي‌شود.

 


 

 

آشوبي به تيم فوتبال راه آهن پيوست


هافبک فصل گذشته تراکتورسازي تبريز به تيم فوتبال راه آهن پيوست.


   فرزاد آشوبي امروز با عقد قراردادي 2 ساله به باشگاه راه آهن پيوست.


قرار است آشوبي روز آينده قراردادش را در هيئت فوتبال تهران به طور رسمي ثبت کند.

 


 


راه‌آهن اولين بازيکنش را خريد


تيم فوتبال راه‌آهن اولين بازيکن خود در فصل جديد را خريد.


   پس از مشخص شدن وضعيت باشگاه راه ‌آهن مسئولان اين تيم با اولين بازيکن فصل جديد خود قرارداد بستند.


جهانگير عسگري اولين بازيکني است که با راه آهن به توافق رسيد و با اين تيم قرارداد دوساله امضا و قرارداد خود را در هيئت فوتبال ثبت کرد.


باشگاه راه آهن هنوز تکليف سرمربي خود را مشخص نکرده است و انصاري فرد از مذاکره با يک گزينه پرتغالي خبر داده است.

 


 


رسول خوروش:

خلعتبري براي ثبت قرارداد به اصفهان مي‌آيد


مدير تيم فوتبال سپاهان از مذاکره با خلعتبري در امارات و احتمال حضور اين بازيکن در اصفهان براي ثبت قرارداد رسمي با زردپوشان خبر داد.


    رسول خوروش در گفتگويي در مورد آخرين وضعيت جذب محمدرضا خلعتبري ضمن بيان مطلب فوق گفت: با اين بازيکن در امارات مذاکراتي را انجام دادم و قرار است وي براي امضاي قرارداد روز ‌سه‌شنبه به اصفهان بيايد. البته با خلعتبري به توافق رسيده‌ايم اما تا بازيکني قراردادش را امضا نکند، رسما عضو آن تيم نشده است.


وي در مورد وضعيت سزار هم اظهار داشت: باشگاه النصر براي مشخص شدن وضعيت اين بازيکن نامه‌اي به باشگاه سپاهان ارسال کرده و در آن به وضعيت سزار اشاره کرده است. ما از اين بازيکن به فيفا شکايت کرده‌ايم و منتظر پاسخ آنها در خصوص اين بازيکن هستيم.


مدير تيم فوتبال سپاهان اصفهان در مورد اينکه در اين شرايط صحيح بود جانواريو را از ترکيب تيم کنار بگذاريد، تصريح کرد: حرکت جانواريو حرفه‌اي نبود و زلاتکو کرانچار به خاطر نظم و انضباط تيمي و رعايت اصول حرفه‌اي اين بازيکن را در اختيار باشگاه قرار داد. وقتي بحث حرفه‌اي بودن را مطرح مي‌کنيم بايد تاوان و ضررش را هم بدهيم.


وي کنار گذاشته شدن اين بازيکن به دليل مسائل انضباطي را درسي براي ساير بازيکنان دانست و افزود: جانواريو با سپاهان تمديد کرده و اگر باشگاهي خواهان اين بازيکن است بايد با ما وارد مذاکره شود.


خوروش با بيان اينکه شرايط تيم در اردوي ترکيه بسيار خوب بود و بازيکنان به آمادگي مطلوب رسيده‌اند، در پايان در مورد مصاحبه‌هاي برخي از بازيکنان جداشده عليه مرزبان مربي اين تيم گفت: هيچ نظري در مورد اين صحبت‌ها ندارم زيرا به من مربوط نشده و خود ايشان بايد به اين مسائل پاسخ دهد.

 قرارداد روبرتو ده سوسا با پرسپوليس ثبت شد


قرارداد 'روبرتو ده سوسا رزنده ' بازيکن برزيلي تيم فوتبال پرسپوليس تهران به طور رسمي با باشگاه پرسپوليس به ثبت رسيد.


    ده سوسا امروز (يکشنبه) با حضور در هيات فوتبال استان تهران قرارداد دوساله خود را با باشگاه پرسپوليس ثبت کرد.


پيش از اين، علي کريمي، مهدي مهدوي کيا، محمد قاضي، مهرداد پولادي، شهاب گردان، جواد کاظميان، محسن بنگر، سيدجلال حسيني، حسين ماهيني، غلامرضا رضايي، عليرضا نورمحمدي، محمد نوري، سامان آقازماني، هادي نوروزي، محمدرضا خانزاده، حميدرضا علي عسگري، کريم انصاي فرد و افشين اسماعيل زاده قراردادهاي خود را با باشگاه پرسپوليس ثبت کرده بودند.


قرارداد آقازماني، خانزاده، انصاري فرد و اسماعيل زاده با باشگاه پرسپوليس سه ساله، قاضي، پولادي، ماهيني، رضايي، نوروزي، علي عسگري دو ساله و قرارداد کريمي، مهدوي کيا، گردان، کاظميان، بنگر، حسيني، نورمحمدي و نوري نيز يکساله است.


فصل نقل و انتقالات که از روز 28 ارديبهشت ماه آغاز شده است، روز 22 تير ماه به پايان مي رسد.


قرارداد محسن مسلمان باتيم ذوب آهن ثبت شد


قرارداد 'محسن مسلمان' با تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان در هيات فوتبال استان اصفهان ثبت شد.


      پايگاه اطلاع رساني هيات فوتبال روز يکشنبه نوشت: ''محسن مسلمان'' بازيکن فصل گذشته تيم ملوان شامگاه گذشته با حضور در هيات فوتبال استان اصفهان قرارداد خود را به مدت سه فصل با تيم ذوب آهن ثبت کرد.


''مصطفي بهرامي''مسوول کميته مسابقات هيات فوتبال استان اصفهان بااشاره به اينکه پيش از اين مدت زمان نقل و انتقالات تيم هاي ليگ برتري 17 تيرماه اعلام شده بود، اظهارداشت: براساس تصميم فدراسيون فوتبال مدت زمان نقل و انتقالات بازيکنان تيم هاي ليگ برتر فوتبال تا پايان وقت اداري روز 22 تيرماه تمديد شده است.


وي افزود: نمايندگان اصفهان در ليگ برتر باشگاه هاي کشور که تاکنون موفق به ثبت قرارداد بازيکنان خود نشده اند مي توانند تا پايان وقت اداري 22 تيرماه به هيات فوتبال استان اصفهان مراجعه کنند.


دو بازيکن برزيلي در تمرينات آلومينيوم


دو بازيکن برزيلي در تمرينات تيم فوتبال آلومينيوم هرمزگان حضور خواهند يافت.


   تيم آلومينيوم هرمزگان که در اردوي کردان کرج بسر مي برد در راستاي آماده سازي فشرده خود امروز با نقت آبادان و فردا با پرسپوليس بازي مي کند.اين تيم براي تکميل نفرات خود قصد دارد دو بازيکن خارجي ديگر جذب کند. در همين راستا دو بازيکن برزيلي به زودي با اين تيم قرارداد امضا مي کنند. يک مهاجم به نام هنريکو 25 ساله که گفته مي شود در سري A برزيل بازي مي کرده روز گذشته تست پزشکي داد و يک مدافع برزيلي هم سه شنبه در تمرينات اين تيم شرکت مي کند. پيش از اين هم يک مدافع سوريه اي با آلومينيوم به توافق رسيده بود.


تيم آلومينيوم با برگزاري دو بازي تدارکاتي سه شنبه به بندرعباس مي رود. اين تيم قرار است بازي هاي خانگي خود را در ورزشگاه خليج فارس برگزار کند و سازمان ليگ هم اين ورزشگاه را تاييد کرده است.


بازيکنان اين تيم هنوز قراردادهاي خود را با اين باشگاه ثبت نکرده اند و از چهارشنبه در هيئت فوتبال بندرعباس حاضر مي شوند تا قراردادهايشان را ثبت کنند.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نظرات () تاریخ : زمان : بازدید : 206 نویسنده : علی

اخبار نقل و انتقالات یکشنبه 18 تیر 91

اخبار نقل و انتقالات یکشنبه 18 تیر 91

علي جليلي به تراکتور پيوست


بازيکن فصل گذشته پاس همدان به تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز پيوست. جعفري مدير عامل باشگاه تراکتور سازي تبريز گفت: علي جليلي که سابقه حضور چند ساله در تراکتور را دارد با عقد قرارداد يک ساله و پس از يک فصل دوري از تيم به جمع تراکتور سازان بازگشت.

 پيش از اين 2 بازيکن جديد پرتغالي به نامهاي آنسلمو گونزالس و ژائو ويلا ، محمد ايران پوريان دفاع سابق تيم شهرداري تبريز، قاسم دهنوي فوروارد تيم مس کرمان و محمد نصرتي دفاع فصل قبل تيم پرسپوليس با تيم تراکتورسازي قرارداد امضا کرده اند.

 همچنين چند بازيکن فصل قبل تيم تراکتور همچون فلاويو لوپز پرتغالي ، مرتضي اسدي ، مهدي کياني ، محمد ابراهيمي ،مهدي ثابتي ، فرزاد حاتمي و مصطفي اکرامي قرارداد هاي خود را با اين تيم تمديد کرده اند.

 تيم فوتبال تراکتورسازي براي حضور مقتدرانه در ليگ دوازدهم در اردوي آمادگي ترکيه به سر مي برد.
نقل و انتقالات ليگ دوازدهم

مدافع تيم فوتبال پارسه به نفت آبادان پيوست


مدافع فصل گذشته تيم فوتبال پارسه تهران با امضاي قراردادي به صنعت نفت آبادان پيوست.


 الياس شهنوازي‌پور پس از حضور در تمرينات تيم فوتبال صنعت نفت و توافق با مديران اين باشگاه، به جمع نفتي‌ها پيوست.


 شهنوازي‌پور در پست دفاع وسط بازي مي‌کند. او که 24 سال دارد و سهميه ليگ يکي به حساب مي‌آيد، قراردادي سه ساله با صنعت نفت امضا کرده است. پيش از اين "ديه‌گو ملو"، محمدمهدي الهايي، مهدي دغاغله، "مارکو شيميچ" و ابوذر رحيمي به تيم صنعت نفت پيوسته بودند.

 


خارجي هاي مس براي عقد قرارداد به تهران آمدند


دو بازيکن مونته نگرويي تيم فوتبال مس کرمان براي انجام آزمايش هاي مختلف و عقد قرارداد به تهران اعزام شدند.


''احمد نخعي '' سرپرست تيم فوتبال مس کرمان در اردوي ترکيه ، با بيان اين مطلب گفت : استفان باتس و ميلان دو بازيکن مونته نگرويي تيم مس کرمان که در پست هاي دروازه باني و دفاع بازي مي کنند پس از آنکه در اردوي ترکيه از نظر فني مورد تاييد کادر فني قرار گرفتند براي انجام آزمايش هاي مختلف و عقد قرارداد عازم تهران شدند.

وي افزود:اين دو بازيکن در تهران پس از آنکه آزمايش هاي مختلفي از آنان به عمل خواهد آمد به کرمان خواهند رفت تا قراردادشان را در هيات فوتبال اين استان به ثبت برسانند.

سرپرست تيم فوتبال مس کرمان با ابراز رضايت از اردوي آمادگي اين تيم در ترکيه اظهارداشت:بازيکنان تيم مس کرمان در اين اردو به خوبي تمرينات خود را پي مي گيرند و به شرايط آمادگي مطلوب براي حضور در فصل آتي ليگ فوتبال باشگاه هاي برتر ايران نزديک تر مي شوند.

نخعي با اشاره به دو بازي دوستانه تيم مس کرمان در ترکيه اظهارداشت : در ديدار نخست با تيمي از افريقا به برتري 3 بر يک دست يافتيم و مقابل تيمي از روسيه با نتيجه يک بر يک به تساوي رسيديم .

وي در پايان افزود : تيم مس کرمان سومين ديدار تدارکاتي خود را فردا انجام خواهد داد.


قرارداد 'توزي' با استقلال ثبت شد


قرارداد رسمي 'رودريگو توزي' با باشگاه استقلال تهران به صورت رسمي در هيات فوتبال تهران ثبت شد.


هافبک فصل گذشته تراکتورسازي تبريز امروز(شنبه) با حضور در هيات فوتبال تهران با عقد قراردادي يک ساله به جمع آبي پوشان تهراني پيوست.

اين بازيکن فصل گذشته زير تظر امير قلعه نويي در تراکتورسازس بازي مي کرد و با درخواست سرمربي جديد استقلال به اين تيم پيوست.

درودگر: مجيدي با من حرفي از پول نمي‌زند


مديرعامل باشگاه ملوان انزلي گفت: فرهاد مجيدي براي حضور در ملوان با من حرفي از پول نمي‌زند.


صادق درودگر در مورد جذب فرهاد مجيدي، اظهار داشت: با تاييد سرمربي تيم، فرهاد مجيدي را مي‌خواهيم. ملوان بازيکنان را براساس نيازهاي فني‌اش جذب مي‌کند و بازيکنان بايد در چارچوب تاکتيکي سرمربي قرار داشته باشند.

به گزارش فارس ، وي ادامه داد: مجيدي يکي از اعتبارهاي فوتبال ايران است و در هر تيمي که باشد به آن تيم شخصيت مي‌دهد. هر تيمي مجيدي را در اختيار داشته باشد به وجودش افتخار مي‌کند.

درودگر در مورد اينکه باشگاه ملوان توانايي جذب اين بازيکن را دارد يا نه تاکيد کرد: اگر سرمربي تيم به من بگويد به مجيدي نياز دارم او را جذب خواهيم کرد. زماني که در تيم بهمن مربي بودم مجيدي بازيکن من بود و به او علاقمند هستم و مطمئنم مجيدي براي حضور در ملوان با من حرفي از پول و مبلغ قرارداد نمي‌زند.

مديرعامل باشگاه ملوان در مورد امضاي موافقت ستاد کل نيروهاي مسلح براي انتقال سهام به هدايتي عنوان کرد: امروز(شنبه) پيگير امضاي اين انتقال هستم و به نظرم اين توافق‌نامه امضا مي‌شود.


20 بازيکن با آلومينيوم قرارداد داخلي بستند


20 بازيکن مورد نظر اکبرميثاقيان در اردوي مشهد مقدس با باشگاه آلومينيوم هرمزگان قرارداد داخلي امضا کردند.


20 بازيکن مورد نظر اکبر ميثاقيان پس از حضور در اردوي کردان کرج و تاييد فني در اردوي هفت روزه اين تيم در مشهد مقدس پس از توافق نهايي قرارداد داخلي امضا کردند.

امجد شکوه مقام (شاهي بوشهر)، رضا ناصحي، محسن حميدي، بهنام داداشوند، مهدي محمد زاده، جعفر بذري و رسول پيرزاده از شهرداري تبريز پيش از اين با تيم فوتبال آلومينيوم هرمزگان به توافق رسيده بودند.

همچنين ميثم آقايي بازيکن سابق راه آهن و شهرداري اراک پس از تاييد کادر فني با امضاي قرارداد داخلي حضور خود را در اين باشگاه تثبيت کردند.

مجتبي روشنگر، اميرضفرنيا، لوييز فرناندو سانتوس، وحيد عسگري، محمود تيغ نورد، سعيد راهرو، مسعود رزم پوش، مهدي سيفي، ميثم مجيدي و هادي دهقاني بازيکنان فصل پيش آلومينيوم تمديد قرارداد کردند.

محمد استانبولي 29 ساله متولد 21 مارس 1983که سابقه بازي در تيم الانصار مدينه را با تصاحب دو قهرماني در ليگ دسته يک عربستان و سابقه عضويت در تيم ملي سوريه را در مسابقات مقدماتي جام جهاني را در کارنامه دارد با آلومينيوم هرمزگان قرارداد داخلي امضا کرد.

تيم فوتبال آلومينيوم هرمزگان پس از انجام چند بازي دوستانه در تهران با تيمهاي فجر شهيد سپاسي، صنعت نفت آبادان و در صورت تاييد کادر فني با باشگاه پرسپوليس به مصاف اين تيم خواهد رفت. همچنين بازي با تيم ملوان انزلي که قرار بود روز شنبه برگزار شود لغو شد.

اکبر ميثاقيان، آرتا منهاجي، سيامک اسدي، محمدرضا رجب زادگان،محمدرضا مولايي، مهدي فلامرزي، بهزاد محمد قاسم و علي حميداوي اعضاي کادرفني تيم فوتبال آلومينيوم هرمزگان در اين فصل خواهند بود.

پس از تمديد مهلت فصل نقل و انتقالات ليگ برتر فوتبال تا 22 تيرماه بازيکنان تيم فوتبال آلومينيوم پس از بازگشت از تهران با حضور در هيئت فوتبال قراردادهاي رسمي خود را امضا خواهند کرد.

 

 

 

 

 

 

 

نظرات () تاریخ : زمان : بازدید : 233 نویسنده : علی

اخبار نقل و انتقالات شنبه 17 تیر 91

اخبار نقل و انتقالات شنبه 17 تیر 91

 

دروازه‌بان تيم اميد به گهر پيوست


دروازه‌بان تيم ملي فوتبال اميد ايران به تيم گهر شهرداري دورود پيوست.


  پس از منتفي شدن حضور ميرزاپور در گهر شهرداري دورود، مسوولان اين باشگاه با جلب نظر مديران نفت، عليرضا بيرانوند، گلر تيم المپيک ايران را بصورت قرضي به خدمت گرفتند.

پس از حضور حميدرضا فتحي، عليرضا محمد، مجيد باجلان، امين ترکاشوند، هادي رکابي، نيکبخت واحدي، فريد عابدي و محمد فعال، روح الله سيف الهي، سيامک سرلک، هملت ميختاريان، گريگور ملکستيان، محمد همرنگ و آرمان قاسمي نيز به اين تيم اضافه شدند.

از بين عليرضا عباسفرد و فرزاد محمدي يک نفر به عنوان مهاجم به تيم گهر مي پيوندد.

مسوولان اين باشگاه اعلام کرده اند علي قرباني و محمد قاسمي نژاد بازيکنان فصل قبل اين تيم قراردادشان به اتمام نرسيده و بايد هر چه سريعتر در تمرينات شرکت و در غير اين صورت از آنها شکايت خواهد شد.

 


 

 

خريد جديد اوساسونا؛ جانشين نکونام؟


اوساسونا از طريق وبسايت رسمي خود اعلام کرد که اميليانو آرمنترس ، طي يک انتقال آزاد از باشگاه سويا راهي پامپلونا شد.


  اين هافبک آرژانتيني که قراردادش در پايان فصل گذشته با تيم سويا به پايان رسيده بود ، به عنوان بازيکن آزاد اقدام به عقد قراردادي 3 ساله با تيم اوساسونا کرد.

آرمنترس روز سه‌شنبه بطور رسمي از انتقال خود به اوساسونا پرده برداري کرد. او در سال 2007 به تيم سويا پيوست، اما هيچ‌گاه جايگاه ثابتي را در اين تيم نداشت و نقشي در قهرماني‌هاي سويا در جام يوفا نيز نداشت ، او در سه فصل گذشته در تيم‌هايي همچون خرز و رايو وايکانو بطور قرضي بازي کرده است.

اين هافبک 26 ساله ، پس از نانو ، سيسي و آريباس ، چهارمين خريد تابستاني اوساسونا لقب گرفت.

تيم فوتبال اوساسونا لاليگا را در فصل قبل در رتبه‌ي هفتم به پايان رساند تا فقط يک پله تا رسيدن به ليگ اروپا فاصله داشته باشد.

 


 

 

پورغلامي بازيکن صربستاني را نخواست


بازيکن صربستاني که چند جلسه با تيم فوتبال ملوان تمرين کرد مورد تاييد کادر فني اين تيم قرار نگرفت.


 بازيکن صربستاني که چندي پيش در تمرينات تيم فوتبال ملوان انزلي حضور پيدا کرده بود، مورد تاييد کادر فني اين تيم قرار نگرفت و آنها پس از چهار جلسه زير نظر گرفتن تمرينات اين بازيکن عذر او را خواستند.

همچنين يک بازيکن برزيلي هم در تمرينات ملوان حضور دارد که کادر فني اين تيم قرار است عملکرد او را زير نظر بگيرد تا در صورت قبولي، اين بازيکن جذب شود.


دالوويچ جايگزين جانواريو در سپاهان شد


سرپرست تيم فوتبال سپاهان به دنبال مصدوميت فابيو جان‌واريو از جذب دالوويچ خبر داد.


  رسول خوروش با اعلام اين خبر به ايسنا، گفت: بنابر درخواست زلاتکو کرانچار سرمربي تيم سپاهان فابيو جانواريو به طور قطعي از تيم ما جدا مي‌شود و رادومير دالوويچ جاي اين بازيکن را در ليست تيم ما مي‌گيرد.

وي گفت: دالوويچ بازيکني از مونته‌نگرو است که براي تيم ملي کشورش هم بازي کرده و شاگرد کرانچار در اين تيم بود. اين بازيکن که با باشگاه اَمکار (AMKAR) روسيه قرارداد داشت به طور توافقي قراردادش را با اين تيم فسخ کرد و به تيم ما پيوست. او در حال حاضر در اردوي ترکيه همراه بازيکنان تمرين مي‌‌کند و پس از بازگشت به اصفهان قراردادش را ثبت خواهد کرد.

سرپرست تيم سپاهان که از خبر سايت باشگاه النصر امارات مبني بر جذب برونو سزار اظهار بي‌‌اطلاعي کرد، در اين باره گفت: نمي‌دانم سزار که هنوز يکسال ديگر با سپاهان قرارداد دارد چطور مي‌تواند به تيم‌هاي ديگر بپيوندد! حتي باشگاه قرارداد اين بازيکنان را به وکلاي حقوقي خبره‌ متعددي نشان داد که آنها هم معتقد بودند طبق اين قرارداد سزار نمي‌تواند با باشگاه ديگري قرارداد ببندد. همينطور مدير برنامه‌هايش هم مي‌گويد نگران نباشيد او هرجا برود باز به سپاهان برمي‌گردد.

برونو سزار با النصر امارات قرارداد بست


باشگاه 'النصر ' امارات متحده عربي از عقد قرارداد با 'برونو سزار' بازيکن برزيلي تيم فوتبال سپاهان خبرداد.


سايت باشگاه النصر امارات متحده عربي روز جمعه نوشت: قرارداد باشگاه النصر امارات با ''برونو سزار'' بازيکن فصل گذشته تيم فوتبال سپاهان ايران به صورت رسمي به مدت يک سال منعقد شد.

بر اين اساس ، تمديد قراداد پس از توافق طرفين امکان پذير است.

''برونو سزار'' بازيکن 26 ساله متولد شهر ''سائوپولو'' برزيل است که در فصل گذشته به عنوان يکي از بهترين مهاجمان تيم سپاهان شناخته شد.

وي براي تيم فوتبال سپاهان در ليگ قهرمانان باشگاه هاي آسيا پنج گل به ثمر رساند.

اين خبر درحالي امروز توسط باشگاه النصر امارات متحده عربي منتشر شده است که مسوولان باشگاه سپاهان مدعي هستند اين بازيکن برزيلي براي يک فصل ديگر با تيم فوتبال سپاهان قرارداد دارد.

ميرزاپور :

بلاتکليفي و بي‌برنامگي گهر باعث جدايي‌ام شد


دروازه بان پيشين تيم ملي فوتبال ايران با اعلام اينکه با بلاتکليفي و بي برنامه گي باشگاه گهر ديدم موثر نيستم، گفت: نه قرارداد و نه چکي از باشگاه گهر داشتم که با پاس نشدن آن بخواهم جدا شوم.


ابراهيم ميرزاپور ، در خصوص دلايل جدايي اش از تيم فوتبال گهردورود ضمن بيان مطلب فوق گفت: من خيلي دوست داشتم تا در تيمي از استان لرستان بازي کنم چون مديون مردم استان هستم و از زماني که فوتبال خود را در تيم فجر خرم آباد شروع کردم تا هنگامي که به تيم ملي رسيدم همواره از من حمايت کردند.

به نقل از مهر ، وي درهمين خصوص افزود: درحال حاضر تيم گهر شرايط خوبي نداشته و بلاتکليف است و در واقع مي‌توان گفت برنامه کاري اين تيم هنوز مشخص نيست من فکرمي کنم با چنين شرايطي نمي توانم کنار بيايم و در نتيجه براي تيم گهر تاثيرگذار نخواهم بود.

دروازه ‌بان سابق تيم ملي فوتبال ايران تاکيد کرد: درحال حاضر باتوجه به اينکه تيم گهر به رقابت هاي ليگ برتر صعود کرده انتظارات از اين تيم بالا رفته و با شرايطي که اين تيم دارد خيلي سخت مي دانم که انتظارات هوادارانش برآورده شود البته اميدوارم که تفکر من اشتباه بوده و تيم بتواند نتيجه بگيرد و در رقابت هاي ليگ برتر باقي بماند.

وي با تاکيد بر اينکه صحبت هايي که در خصوص جدايي او مطرح شده مبني بر اينکه او بخاطر پاس نشدن چکش تصميم به جدايي از گهر گرفته، گفت: اين صحبت ها کذب محض است چون من نه با باشگاه گهر قرارداد بسته بودم و نه چکي ازآنها گرفته بودم که پاس نشدن آن دليل جدايي من باشد. من 5 روز در کنار تيم بودم و تمرين کردم، اما همانطور که گفتم شرايط گهر را به گونه اي ديدم که به اين نتيجه رسيدم نمي توانم براي اين تيم کارآيي داشته باشم و دو روز است که ديگر در تمرينات اين تيم شرکت نمي کنم تا مسئولان تيم هر چه سريعتر بتوانند جايگزيني براي من پيدا کنند.

ميرزاپور با تاکيد بر اينکه هيچ گونه اختلافي با کادر فني تيم وبويژه تارتار سرمربي اين تيم نداشته، در خصوص آينده کاري خود گفت: با توجه به اينکه مدت زمان محدودي تا پايان فصل نقل و انتقالات باقي مانده و من نيز به دليل حضور در تمرينات گهر زمان را از دست دادم در حال حاضر پيشنهادي از باشگاهي ندارم و شرايط کارم کمي سخت شده است.


جعفري : با مجيدي به سرانجامي نرسيديم


مديرعامل باشگاه تراکتورسازي گفت: مديربرنامه‌هاي مجيدي با ما تماس گرفت اما به سرانجامي نرسيديم.


محمدحسين جعفري در گفت و گو با فارس در ارتباط با شرايط تراکتورسازي در ترکيه اظهار داشت: طبق آخرين اخباري که دارم تيم شرايط خوبي دارد. به تازگي با علي جليلي هم قرارداد امضا کرديم و او را به ترکيه فرستاديم.

وي درباره اينکه گفته مي شود فرهاد مجيدي و مجتبي جباري به زودي با تراکتورسازي قرارداد امضا مي کنند، گفت: متاسفانه برخي اخبار بزرگ نمايي مي شود و مسائل آن طور که اتفاق مي افتد نشان داده نمي شود. ماجراي فرهاد مجيدي به دو هفته قبل برمي گردد. مديربرنامه هاي او با من تماس گرفت و ما شرايط خود را گفتيم و ديگر نه از طرف آنها پيگيري شد و نه از طرف ما.

جعفري اضافه کرد: مديربرنامه هاي جباري هم در تماسي شرايط او را گفت و ما همين طور. هيچ کدام از اين دو مورد به سرانجامي نرسيده است. البته ما هم آنها را مي خواستيم اما با توجه به يارگيري که انجام داده ايم نگران وضعيت تيم خود نيستيم و بيشتر به دنبال تقويت تيم هستيم. باشگاه ثروتمندي نيستيم و به دنبال بازيکناني هستيم که بتوانيم طلب آنها را پرداخت کنيم و توان مالي داشته باشيم.

مديرعامل باشگاه تراکتورسازي در ارتباط با ناراحتي احمد آل نعمه از اين باشگاه که به او اعلام کرده در فهرست اين تيم نيست، گفت: آل نعمه مگر سال گذشته چند بازي براي ما انجام داده که براي فصل جديد خواهان تمديد قرارداد با او باشيم؟ مسئله همه آن چيزي که او تعريف کرده نيست. ضمن اينکه بحث دوپينگ او هم سايه انداخت و اگر 10 درصد هم مي خواستيم او را حفظ کنيم به اين دليل منصرف شديم.

خداداد: سقف قرارداد بازيکنان يک ميليارد است


بازيکن سابق تيم ملي فوتبال کشورمان گفت: سقف قرارداد حال حاضر فوتبال ايران يک ميليارد است.


 خداداد عزيزي در گفتگو با ايلنا در مشهد با بيان مطلب فوق افزود: با توجه به قراردادهاي کلان منعقد شده طي هفته‌هاي اخير بايد گفت که سقف قرارداد فعلي فوتبال کشورمان 350 ميليون نيست بلکه يک ميليارد تومان است و بازيکنان زير همين يک ميليارد قراردادشان را بسته‌اند.

وي تصريح کرد: البته بايد از کساني که اين پول‌ها به فوتبال مي‌آورند تشکر کرد.

عزيزي در خصوص خريدهاي ميلياردي رويانيان در بازار نقل و انتقالات نيز گفت: اتفاقا من از وي بسيار ممنونم چرا که با حضور رويانيان سفره فوتبال سنگين‌تر شده و اين سنگيني قطعا به لحاظ مادي به نفع اهالي فوتبال خواهد بود.

اين بازيکن سابق تيم ملي کشورمان ادامه داد: اميدوارم از اين دست افراد بازهم در فوتبالمان ببينيم.

وي در پاسخ به اينکه حضور سرداران نظامي و شخصيت‌هاي سياسي در فوتبال را چگونه ارزيابي مي‌کنيد، گفت: در بسياري از نقاط فوتبال خيز دنيا، سياستمداران وارد فوتبال شده‌اند و اين کار نتيجه داده است به همين خاطر من ورود اين افراد را نه تنها منفي نمي‌بينم بلکه مثبت ارزيابي مي‌کنم.

عزيزي اظهارداشت: متأسفانه عده‌اي نسبت به حضور سرداران در فوتبال اظهار نظر مي‌کنند که نمي‌توانند حتي يک ريال به اين فوتبال بياورند.

 

 

 

 

 

 

نظرات () تاریخ : جمعه زمان : بازدید : 195 نویسنده : علی

اخبار نقل و انتقالات پنجشنبه 15 تیر 91

دروازه‌بان ارمني پيکان به گهر پيوست


پس از منتفي شدن حضور ابراهيم ميرزاپور در تيم فوتبال گهر دورود، مسئولان اين باشگاه با دروازه‌بان ارمني فصل گذشته پيکان به توافق رسيدند.


  در حالي که ابراهيم ميرزاپور دروازه بان فصل گذشته تيم فوتبال شهرداري از توافق اوليه خود با باشگاه گهر دورود خبر داده بود و حتي چند روز در تمرينات اين تيم حاضر شده بود، اما او در نهايت نتوانست با مديران اين باشگاه به توافق برسد.

به همين خاطر مديران باشگاه گهر با "گريگور ملکستيان" دروازه‌بان ارمني فصل گذشته پيکان مذاکره کردند و با او به توافق رسيدند. گفته مي‌شود "ملکستيان" دروازه بان دوم تيم ملي فوتبال ارمنستان است.

باشگاه گهر تاکنون با عليرضا نيکبخت واحدي، عليرضا محمدي، هادي رکابي، حميد فتحي و مجيد باجلان قرارداد بسته‌ است.

 


 

 

ثبت قراردادتورتابازيکن جديدسايپادرهيأت فوتبال البرز


جونيور تورتا با حضور در هيات فوتبال استان البرز قرارداد خود را با سايپا به ثبت رساند. عباس پور فلاح رئيس هيت فوتبال استان البرز گفت: جونيور تورتا بازيکن برزيلي فصل پيش پيکان تهران پس از توافق با باشگاه سايپا قرارداد خود را به مدت 2 سال با اين تيم ثبت کرد تا اين فصل را در جمع نارنجي پوشان البرزي باشد.

 پيش از اين ابراهيم صادقي ، سعيد دقيقي ، محسن ارزاني ، ابراهيم شکوري ، منصور تنهايي ، رحمان احمدي ، حميد لطف الله نژاد ، مارسيو خوزه ، سعيد نوروزي ، وحيد براتي ، وحيد مهدي خاني ، محسن يوسفي و حسن اسلامي قرارداد خود را با تيم سايپا به ثبت رسانده اند.


 

 


 

 

ثبت قرارداد کريمي و مهدوي‌کيا با پرسپوليس


علي کريمي و مهدي ‌مهدوي‌کيا با حضور در هيئت فوتبال استان تهران قرارداد يک ساله خود را ثبت کردند.


    علي کريمي که چندي پيش قرارداد داخلي يک ساله خود را با پرسپوليس امضا کرده بود امروز و يک روز پس از انتخاب مانوئل خوزه به عنوان سرمربي پرسپوليس قرارداد خود را در هيئت فوتبال استان تهران ثبت کرد.مهدوي‌کيا هم امروز در هيئت فوتبال حضور يافت و قراردادش با پرسپوليس را ثبت کرد.


 


 

 


 

 

نيکبخت واحدي به گهر پيوست


سرمربي تيم فوتبال گهر زاگرس از جذب عليرضا نيکبخت، محمد فعال، امين ترکاشوند و فريد عابدي خبر داد.


   مهدي تارتار گفت: با عليرضا نيکبخت واحدي، محمد فعال، امين ترکاشوند و فريد عابدي قرارداد امضا کرديم و اين بازيکنان به طور رسمي به گهر پيوستند.


وي در مورد برنامه‌هاي تيم گهر گفت: از شنبه آينده 6 روز در درود تمرين مي‌کنيم تا تکليف ميزباني گهر مشخص شود. بايد ببينيم در خرم آباد يا اراک ميزبان هستيم يا اينکه بازي‌هاي ما در ليگ برتر در شهر کرج برگزار مي‌شود. اگر در خرم آباد يا اراک بازي داشته باشيم تمرينات در درود ادامه پيدا مي‌کند وگرنه به تهران مي‌آييم و تمرينات خود را در تهران انجام مي‌دهيم و مسابقات ما در کرج برگزار مي‌شود.


 استقلال به سراغ حقيقي رفت


اعضاي تيم استقلال، براي تقويت خود با شرايط خاصي روبه رو شدند زيرا هر بازيکن که آنها وي را براي تيم در نظر مي گيرند با وضعيت اين تيم هماهنگ نمي شود.


 رضا حقيقي هافبک فجرسپاسي شيراز است که ابتداي فصل نقل و انتقالات پرسپوليس ها خواستار وي شدند تا جذب قرمزها شود اما مسئولان فجر اعلام کردند در شرايطي که بازيکن نامي در اختيار اين تيم نيست آنها با جدايي حقيقي موافقت نمي کنند و براي جدايي و صدور رضايتنامه اين بازيکن بالاي 50 ميليون را اعلام کردند تا هر طور شده اين بازيکن در جمع اعضاي فجر سپاسي بماند و اين تيم را همراهي کند اما در حال حاضر استقلالي ها خواستار اين بازيکن هستند.

حتي فتح الله زاده اقداماتي را در اين مورد انجام داده است تا نظر مسئولان فجر را جلب کند اين در حالي است که آبي ها معتقدند در جذب هافبک هاي مورد نظر خود ناکام ماندند و به همين دليل به دنبال حقيقي هستند، اما شرايط براي حضور اين بازيکن نيز در استقلال مهيا نيست زيرا هافبک مورد نظر آبي ها با فجرسپاسي قرارداد دارد و مسئولان اعلام کردند اگر قصد از دست دادن وي را براي فصل آينده داشتند در ابتداي فصل نقل و انتقالات با پرسپوليس وارد مذاکرات جدي مي شدند اين بازيکن را با قيمت خوب به پرسپوليس مي دادند اما قصد دارند هر طور شده با توجه به قرار دادي که حقيقي با فجري ها دارد وي را حفظ کنند.

از طرفي استقلالي ها خواستار مبلغ پيشنهادي مسئولان اين تيم شدند تا در اين مورد با اعضاي اين باشگاه وارد مذاکره شوند.

 

 

 

 

 

 

نظرات () تاریخ : چهار شنبه زمان : بازدید : 312 نویسنده : علی

نقل و انتقالات لیگ برتر 91 92 تا کنون 

نقل و انتقالات لیگ برتر فوتبال سال 1391 تا کنون

 

 

تيم بازيکنان ورودي به تيم بازيکنان خروجي از تيم
استقلال تهران اکبرپور-ميثم بائو  - امين منوچهري - هاشم بيک زاده -اميرحسين صادقي - مبعلي - محمد محمدي -ديگو لئون (#) - خلعتبري (#) - محمد انصاري - نکونام(#)
شريفات  - تيموريان اميرآبادي - جواد شيرزاد- زرين ساعد- عزيززاده- يرکوويچ- الونگ الونگ- حسين علوي - محسن يوسفي - جباري (#)

سايپا  جونيور تورتا - کريميان(#) - کاوه رضايي - ارزاني - شاه وراقي -  سليمان نژاد - لطف الله نژاد -  رياحي - رحمان احمدي  - شکوري - منصور تنهايي - دقيقي-محسن يوسفي - سعيد نوروزي - وحيد براتي - خوزه نارسيو - اسلامي


امين منوچهري - انصاريفرد - قرباني (#) - مهدي خيري - لطيفي - محمدرضايي- انصاري- آشتياني - بابايي- بيرانوند- روانخواه -مرتضي ابراهيمي
سپاهان باقر صادقي- محمد غلامي- ايران نژاد - محمدعلي احمدي - فرشيد طالبي - زنيدپور - کلاه کج - جباري (#)
بنگر - سيدجلال حسيني - مهدي کريميان(#) - بيک زاده - رحمان احمديسيدصالحي 
راه آهن شهرري   کاظمي - محمدرضا خانزاده - مجيد باجلان
تراکتور سازي آنسلمو گنزالس - ژائو ويلا - ايران پوريان -نصرتي - حسين پور(#) - سيدصالحي  عبادزاده - قريشي - مهدي کريميان  - قاسم دهنوي - جباري (#) حدادي فر- اکبرپور- اميرحسين صادقي- دباغ- عليزاده (#) - دلواري (#)- مهرداد نوري(#) - احمد آل نعمه(#)


فولاد خوزستان پورخسرواني - لئوناردو بادلواني - لوسيانو پريرا  - عباسفرد (#) - مهدي نوري- اميرآبادي - شريفات - ارشاد يوسفي
جابا موجيري- آندره- سامان صفا(#)
کاملي - کاوه رضايي - نادر احمدي - شاهوردي-مهدي مومني-اميد خالدي - اميد خورج - خليل طالقاني - عبدالله ممبيني
مس کرمان  پتروويچ(#) - رضا عنايتي -نظر زاده -حسين کاظمي - حميد کاظمي - گودرزي - سيف پناهي - روشني -مهدي محمدي-عليرضامحمد (#) - قرباني (#) - عامر شفيع (#) - مجتبي شيري (#) - ميلادجهاني (#) - فرهاد مجيدي (#) - استفان بارتز - ميلان مياتوويچ  سپهر حيدري- دهنوي - محسن خليلي- کلاه کج - ارشاد يوسفي - مصطفي سيفي - فرشاد قديري - جورج مورات 
شاهين بوشهر   پتروويچ(#) - طالب لو (#) - عباس پورخسرواني - نظر زاده - محسن ايران نژاد - لطيفي - هادي شکوري - مهدي نوري - محسن بيات (#) - منصور تنهايي - جاسم کرار - مهدي کياني
صباي قم ميثم خداشناس- سعيد لطفي- محسن خليلي - فرشاد قديري - مهرداد طهماسبي - ابوالفضل ابراهيمي - بهمن طهماسبي - مسعود حق جو - محمد آرام طبع - مهدي مومني - فريد کريمي
رضا عنايتي - وحيد حمدي‌نژاد - احمد خرمالي - مسعود غلامعلي‌زاد -بختياري‌زاده - مسعود کشوري - مرتضي هاشم‌زاده - حميد فرزانه - حجازي‌پور - حسين گوهري - ميثم مهاجر - علي مولايي -احمد داوودي
داماش گيلان مهدي کياني - دني اولروم - امين متوسل زاده- ابوالفضل حاجي زاده - مرتضي ابراهيمي - هادي سهرابي محمد غلامي - ابوذر رحيمي (#) - زنيدپور - امين ترکاشوند - محمد محمدي - ميلاد ميرترابي
فجر سپاسي بابک  لطيفي - جابر انصاري - ترشيز - فيروزآبادي - محمدرضايي - علي مولايي - محمد خزايي - جلال علي محمدي -رضا جلالي - حسين خسروي مهدي رجب زاده - مهرداد کريميان -امين متوسل زاده
پرسپوليس  گردان  - بنگر - محمد قاضي - سيدجلال حسيني -  محمدرضا خانزاده - علي اسماعيل زاده - حسين ماهيني -انصاريفرد - خلعتبري (#)- هوگو گومس (#) - لي چون سو(#) -سوسا معمارزاده(#) - هوشيار(#) - آودوکيچ - محمد الهايي - نصرتي - عليرضا محمد - بادامکي - شکوري - اولادي(#) - مازيار زارع - مجتبي شيري (#) - شيث رضايي - هاشميان - ممدوتال - ايمون زايد(#)
ذوب آهن رجب زاده - حدادي فر - محسن مسلمان -ابراهيم محمدي-سپهر حيدري- عيسي اندوي(#) - مسعود همامي - احمد محمدپور - سعيد عبدالله پور -  آرش باراني - فرشاد بهادراني - دارکو بوژوويچ - ميلاد ميرترابي محمد علي احمدي- ماهيني - فرشيد طالبي - کاسترو  - قاضي - گردان - باقر صادقي - دسوزا - داوود حقي - محمد منصوري - ماچادو
گهر زاگرس ابراهيم ميرزاپور - حميدرضا فتحي - عليرضا محمد - مجيد باجلان - امين ترکاشوند -هادي رکابي  
شهرداري تبريز مهدي واعظي - کريمي وريا غفوري - ميثم بائو - شهرام گودرزي - ايران پوريان - همامي - ابراهيم ميرزاپور - سعيد دقيقي-ابوالفضل حاجي زاده - باقري ها
نفت آبادان مهدي دغاغله  -  ابوذر رحيمي - محمد الهايي - مارکو شيميچ - ديگو مِلو  - محمد مختاري - سرجيو وان ديجيك (#)- باقري ها  فونيکه سي - اميد شريفي نسب- لئون پاچاچيان- عباس محمدي- هدايت شهرياري- حسين سلامي- نبي ساکي- ميثم اميري- هادي رمضاني- مهرداد مير- عماد زعتره 
 
آلومينيوم هرمزگان رضا ناصحي - امجد شکوه مقام - محسن حميدي - بهنام داداشوند - مهدي محمدزاده
محمد استانبولي (#)
بهمن طهماسبي- ابوالفضل ابراهيمي - کريمي - محمد آرام طبع
پيكان رضا طاهري - عيسي آل کثير - نادر احمدي - علي ميرشفيعيان - جلال کاملي مفرد- رضا طاهري- بهرام دباغ- مسعود ميکائيلي- صادق گشني- حسين شهبازي- مصطفي عامري- رضا يادگاري- ريکاردو کارواليو - ماچادو
عليرضا واحدي نيکبخت- محمد پروين- داود سيدعباسي- بهشاد ياورزاده-ايمان حيدري -جونيور- محسن ارزاني- اسلامي- محمدرضا خرسند
نفت تهران وريا غفوري - ابوالفضل قرباني - وحيد حمدي‌نژاد - مهدي خيري - هادي شکوري - مگنا باتيسيتا - سامان نريمان جهان - بهمن کاملي - حسين بابايي

مارسيو خوزه - علي بيرانوند(#) - حميد فتحي - سيامک کوروشي - فريرا - مارکو لوپز - مجتبي زارع، شاهين خيري - مهدي رفيعي - امير خان محمدي
مس سرچشمه   ترشيز - فيروزآبادي - خزايي
ملوان بندرانزلي مازيار زارع - پژمان نوري - جواد شيرزاد - بادامکي  - محسن بيات (#) - حسين آشنا - سيامک کوروشي - سرگي پاشينکو محمد همرنگ - محمد رستمي - سهيل رحماني- آرش سوسريان - زوران زلاتکوفسکي -  رامين خسروي - مجتبي انصافي - مهدي دغاغله - محسن مسلمان

 

 


 

# احتمالي

 


 

*بازيکنان سه تيم شاهين بوشهر ، شهرداري تبريز و مس سرچشمه جزو بازيکنان سهميه ليگ برتري محسوب مي‌شوند و هر باشگاه نيز مجاز به استفاده از 7 بازيکن ليگ برتري خواهد بود.

نظرات () تاریخ : سه شنبه زمان : بازدید : 250 نویسنده : علی

اخبار نقل و انتقالات سه شنبه 13 تیر 91

اخبار نقل و انتقالات سه شنبه 13 تیر 91

 

قول کاپيتان تيم ملي به فتح‌الله‌زاده


کاپيتان تيم ملي فوتبال ايران به مديرعامل باشگاه استقلال قول داد در صورت دريافت رضايتنامه‌اش از باشگاه اوساسوناي اسپانيا فصل آينده به استقلال بيايد.


 در جلسه اي که امشب در دفتر علي فتح الله زاده با حضور جواد نکونام برگزار شد روند مذاکرات مثبت بود و مقرر شد کاپيتان تيم ملي در صورت گرفتن رضايتنامه از باشگاه اوساسوناي اسپانيا فصل بعد در خدمت استقلال باشد.

رودريگو توزي استقلالي شد


هافبک تهاجمي فصل گذشته تراکتورسازي به تيم فوتبال استقلال پيوست.


 به گزارش خبرگزاري ورزش ايران، رودريگو توزي که فصل گذشته در تراکتورسازي شاگرد امير قلعه‌نويي بود، با مديران باشگاه استقلال به توافق رسيد و فصل آينده هم در تيم قلعه‌نويي بازي خواهد کرد.

توزي به زودي قراردادش را در هيات فوتبال تهران ثبت مي‌کند.

تکليف مجيدي تا آخر هفته مشخص مي‌شود


کاپيتان پيشين تيم فوتبال استقلال تا آخر هفته تيم فصل آينده‌اش را انتخاب مي‌کند.


   سه باشگاه مس کرمان، تراکتورسازي تبريز و سپاهان اصفهان خواهان فرهاد مجيدي هستند که پيشنهاد باشگاه مس جدي‌تر از دو باشگاه ديگر است.


مسئولان باشگاه مس اعلام کرده بودند امروز به احتمال فراوان با مجيدي قرارداد امضا مي‌کنند اما مجيدي امروز به تهران نيامد.


اين بازيکن به احتمال فراوان فردا به تهران مي‌‌آيد و قرار است حداکثر تا پايان هفته تيم فصل آينده‌اش را انتخاب کند.


 


احتمال توافق جباري با سپاهان تا آخر هفته


به نظر مي‌رسد رفته رفته بايد خودمان را آماده جدايي مجتبي جباري از استقلال کنيم و ستاره جنجالي آبي‌پوشان به احتمال فراوان از اين تيم خواهد رفت.


  به گزارش سايت گل، روند مذاکرات جباري با استقلال در 2 هفته اخير خيلي کند بوده و حتي اين بازيکن چند روز پيش در مصاحبه‌اي اعلام کرد که باشگاه استقلال تلاش خاصي براي انجام مذاکره انجام نمي‌دهد. در اين ميان مهمترين اختلاف جباري با استقلال مربوط به مبلغ قرارداد است و از طرفي او مطالبات فصل گذشته را هم مي‌خواهد. اين موضوع باعث شده تا اختلاف‌هاي بين جباري و فتح‌الله‌زاده پيش بيايد و احتمال ماندن مجتبي در استقلال کم است.

نکته مهم ديگر اما موضع امير قلعه‌نويي در مورد جباري است. قلعه‌نويي در روزهاي اخير هر وقت در مورد جباري  با سوال خبرنگاران مواجه شد فقط اين جمله را به زبان آورد:« ما او را مي‌خواهيم ولي هر بازيکني بايد چارچوب باشگاه را رعايت کند.»‌ قلعه‌نويي در اين مدت هيچ وقت به صورت جدي تلاش نکرد تا جباري بماند و گويا علاقه  چنداني براي کار کردن با اين بازيکن ندارد. در ضمن اين موضوع بي‌دليل نبود که او ايمان مبعلي و ميثم بائو را به عنوان دو هافبک نفوذي به استقلال آورد و فريدون زندي را هم حفظ کرد.

در حالي که جباري در آستانه جدايي قرار دارد، از اصفهان خبر مي‌رسد که مسوولان اين باشگاه به شدت دنبال جذب شماره 8 استقلال هستند. گفته مي‌شود باشگاه سپاهان شايد تا پايان اين هفته با جباري به توافق برسد و اين در حالي است که شايعه جدايي فابيو جانواريو از سپاهان مطرح است و گويا مسوولان اين باشگاه مي‌خواهند تحت هر شرايطي جباري را جذب کنند.


د خبر : 974975    زمان ارسال : دوشنبه 1391/04/12 16:31

چراغ سبز مدافع پرسپوليس به صنعت نفت


باشگاه صنعت نفت در حالي با سه مدافع ليگ برتري مذاکره کرده است که يکي از مدافعان فصل گذشته پرسپوليس هم براي حضور در اين تيم اعلام آمادگي کرده است!


  پس از آنکه امير عابديني مديرعامل باشگاه داماش با پيوستن دو مدافع اين باشگاه به تيم فوتبال صنعت نفت آبادان مخالفت کرد، مسئولان اين تيم آباداني با سه بازيکن ديگر در خط دفاعي صحبت کرده‌اند. "کاستا" سرمربي تيم صنعت نفت هنوز نظر نهايي را در خصوص اين بازيکنان نداده است.


از سوي ديگر "سرجيو واندجيک" بازيکن دورگه هلندي و اندونزيايي با صنعت نفت به توافق کامل رسيده است، اما کاستا قصد دارد ابتدا خط دفاعي تيمش را ترميم کند تا در صورتي که مدافعان ايراني مورد پسند او واقع نشدند، سهميه آسيايي خود را براي جذب مدافع خرج کند.


همچنين گفته مي‌شود يکي از مدافعان مياني فصل گذشته پرسپوليس براي حضور در تيم فوتبال صنعت نفت چراغ سبز نشان داده است، اما به نظر نمي‌رسد اين بازيکن در مقابل مدافعان سايپا، شهرداري تبريز و سپاهان شانس زيادي داشته باشد.ثبت قرارداد 29 بازيکن سرخابي درهيات فوتبال


فصل نقل و انتقالات دوازدهمين دوره ليگ برتر باشگاه هاي ايران در حالي از 28 ارديبهشت آغاز شده که تاکنون قرارداد 16 بازيکن تيم پرسپوليس و 13 بازيکن تيم استقلال در هيات فوتبال استان تهران به ثبت رسيده است.


      در حاليکه اعضاي تيم‌ هاي ليگ برتري تا 17 تيرماه فرصت دارند تا قراردادهاي خود را در هيات هاي فوتبال سراسر کشور ثبت کنند از پنج تيم تهراني استقلال، پرسپوليس، راه آهن، نفت و پيکان تاکنون در مجموع قرارداد 62 بازيکن در هيات فوتبال اين استان ثبت شده است.


در فصل نقل و انتقالات ليگ برتر تاکنون محمد قاضي، مهرداد پولادي، شهاب گردان، جواد کاظميان، محسن بنگر، سيدجلال حسيني، حسين ماهيني، غلامرضا رضايي، عليرضا نورمحمدي، محمد نوري، سامان آقازماني، هادي نوروزي، محمدرضا خانزاده، حميدرضا علي عسگري، کريم انصاي فرد و افشين اسماعيل زاده قراردادهاي جديدي را با باشگاه پرسپوليس ثبت کرده اند.


قرارداد آقازماني، خانزاده، انصاري فرد و اسماعيل زاده با باشگاه پرسپوليس سه ساله، قاضي، پولادي، ماهيني، رضايي، نوروزي، علي عسگري دو ساله و قرارداد گردان، کاظميان، بنگر، حسيني، نورمحمدي و نوري نيز يکساله است.


از باشگاه استقلال نيز ايمان مبعلي، هاشم بيک زاده، اميرحسين صادقي، ميلاد ميداودي، ميثم بائو، سياوش اکبرپور، سيدامين منوچهري، آرش برهاني، فريدون زندي، سيدمهدي رحمتي، محمد محمدي، جي لويد ساموئل و محمد انصاري بازيکناني هستند که با حضور در هيات فوتبال استان تهران قرارداد خود را با آبي پوشان ثبت کرده اند.


قرارداد منوچهري و انصاري با باشگاه استقلال سه ساله، اکبرپور دو ساله و قرارداد مبعلي، بيک زاده، صادقي، ميداودي، بائو، برهاني، زندي، رحمتي، محمدي و ساموئل نيز يکساله است.


اردشير (امير) قلعه نويي سرمربي آبي پوشان قراردادي دو ساله با باشگاه استقلال به ثبت رسانده و ديگر اعضاي کادر فني اين تيم شامل مجيد صالح، ستار همداني، کريم بوستاني و حمداله (حميد) بابازاده نيز قراردادهاي يکساله خود را با باشگاه استقلال ثبت کردند.


همچنين هادي شکوري، سوشا مکاني، مصطفي مهدوي، حامد فلاح زاده، محمدحسين مهرآزما، ميثم آقابابايي، مهدي خيري، بهمن کاملي، وحيد حمدي نژاد، وريا غفوري، ايمان موسوي، حميد طاهري فرد، وفا همخامنش، حسين اماميان، مرتضي پورعلي گنجي و عليرضا بيرانوند 16 بازيکني هستند که قراردادهاي آنان با باشگاه نفت تهران در هيات فوتبال اين استان ثبت شده است.


قرارداد کاملي، غفوري، طاهري فرد، هخامنش، اماميان، پورعلي گنجي و بيرانوند با باشگاه نفت تهران دو ساله و قرارداد شکوري، مکاني، مهدوي، فلاح زاده، مهرآزما، آقابابايي، خيري، حمدي نژاد و موسوي يکساله است.


منصور ابراهيم زاده سرمربي سابق تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان که در فصل پيش رو هدايت تيم نفت تهران را بر عهده خواهد داشت به همراه کريم قنبري و حميد خداداد کاشي مربيان اين تيم نيز قراردادهاي خود را به مدت يکسال با باشگاه نفت تهران در هيات فوتبال اين استان به ثبت رساندند.


از باشگاه پيکان تهران نيز که از ليگ دسته اول به ليگ برتر صعود کرده است تاکنون قرارداد فابيو دوزسانتوز، جلال کاملي فرد، صادق گشني، حميدرضا طهماسبي، رضا يادگاري، مصطفي عاقلي، محمد گرجي زاده، علي ميرشفعيان، روح الله سلطاني، رضا طاهري، حسين شهبازي، مسعود ميکائيلي، سيدحسين حسيني، علي اکبر فرهنگ، نادر احمدي، عيسي آل کثير و علي سالارخاني در هيات فوتبال تهران ثبت شده است.


قرارداد گشني، عاقلي، گرجي زاده، طاهري، شهبازي، حسيني، فرهنگ، احمدي و آل کثير سه ساله، سالارخاني دو ساله و قرارداد دوزسانتوز، کاملي فرد، طهماسبي، يادگاري، ميرشفيعيان، سلطاني، و ميکائيلي نيز يکساله است.


در حاليکه مهلت نقل و انتقالات ليگ برتر دوازدهم پنج روز ديگر به پايان مي رسد هنوز قرارداد هيچ بازيکن يا مربي از تيم راه آهن تهران در هيات فوتبال اين استان ثبت نشده است.


همچنين با کناره گيري ''علي دايي'' و ''مصطفي دنيزلي'' از سرمربيگري تيم هاي راه آهن و پرسپوليس، هنوز وضعيت کادر فني اين تيم ها نامشخص است، که اين موضوع مي تواند به نوعي در سطح اول فوتبال ايران بي سابقه باشد.


 


نظرات () تاریخ : سه شنبه زمان : بازدید : 561 نویسنده : علی

اخبار نقل و انتقالات دوشنبه 12 تیر 91

اخبار نقل و انتقالات دوشنبه 12 تیر 91

ثبت قرارداد 2بازيکن جديدسايپا درهيئت فوتبال البرز


محسن يوسفي و محسن اسلامي با حضور در هيئت فوتبال استان البرز ، قرارداد خود را با سايپا به ثبت رساندند.


  يوسفي بازيکن فصل پيش استقلال تهران به مدت يک سال و اسلامي بازيکن فصل پيش پيکان تهران نيز به مدت 3 سال پس از توافق با باشگاه سايپا قرارداد خود را ثبت کردند تا اين فصل را در جمع نارنجي پوشان البرزي باشند.

پيش از اين ابراهيم صادقي ، سعيد دقيقي ، محسن ارزاني ، ابراهيم شکوري ، منصور تنهايي ، رحمان احمدي ، حميد لطف الله نژاد ، مارسيو خوزه ، سعيد نوروزي ، وحيد براتي و وحيد مهدي خاني با اين تيم قرارداد امضاء کردند.

 پيوستن 2 بازيکن ديگر به صباي قم


مهدي مومني و فريد کريمي که فصل گذشته در تيم‌هاي فوتبال فولاد خوزستان و استيل آذين بازي مي‌کردند، به صباي قم پيوستند.


  بنابر اعلام باشگاه فرهنگي ورزشي صباي قم، مهدي مومني بازيکن فصل گذشته فولاد خوزستان، پس از توافق با مسئولان باشگاه صباي قم و امضاي قرارداد، در تمرينات شاگردان يحيي گل محمدي شرکت کرد، همچنين باشگاه صباي قم با فريد کريمي بازيکن فصل قبل تيم فوتبال استيل آذين به توافق رسيده است و اين بازيکن هم در تمرينات صبا حضور دارد.

صباي قم پيش از اين بهمن طهماسبي، محمد آرام طبع و ابوالفضل ابراهيمي را از آلومينيوم هرمزگان، فرشاد قديري و محسن خليلي را از مس کرمان، ميثم خداشناس از تيم نساجي مازندران، سعيد لطفي و مسعود حق جو از شهرداري اراک و مهرداد طهماسبي را از تيم کاوه تهران به خدمت گرفته بود.


پيوستن چهار بازيکن جديد به داماش


چهار بازيکن جديد به تيم داماش گيلان پيوستند.


  سرمربي تيم داماش گيلان اعلام کرد : مهدي کياني هافبک شاهين بوشهر،دني اولروم مهاجم ابومسلم ،امين متوسل زاده مهاجم فجرسپاسي شيراز و ابوالفضل حاجي زاده مدافع شهرداري تبريز به تيم داماش گيلان پيوستند.

 اميد هرندي با اشاره به اينکه فقط درپست هايي که بازيکن بومي نداشته باشيم از بازيکنان خارج از گيلان استفاده مي کنيم گفت : 90 درصد تيم فعلي داماش را بازيکنان بومي تشکيل مي دهند که 50 درصد آنها بازيکنان جوان کمتراز 23 سال هستند.

سرمربي تيم داماش گيلان در ادامه از مذاکرات نهايي مديرعامل اين باشگاه با يک حمايت کننده مالي خوب خبر داد وگفت : درصورت موافقت قوه قضاييه با حضور اين حمايت کننده مالي شرايط داماش بهبود خواهد يافت.

پيش از اين مرتضي ابراهيمي مدافع سايپاي البرز وهادي سهرابي هافبک نساجي قائمشهر به تيم داماش گيلان ملحق شده اند.

 


خلعتبري به امارات مي‌رود


محمد رضا خلعتبري براي مذاکرات با يک تيم باشگاهي راهي امارات مي‌شود.


   در حالي که خبرها حاکي از آن بود که امشب محمدرضا خلعتبري براي ادامه مذاکرات خود با باشگاه استقلال راهي دفتر علي فتح الله زاده مديرعامل اين باشگاه مي شود اما بازيکن فصل گذشته الوصل امشب به امارات مي رود.


گفته مي شود خلعتبري پيشنهاد خوبي از يکي از تيم هاي اماراتي دارد و به استقلالي ها هم اعلام کرده در صورت مثبت نبودن مذاکراتش با باشگاه اماراتي در مورد پيشنهاد تيم هاي ايراني فکر مي کند. اين در حالي است که باشگاه الوصل اعلام کرده نيازي به اين بازيکن براي فصل آينده ندارد.


سه باشگاه استقلال، سپاهان و پرسپوليس خواهان به خدمت گرفتن خلعتبري هستند.


 


آل‌نعمه: کار باشگاه تراکتور دور از انصاف است


بازيکن فصل گذشته تيم فوتبال تراکتورسازي گفت: کار باشگاه تراکتورسازي در خارج کردن نام من از ليست اين تيم دور از انصاف است.


   احمد آل نعمه در گفت و گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس اظهار داشت: فصل گذشته با تراکتورسازي قرارداد بستم و با پايان فصل هم اين قرارداد تمام شد. تا 10 روز قبل که مديربرنامه هايم به همراه خودم با مسئولان تراکتورسازي صحبت مي کرديم مي گفتند مرا مي خواهند. حتي به باشگاه تراکتورسازي گفتم اگر من را نمي خواهند از تيم هاي ديگر پيشنهاد دارم اما گفتند مرا مي خواهند ولي به يکباره اعلام کرده اند که در ليست‌شان نيستم. 


وي افزود: چرا بايد مسئولان تراکتورسازي اکنون که نقل و انتقالات رو به پايان است اين حرف را به من بزنند. اين کار آنها ورزشي نيست و از انصاف به دور است. از جعفري مديرعامل تراکتورسازي انتظار ديگري داشتم. حالا همه تيم هايي که مرا مي خواستند بازيکنان خود را گرفته اند و ديگر پيشنهاد جدي ندارم.


آل نعمه عنوان کرد: از وقتي شايعه دوپينگي بودنم مطرح شد باشگاه تراکتورسازي تصميمش را تغيير داد. از کميته پزشکي فدراسيون تشکر مي کنم که اجازه ندادند کسي از اين مسئله سواستفاده کند. من توسط کميسيون بدوي به سه ماه محروميت محکوم شدم که از 20 خرداد شروع شده و چهار هفته اول ليگ را نمي توانم بازي کنم. حتي اين موضوع را به باشگاه تراکتورسازي گفته بودم. قرار است فردا جلسه استيناف برگزار شود و با مدارکي که دارم نشان مي دهم که با استفاده از يک قرص گياهي چربي سوز اين ماده وارد بدنم شده است.


وي خاطر نشان کرد: دوست داشتم در تراکتورسازي بمانم. به خصوص که يک مربي خوب خارجي هم به اين تيم آمده و مي خواستم که خودم را نشان دهم.


 


ساموئل قراردادش را با استقلال ثبت کرد


هافبک فصل گذشته استقلال قرارداد خود را با اين تيم به صورت رسمي در هيئت فوتبال ثبت کرد.


  جي لويد ساموئل هافبک فصل گذشته استقلال که به تازگي با اين تيم به توافق رسيده شب گذشته وارد تهران شد و صبح امروز پس از مذاکره با مسئولان تيم استقلال و توافق نهايي به هيئت فوتبال رفت و قرارداد يک ساله خود را با استقلال ثبت کرد.


اين بازيکن پس از انجام امور مالياتي و اداري روز سه شنبه به جمع بازيکنان تيم استقلال در کشور ترکيه اضافه خواهد شد.


اعضاي تيم استقلال بامداد امروز براي برپايي اردويي 10 روزه راهي ترکيه و کمپ گرين پارک در 40 کيلومتري شهر استانبول شدند.


 


اسپارتاک نالچيک روسيه به‌دنبال دو بازيکن مس


قائم مقام باشگاه مس کرمان گفت: باشگاه اسپارتاک نالچيک روسيه خواهان جذب دو بازيکن جديد مس کرمان شد.


 حسن واحدي در گفتگويي اظهار داشت: در ديدار تدارکاتي مس با اسپارتاک نالچيک روسيه، کادر فني تيم روسي دو بازيکن مس را پسنديد و خواهان جذب آنها شد.


وي ادامه داد: حميد کاظمي که آقاي گل ليگ يک است، فصل گذشته در استيل آذين بازي مي‌کرد و آرش روشني‌نژاد هافبک شهرداري اراک مورد توجه کادر فني تيم اسپارتاک قرار گرفته‌اند اما با توجه به اينکه ما در تمرين‌هاي پيش فصل هستيم هنوز در مورد انتقال آنها تصميمي نگرفته‌ايم.


واحدي در مورد قرارداد فرهاد مجيدي، گفت: قرار است مجيدي فردا به تهران بيايد و به احتمال فراوان با باشگاه مس کرمان قرارداد امضا کند.


 تدارک کانون هواداران مس براي استقبال ويژه

موافقت مس کرمان با شرط کاپيتان


باشگاه مس کرمان با شرط کاپيتان پيشين استقلال براي حضور در اين تيم موافقت کرد.


    شب گذشته مدير برنامه هاي فرهاد مجيدي با عبدالرضا داوري رئيس هيئت مديره باشگاه مس کرمان جلسه داشت. در اين جلسه دو طرف به توافق هايي دست پيدا کردند که از  جمله آن مي توان به موافقت مسئولان باشگاه مس با شرط فرهاد مجيدي براي بازي نکردن در دو ديدار رفت و برگشت مقابل استقلال در ليگ اشاره کرد.


قرار است مجيدي در روزهاي آينده به ايران بيايد و براي عقد قرارداد با باشگاه مس جلسه اي با داوري داشته باشد.


کانون هواداران باشگاه مس کرمان نيز در تدارک برگزاري مراسم استقبال باشکوه از مجيدي در فرودگاه کرمان است. ظاهرا قرار است جمع کثيري از هواداران مس براي خوشامد گويي به اين بازيکن به فرودگاه بروند.اين در حالي است که گفته مي شود دو باشگاه سپاهان و تراکتورسازي نيز خواهان جذب مجيدي هستند.

 

 

 

 


نظرات () تاریخ : زمان : بازدید : 477 نویسنده : علی

مانوئل خوزه سرمربی پرسپولیس شد

 

 خوزه مانوئل سرمربی پرسپولیس شد یا می شود - هر روز یک نفر سرمربی پرسپولیس می شود و امروز مانوئل - فردا ... خدا میداند

مسئولان باشگاه پرسپولیس که برای انتخاب سرمربی مذاکرات زیادی را با گزینه های مورد نظرشان آغاز کرده بودند، مثل اینکه با مانوئل ژوزه مربی پرتغالی به توافق نهایی رسیدند.

به گزارش سایت گل، اگر اتفاق ویژه ای نیفتد قرارداد او به زودی امضا خواهد شد.در حالی که علی پروین اعلام کرده بود گابریل کالدرون به احتمال 99 درصد سرمربی فصل آینده پرسپولیس خواهد شد، یک منبع آگاه در باشگاه پرسپولیس که خواست نامی از او برده نشود در گفت و گو با خبرگزاری مهر از توافق نهایی مسئولان این باشگاه با ژوزه مانوئل پرتغالی خبر داد.

مانوئل که یکی از گزینه ای مورد نظر رویانیان برای نشستن روی نیمکت پرسپولیس بود، ابتدا قیمت بالایی به مسئولان این باشگاه ارائه کرد اما پس از رایزنی های لازم حاضر شد و از مواضع قبلی اش کوتاه بیاید و پیشنهاد مالی پرسپولیسی ها را بپذیرد.قرار است این سرمربی پرتغالی در صورتیکه به موقع خود را به تهران برساند و اتفاق ویژه ای نیفتد در 48 ساعت آینده در نشست خبری شرکت کند و ضمن معرفی رسمی به عنوان سرمربی پرسپولیس، به سوالات خبرنگاران نیز پاسخ دهد.

می گویند مدیربرنامه‌های مانوئل خوزه صبح امروز دیداری با محمد رویانیان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس داشت و در نهایت با این باشگاه به توافق رسید. قرار است امشب قرارداد ژوزه برای او ارسال شود و در صورت امضا،‌ این مربی پرتغالی تا دو روز دیگر به ایران سفر خواهد کرد.گفته می‌شود مانوئل در صورت عقد قرارداد یک دستیار پرتغالی همراه خود به ایران می‌آورد.

 

نظرات () تاریخ : زمان : بازدید : 313 نویسنده : علی

گابریل کالدرون سرمربی پرسپولیس شد

عکس کالدرون سرمربی پرسپولیس
Gabriel Calderon, Al Ittihad (Goal.com)

سايت گل- گابريل كالدرون آرژانتيني رسما به عنوان سرمربي تيم پرسپوليس در فصل آتي انتخاب شد. اگرچه، اين خبر چندان هم غيرمنتظره نيست و از چند روز قبل مي‌شد انتخاب اين آرژانتيني را حدس زد.

به گزارش سايت گل، علي پروين ساعاتي قبل به محض خروج از جلسه كميته فني درباره گزينه‌هاي باقيمانده پرسپوليس اعلام كرده بود: «مربي پرسپوليس از بين دو نفري انتخاب ميشه كه اسم‌هاشون خيلي سخته! اين‌جوري راحت‌ترم كه بگم پرتغاليه و آرژانتينيه!!» و حالا ساعتي بعد از اين اظهار نظر جالب، خبر مي‌رسد كه «آرژانتينيه» رسما به عنوان سرمربي پرسپوليس انتخاب شده است.

پروین همچنين گفته بود: «اگر همین امشب با یکی از این دو نفر تمام کنیم او شبانه به سمت ایران می‌آید و نهایتا تا فردا ظهر تهران است. انشاءالله در نظر داريم كه او فردا عصر سر تمرین تیم حاضر شود.» حالا كه انتخاب كالدرون در آخرين ساعات شب قطعي شده، بايد ديد آيا او فردا در تمرين سرخپوشان حاضر خواهد بود يا براي ديدنش بيشتر بايد صبر كرد.

نظرات () تاریخ : زمان : بازدید : 508 نویسنده : علی

اخبار نقل و انتقالات یکشنبه 11 تیر 91

اخبار نقل و انتقالات یکشنبه 11 تیر 91

 

استقلال به دنبال جذب بازيکن رئال مادريد


تيم فوتبال استقلال به دنبال جذب بازيکن سابق تيم رئال مادريد است.


 باشگاه استقلال هنوز با هيچ بازيکن خارجي به توافق نرسيده اما مذاکرات مسئولان اين باشگاه با چند بازيکن خارجي ادامه دارد.

يکي از بازيکنان مدنظر باشگاه استقلال، "ديه گو لئون" است که تا سال 2000 در تيم رئال مادريد حضور داشت. استقلالي ها مذاکرات ابتدايي را با مديربرنامه هاي اين بازيکن آغاز کرده اند.

 


 

 

پژمان منتظري با استقلال تمديد کرد


پژمان منتظري مدافع ملي پوش تيم فوتبال استقلال تهران قرارداد خود را با آبي پوشان تمديد کرد.


  منتظري عصر امروز (شنبه) با حضور در دفتر کار مديرعامل باشگاه استقلال، قرارداد خود را به مدت يک فصل ديگر با اين باشگاه تمديد کرد.

باشگاه استقلال تاکنون امين منوچهري، ميثم بائو، هاشم بيگ زاده، اميرحسين صادقي، ايمان مبعلي، سياوش اکبرپور و محمد محمدي را به خدمت گرفته و قراردادهاي ميلاد ميداوودي، حنيف عمران زاده، سيدمهدي رحمتي و خسرو حيدري را نيز تمديد کرده است.

تيم فوتبال استقلال تهران ساعت 4 بامداد فردا (يکشنبه) براي برگزاري اردوي تدارکاتي 10 روزه در شهر استانبول عازم ترکيه مي شود.

 


 

 

لوپز و کياني با تراکتورسازي تمديد کردند


فلاويو لوپز و مهدي کياني با تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز تمديد قرارداد کردند.


 اين دو بازيکن روز شنبه با حضور در هيات فوتبال آذربايجان شرقي و امضا دفتر رسمي نقل و انتقالات فدراسيون فوتبال، قرارداد خود را با اين تيم براي دو فصل ديگر تمديد کردند.

همچنين عليرضا پژمان به عنوان مربي به مدت يک فصل با تراکتورسازي قرارداد رسمي امضا کرد.

حسن آذرنيا به عنوان مدير تيم و احمد ابهران نيز به عنوان مدير اجرايي با اين تيم قرارداد بستند.

تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز فردا /يکشنبه/ براي برپايي اردوي 10 روز عازم پاتالياي ترکيه مي شود و در اين اردو دو ديدار تدارکاتي نيز برگزار مي کند.

 


 

 

ساموئل با استقلال به توافق رسيد


هافبک ترينيداد و توباگويي فصل گذشته استقلال با مسوولان اين باشگاه به توافق رسيد تا يک فصل ديگر براي اين تيم بازي کند. جي لويد ساموئل با مسوولان باشگاه استقلال به توافق رسيده است تا فصل آينده نيز در کنار آبي‌پوشان بازي کند.قرار است که او در اردوي ترکيه به جمع کاروان استقلال اضافه شود.


 ساموئل فصل گذشته در نيم فصل به عنوان سهميه خارجي استقلال به اين تيم اضافه شد.

 


آرش برهاني قراردادش را با استقلال ثبت کرد


مهاجم تيم فوتبال استقلال قراردادش را با اين باشگاه به طور رسمي ثبت کرد.


 آرش برهاني با حضور در هيئت فوتبال استان تهران قرارداد يک ساله‌اش را با استقلال به طور رسمي ثبت کرد.


 امروز امير قلعه‌نويي سرمربي استقلال و چند بازيکن ديگر اين تيم نيز قراردادشان را ثبت کردند.


 


 

آخرين دور مذاکرات مجيدي و باشگاه مس


آخرين دور مذاکرات مسوولان تيم فوتبال مس کرمان و فرهاد مجيدي کاپيتان سابق تيم استقلال تهران امشب برگزار ميشود. مدير رسانه اي تيم مس کرمان ضمن اعلام خبرافزود: مذاکرات اوليه با مجيدي انجام شده و دو طرف براي همکاري به توافقاتي نيز دست يافته اند.

 

 عباس آقا مولايي ادامه داد: تيم مس کرمان در حال حاضر تنها 2 سهميه ديگر براي جذب بازيکن دارد که مقرر است با جذب مجيدي و يک دروازه بان خارجي فهرست بازيکنان اين تيم نهايي شود.

 

 وي در خصوص تازه ترين وضعيت اردوهاي تيم مس کرمان نيز گفت : تيم مس چهارشنبه گذشته براي برپايي اردوي تدارکاتي به ترکيه عزيمت کرده و شب گذشته نيز در يک بازي تدارکاتي مقابل تيم اسپورتينگ نالچيک روسيه به نتيجه تساوي يک بريک دست يافت.براي تيم مس در اين بازي فرزاد حسين خاني گلزني کرد.


 مدير رسانه اي تيم مس کرمان در باره مدت زمان برپايي اردوي اين تيم در ترکيه نيز گفت: اردوي مسي ها در ترکيه 12 روزه خواهد بود و اين تيم مقرراست 2 تا 3 بازي تدارکاتي ديگر نيز با تيم هاي حاضر دراين کشورخواهد داشت.

 

 تيم مس کرمان طبق برنامه پس از بازگشت به ايران درتهران اردوي تدارکاتي ديگري را تا آغاز رقابت هاي دوازدهمين دوره ليگ برتر فوتبال برگزار خواهد کرد.

 


سوساي برزيلي با پرسپوليس دو ساله بست


بازيکن برزيلي تيم فوتبال پرسپوليس قرارداد دوساله‌اي با اين باشگاه امضا کرد.


 روبرتو سوسا امروز قرارداد دو ساله‌اي با باشگاه پرسپوليس امضا کرد.


 سوسا بعد از جلسه‌اي که با رويانيان داشت قراردادش را امضا کرد.


 او هافبک دفاعي و زير 23 سال است و امروز براي اولين بار در تمرين پرسپوليس حضور يافت.


 


ثبت قرار داد 9 بازيکن جديد تيم فوتبال ذوب آهن


9 بازيکن جديد تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان امروز با حضور در هيئت فوتبال اين استان قرار داد خود را ثبت کردند. مسئول مسابقات هيات فوتبال استان اصفهان امروز گفت: مسعود همامي بازيکن فصل گذشته تيم شهرداري تبريز ، سپهر حيدري بازيکن فصل گذشته تيم مس کرمان ،‌ مهدي رجب زاده بازيکن سابق فجر شهيد سپاسي شيراز،‌ دارکو پرزويچ اهل صربستان ، سيد احمد محمدپور بازيکن فصل گذشته ابومسلم مشهد و فرشاد بهادراني بازيکن فصل قبل فولادگستر تبريز هرکدام به مدت يک فصل با اين تيم قرداد بستند .

 آقاي بهرامي گفت: ميلاد ميرترابي بازيکن فصل قبل تيم داماش تهران سعيد عبدالله پور بازيکن فصل گذشته ابومسلم و محمد صادق باراني بازيکن فصل گذشته راه آهن تهران هر کدام به مدت سه فصل با اين تيم قرار داد بستند.

 همچنين اسماعيل فرهادي به مدت يک فصل وحميد شفاعت و اميرحسين پوزش هر کدام به مدت سه فصل قرار داد خود را با تيم ذوب آهن تمديد کردند.

 تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان به منظور برگزاري اردوي آماده سازي 10 روزه، امشب به ترکيه سفر مي کند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نظرات () تاریخ : زمان : بازدید : 769 نویسنده : علی

اخبار نقل و انتقالات شنبه 10 تیر 91

اخبار نقل و انتقالات شنبه 10 تیر 91

 

 

 

 

سرمربی استقلال جواب مجیدی را نداد
قلعه‌نویی: مشکل جباری حل می‌شود/ نکونام و پدر بزرگوارش استقلالی‌اند

خبرگزاری فارس: سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت که با نکونام صحبت کرده و این بازیکن تمایل دارد به استقلال بیاید.

خبرگزاری فارس: قلعه‌نویی: مشکل جباری حل می‌شود/ نکونام و پدر بزرگوارش استقلالی‌اند

به گزارش خبرگزاری فارس، امیر قلعه نویی پس از ثبت قراردادش در هیئت فوتبال در جمع خبرنگاران گفت: شرایط استقلال خوب است و هفته سوم تمرینات خود را پشت سر گذاشتیم. صبح و بعدازظهر تمرین کردیم و فردا هم برای برگزاری اردوی 10 روز به ترکیه می‌رویم. در این اردو فشار تمرینات را کم می‌کنیم و به تمرینات آمادگی و هماهنگی می‌پردازیم.

وی در خصوص تکمیل شدن لیست بازیکنان استقلال عنوان کرد: لیستی را در اختیار باشگاه گذاشتم، هر کدام از این بازیکنان که در تمرینات حضور پیدا کردند جزو بازیکنان استقلال هستند و در یکی دو روز آینده تیم تکمیل می‌شود.

قلعه‌نویی درباره مذاکرات استقلال با خلعتبری و نکونام گفت: قرار است امروز آقای فتح الله زاده با خلعتبری صحبت کند. در مورد نکونام هم باید بگویم من خودم با نکونام صحبت کردم. نکونام و پدر بزرگوارش استقلالی هستند. او با توجه به اینکه خانواده استقلالی دارد و خودش هم به این تیم علاقمند است دوست دارد به این تیم بیاید. برخلاف همه جای دنیا در زمان نقل و انتقال زمان استراحت‌شان است اینجا بدترین شرایط را دارد. امیدواریم امسال تیم خوب و جمع و جوری درست کنیم و فصل جدید استقلال باانگیزه‌تر و جوان‌تری را بینیم.

وی افزود: بازیکنانی داریم که بدون هیچ چشمداشت مالی در تمرینات شرکت کردند مثل امین منوچهری. طبق معمول هر سال که قرارداد بسته می‌شود بازیکنان باید 20 درصد نسبت به سال قبل بیشتر بگیرند اما نه تنها بازیکنان استقلال این 20 درصد را نگرفته‌اند بلکه 100 میلیون تومان هم کم کرده‌اند و با این حال صبح و بعد از ظهر در تمرینات شرکت کردند. این برای ما پیروزی است و خدا را شکر که اولین برد برای ما تلقی می‌شود. آنهایی که آمده‌اند، زبانی استقلالی‌ نیستند و عملا این تیم را دوست دارند.

قلعه‌نویی درباره اظهارات فرهاد مجیدی و انتقادات این بازیکن ابتدا گفت: سؤال بعدی لطفا.

وی که با پرسش دوباره خبرنگاران مواجه شده بود گفت: در شأن و شخصیت من نیست که در مورد این اظهارنظرها حرف بزنم.

وی درباره آخرین وضعیت مجتبی جباری گفت: جباری در لیست من قرار دارد. او سرمایه استقلال است اما ما در این تیم چارچوبی داریم. حتی من قلعه نویی هم باید طبق چارچوب مدیریت رفتار کنم. فکر می‌کنم مشکل جباری هم حل می‌شود.

قلعه نویی در پاسخ دوباره در مورد وضعیت نکونام اظهار داشت: اگر نکونام با استقلال قرارداد بست می‌توان او را بازیکن استقلال نامید ولی باید دید که مذاکره چه می‌شود.

سرمربی آبی پوشان درباره حذف جام حذفی از سوی فدراسیون فوتبال گفت: من متاسف هستم که این اتفاق افتاد. این تصمیمی است که مسئولان بالای سر فدراسیون گرفتند. تیم‌های رده پایین‌تر جدول می‌توانستند با وجود جام حذفی انگیزه بگیرند که تا حدودی این انگیزه از آنها گرفته شد.

 قلعه نویی اضافه کرد: شما به لیگ‌های ترکیه و ژاپن رجوع کنید، اصلا چنین چیزی می‌بینید؟ این در حالی است که آنها شاید بیشتر از ما هم بازی کنند. آنهایی که چنین تصمیمی گرفتند خودشان باید بحث کارشناسی کنند. ما سال‌های قبل هم به جام جهانی رفتیم ولی جام حذفی هم برگزار شده است. به عنوان مربی یک تیم 25 بازیکن می‌گیرم و فکر جام حذفی را هم می‌کنم. جام حذفی فرصت خیلی خوب بود که به بازیکنانی که در طول فصل بازی کمتری می‌رسید میدان داده شود.

قلعه نویی در ارتباط با حضور محمد محمدی به عنوان دروازه بان استقلال گفت: من از شما خواهش می‌کنم به این مسائل ورود نکنید. اگر این سؤال‌ها را ترک کنید به ما هم کمک می‌کنید. با هر کسی که قرارداد می‌بندیم چارچوب را مشخص می‌کنیم. به هر حال شاید من هم اشتباهاتی داشته باشم چون معصوم نیستم. با محمدی هم اهداف را ترسیم کردیم و او این شرایط را پذیرفته است.

قلعه نویی افزود: می‌خواهیم تحول خوبی از نظر اخلاقی، انضباطی و تاکتیکی در تیم به وجود بیاوریم؛ هر چند مظلومی هم برای استقلال زحمت کشید و من می‌خواهم زحمات او را ادامه بدهم. فتح الله زاده به من لطف داشت.

وی درباره نقل و انتقالات خاطرنشان کرد: من مخلص همه هستم اما حق ندارم در مورد تیم‌های دیگر حرف بزنم. سر سفره پدر و مادر بوده‌ام و فقط در مورد جایی که مسئولیت دارم حرف می‌زنم. 18 سال در استقلال بودم و پس از آنکه از این تیم جدا شدم هیچ حرفی در مورد استقلال نزدم.

سرمربی استقلال در مورد بازیکنان خارجی گفت: ساموئل را می‌خواهیم. او با استقلال است. یک بازیکن جدید دیگر هم کارهای قراردادش نهایی شده و امشب به جمع ما اضافه می‌شود.

وی گفت: 4 مهاجم خوب داریم و با آمدن خلعتبری کامل‌تری می‌شویم. او از نظر فنی و اخلاقی بازیکن خوبی است و می‌تواند وزن تیم ما را بالا ببرد. هر مربی هم بر اساس افکار تاکتیکی خودش بازیکن انتخاب می‌کند و من هم این حق را دارم که چنین انتخابی داشته باشم.

وی در مورد قرارداد بی سابقه‌ای که گفته از آن گذشته، عنوان کرد: من نه فیلم بازی می‌کنم و نه نمایش اجرا می‌کنم و نمی‌خواهم مردم را فریب بدهم. خوشحالم وقتی استقلال بی پول است برای قلعه‌نویی است. زمانی که این تیم در دسته سوم ، دهم و سیزدهم جدول است به قلعه نویی می‌رسد. منتی هم ندارم و بدون آنکه یک ریال بگیرم آمده‌ام کار کنم زیرا کار برای مردم ارزش دارد بنابراین لزومی ندارد بگویم که از قرار داد آنچنانی فلان تیم گذشته‌ام.

قلعه‌نویی در مورد اینکه فتح الله زاده گفته اگرچه نیمه اول بازی را باخته اما در نیمه دوم پیروز می‌شود گفت: معتقدم فتح الله زاده نباخته است. حفظ موجودی هم یک برد است. 90 درصد بازیکنان استقلال را حفظ کرده‌ایم و 6 بازیکن جدی هم گرفته‌ایم بنابراین در فصل نقل و انتقالات عملکرد خوبی داشتیم.

 

قلعه نویی در مورد فینال یورو 2012 و اینکه طرفدار چه تیمی است، گفت: من طرفدار هیچ تیمی نیستیم و فوتبال را نگاه می‌کنم تا از آن چیز یاد بگیرم. شرایط بازیکنان، تعویض‌های مربیان و شرایط سخت را می‌بینیم. البته علاقه‌ای به اسپانیا دارم ولی نمی‌توان گفت که اسپانیا قهرمان اروپا می‌شود. در بازی آلمان و ایتالیا دیدید که همه چیز دست آلمان بود اما ایتالیا پیروز شد. من از گذشته طرفدار سبک بازی اسپانیا بودم سبکی که اکنون در بارسلونا هم اجرا می‌شود.

 

وی ادامه داد: قرار است از ترکیه به کی‌یف اوکراین بروم تا فینال یورو 2012 بین اسپانیا و ایتالیا را از نزدیک تماشا کنم.

قلعه نویی درباره قراردادها و مالیات‌های اهالی فوتبال گفت: تا جایی که توانستم مالیات دادم. البته در قرارداد‌هایم قید می‌کنم که مالیات بر عهده باشگاه‌ها است و باشگاه‌ها هم تاکنون آن را پرداخت کردند.

 

 

 

 

 

 

نظرات () تاریخ : جمعه زمان : بازدید : 647 نویسنده : علی

اخبار نقل و انتقالات پنجشنبه 8 تیر 91

اخبار نقل و انتقالات پنجشنبه 8 تیر 91

 

محمد محمدي به استقلال پيوست


دروازه‌بان فصل گذشته تيم فوتبال داماش به استقلال پيوست.


  به نقل از خبرگزاري ورزش ايران، محمد محمدي که فصل ناموفقي را در تيم داماش داشت به عنوان دروازه بان دوم تيم استقلال انتخاب شد.

محمدي با حضور در باشگاه استقلال قرارداد يک ساله اي را امضا کرد.

محمدي دو فصل قبل هم در استقلال بازي مي کرد اما فصل گذشته به داماش گيلان پيوست.

بازيکن پرتغالي ذوب‌آهن به پيکان پيوست


بازيکن فصل گذشته ذوب‌آهن به تيم فوتبال پيکان پيوست. به نقل از سايت باشگاه پيکان، ماچادو بازيکن فصل پيش ذوب آهن اصفهان با عقد قراردادي يکساله به تيم فوتبال پيکان پيوست.

 

 اين بازيکن پرتغالي در پست هافبک وسط بازي مي‌کند.


 

سه بازيکن سايپا قرارداد رسمي خود را ثبت کردند


سه بازيکن جديد تيم فوتبال سايپا قراردادشان را در هيئت فوتبال استان البرز ثبت کردند.


 به نقل از سايت باشگاه سايپا، سعيد نوروزي، وحيد براتي و خوزه نارسيو سه بازيکن جديد تيم فو تبال سايپا البرز عصر امروز (چهارشنبه 7تيرماه) با حضور در هيئت فوتبال استان البرز قراردادرسمي خود را با اين تيم ثبت کردند.


 خوزه نارسيو، مدافع جديد سايپا در ليگ يازدهم، در تيم نفت تهران حضور داشت و سعيد نوروزي و وحيد براتي بازيکنان تيم‌هاي سايپا شمال و سايپامهر بودند که با نظر کادر فني ، نارنجي پوشان را در ليگ دوازدهم همراهي خواهند کرد. 


 


2 مهاجم از برزيل و صربستان به ملوان مي‌آيند


مسئولان باشگاه ملوان قصد دارند براي تقويت خط حمله تيم‌شان 2 مهاجم برزيلي و صربستاني را جذب کنند.


 صادق درودگر، سرپرست باشگاه ملوان انزلي اظهار داشت: 2 مهاجم از برزيل و صربستان در روزهاي آينده در تمرينات ملوان حاضر مي‌شوند تا پس از تست فني و تاييد کادر فني با آنها قرارداد امضا شود.


 وي ادامه داد: در صورت جذب اين 2 مهاجم تيم ملوان تکميل مي‌شود و بازيکن ديگري جذب نمي‌کنيم.


 


 

بازيکن فصل قبل پرسپوليس با گهر بست


6 بازيکن جديد به‏ صورت رسمي با تيم گهر شهرداري دورود قرارداد بستند. ابراهيم ميرزاپور، حميدرضا فتحي، عليرضا محمد، مجيد باجلان، امين ترکاشوند و هادي رکابي با قراردادي يک ساله به تيم دورودي پيوستند.

 

 ميرزاپور فصل گذشته کاپيتان شهرداري تبريز و فتحي کاپيتان نفت تهران دو بازيکن لرستاني هستند که پيش از اين تمرينات را با گهر شروع کرده بودند.

 

 فصل قبل محمد در پرسپوليس، باجلان در راه آهن، رکابي نفت تهران و امين ترکاشوند در داماش گيلان توپ مي‏زدند.منوچهري قراردادش را در هيات فوتبال ثبت کرد


مهاجم استقلال قراردادش را به مدت 2 سال در هيات فوتبال ثبت کرد.


 امين منوچهري مهاجم تيم استقلال قرارداد خود را در هيات فوتبال استان تهران به ثبت رساند.


 منوچهري که سال گذشته در تيم سايپا توپ مي زد با دريافت رضايت‌نامه خود با عقد قراردادي 2 ساله رسما به تيم استقلال پيوست.


 اين بازيکن هفتمين استقلالي است که رسما قرارداد خود را در هيات فوتبال ثبت کرده است.


 نقل و انتقالات ليگ دوازدهم

محسن يوسفي به تيم فوتبال سايپا پيوست


بازيکن فصل گذشته تيم فوتبال استقلال براي حضور در فصل دوازدهم ليگ برتر با مسئولان سايپا به توافق رسيد.


  محسن يوسفي که فصل يازدهم رقابتهاي ليگ برتر را با پيراهن استقلال سپري کرده بود، امروز چهارشنبه با مسئولان باشگاه سايپا به توافق رسيد تا فصل آينده را در تيم نارنجي پوش البرز بازي کند.


نکونام و خلعتبري نزديک اردوگاه آبي پوشان


سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران گفت : مسوولان اين باشگاه در حال مذاکره با دو بازيکن خارجي هستند.


     اميرقلعه نويي گفت:مليت و اسامي اين بازيکنان را بعد از نهايي شدن صحبت با انان اعلام خواهيم کرد.


وي با اشاره به اينکه در فصل نقل و انتقالات 3 موضوع مهم حفظ موجودي، ورود بازيکنان مورد نياز و خروجي تيم که همان نتيجه است،‌مطرح مي باشد، اظهار کرد: آندرانيک تيموريان کم لطفي کرد و ازاستقلال تهران رفت. اما در مورد ساير بازيکنان در صدد تمديد قرار داد هستيم.


قلعه نويي از منوچهري، سياوش اکبرپور، اميرحسين صادقي، هاشم بيک زاده، ميثم بائو و ايمان مبعلي به عنوان بازيکنان تازه اين تيم ياد کرد و گفت: همه بازيکنان با مطالعه به جمع ما اضافه شده اند، البته 2 بازيکن خارجي نيز در صدد حضور دراستقلال تهران هستند که به زودي وضعيت آنان مشخص مي شود.


وي در پاسخ به سئوالي در خصوص وضعيت و مليت اين دو بازيکن، تصريح کرد: اين دو بازيکن در پست هافبک دفاعي و نفوذي هستند، اما اجازه دهيد مليت و اين که در چه باشگاه هايي بودند به پس از عقد قرارداد موکول شود تا اگر اتفاقي افتاد مقابل مردم شرمنده نباشم.


سرمربي استقلال تهران درمورد خلعتبري و نکونام نيز گفت: در حال مذاکره و صحبت با اين دو بازيکن هستيم که اميدوارم شرايط حضور آنان در استقلال مهيا شود.با اين نفرات واسامي که اعلام شد تيم خوب و يکدستي را روانه ميدان مي کنيم و به اميد خدا و در سايه تلاش همه بازيکنان براي موفقيت استقلال گام در ميدان رقابت مي گذاريم.


وي در خصوص مجتبي جباري تاکيد کرد: من نه براي تسويه حساب شخصي آمدم و نه با بازيکني مشکل دارم. مجتبي از سرمايه هاي فوتبال ايران و استقلال تهران است، اما بايد قبول کنيم که هر جايي يک چارچوبي دارد. در استقلال خود من هم در قالب يک چارچوب فعاليت خواهم بود. من دوست دارم جباري در استقلال بماند اما بايد مانند همه و از جمله خود من در قالب همان چارچوبي که گقتم کار کند.


قلعه نويي خاطر نشان کرد: بازيکنان استقلال بدون دريافت يک ريال هفته سوم کار خود را اغاز کرده اند و اين امر نشان دهنده عشق بازيکنان به باشگاه استقلال تهران و پيراهني است که قرار است بر تن داشته باشند. اگر تيم تکميل شود بدون شک در بين مدعيان هستيم.


سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران خاطر نشان کرد: در فوتبال امروز بايد تلاش کرد و زحمت کشيد، به نظر من اين تيم استقلال پتانسيل قهرماني در آسيا و ليگ برتر فوتبال ايران را دارد.


وي تاکيد کرد: درمربيگري قول دادن کار درستي نيست، نمونه بارز آن خود من هستم، يادتان هست که مهدي مهدي کيا يک ضربه پنالتي را خراب کرد و با همان ضربه، سرنوشت مربيگري من عوض شد. به اعتقاد من هر مربي که قول قهرماني مي دهد کار درستي انجام نداده است، چرا که نمي داند در لحظه بعد چه حادثه و يا اتفاقي در حال وقوع است.


وي شرايط کنوني استقلال را خوب توصيف کرد و گفت: با توجه به پتانسيل و پشتوانه مردمي که داريم مطمئن هستم استقلال خوبي را روانه ميدان مي کنيم. از سويي ديگر عشق و علاقه اي که من در بين بازيکنان مي بينم گواه آن است که براي همدلي و موفقيت گردهم جمع شده ايم و مطمئن باشيد استقلال تهران يکي از مدعيان اصلي خواهد بود.


قلعه نويي درپايان و در پاسخ به سئوال خبرنگاري در مورد اين که چه صحبتي براي هواداران، رسانه ها وعلاقه مندان به فوتبال دارد، گفت: فوتبال ايران متن را فراموش کرده وبه حاشيه مي پردازد. تيم هاي بزرگ ايران نيز با حاشيه ها درگير هستند. به نظر من مديريت تيمي در سايه همدلي، تقسيم وظايف و دنبال کردن اهداف باعث مي شود تيم ها از حاشيه دور باشند و من براي استقلال همين برنامه را دارم.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نظرات () تاریخ : پنج شنبه زمان : بازدید : 561 نویسنده : علی

اخبار نقل و انتقالات چهارشنبه 7 تیر 91

اخبار نقل و انتقالات چهارشنبه 7 تیر 91

رحمتي قراردادش را با استقلال تمديد کرد


دروازه‌بان تيم فوتبال استقلال قرارداد خود را با اين تيم تمديد کرد.


مهدي رحمتي که چند روز قبل به صورت تلفني با مسئولان باشگاه استقلال براي تمديد قرارداد به توافق رسيده بود امروز با حضور در دفتر علي فتح الله زاده قراردادش را به مدت يک سال ديگر تمديد کرد.

فتح الله زاده پيش از اين اعلام کرده بود رحمتي در استقلال مي‌ماند و بدين ترتيب به وعده‌اش عمل کرد.

رحمتي به احتمال زياد فردا با حضور در هيئت فوتبال قراردادش را ثبت مي‌کند.

قرارداد 12 بازيکن نفت تهران ثبت شد


قرارداد 12 بايکن تيم فوتبال نفت تهران امروز (سه شنبه) در هيات فوتبال اين استان به ثبت رسيد.


دبيرهيات فوتبال استان تهران بااعلام اين خبرگفت: ايمان موسوي، سوشا مکاني، مصطفي مهدوي، حامد فلاح زاده، محمدحسين مهرآزما، ميثم آقابابايي و وحيد حمدي نژاد قرارداد خود را به مدت يک سال با باشگاه نفت تهران ثبت کردند.

''رضا عابديني'' افزود: قرارداد وريا غفوري ،حميدطاهري فرد، وفا هخامنش، حسين اماميان و بهمن کابلي نيز به مدت دوسال با باشگاه نفت تهران در هيات فوتبال تهران ثبت شد.

وي يادآور شد: پيش از اين قرارداد ''منصور ابراهيم زاده'' سرمربي تيم فوتبال نفت تهران که فصل گذشته سرمربيگري ذوب آهن اصفهان را بر عهده داشت در هيات فوتبال استان تهران ثبت شده بود.

مديرعامل باشگاه تراکتورسازي تبريز:

فصل نقل و انتقالات براي ما تمام شده است


مديرعامل باشگاه تراکتورسازي تبريز گفت: پرونده نقل و انتقالات تيم براي فصل جديد بسته شده است.


محمد حسين جعفري روز سه شنبه در حاشيه جشنواره آکادمي فوتبال اين باشگاه افزود: البته هنوز جا براي جذب دو بازيکن ليگ برتري در تيم وجود دارد و در صورت توافق با بازيکنان خوب، آنها را نيز جذب تيم مي کنيم.

وي بيان کرد: هم اکنون تراکتورسازي 20 بازيکن در حد ليگ برتر دارد و با انجام تمرينات زير نظر کادر فني، خود را براي ليگ دوازدهم آماده مي کند.

جعفري در خصوص ''محسن فروزان'' دروازه بان اين تيم، گفت: مشکل اين بازيکن حل شده و از فردا در تمرينات تيم حاضر مي شود.

وي افزود: در راستاي هدف توجه به بازيکنان بومي، چهار پنج بازيکن نيز از تيم اميد در تمرينات تيم بزرگسالان حضور دارند و دو بازيکن بومي نيز از تيم هاي استيل آذين و فولاد يزد جذب تيم شده اند.

مديرعامل باشگاه تراکتورسازي در مورد آکادمي فوتبال باشگاه اظهارکرد: تراکتورسازي چهارمين باشگاهي است که آکادمي فوتبال دارد و پرورش بازيکنان مستعد و تامين بازيکنان تيم هاي بزرگسالان هدف اصلي اين آکادمي است و باشگاه در نظر دارد به جاي هزينه کردن براي خريد بازيکن در سال هاي آتي، در اين آکادمي سرمايه گذاري کند.

تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز با سرمربيگري آنتونيو اوليويرا از روز يازدهم تيرماه جاري در ترکيه اردو مي زند.

جشنواره آکادمي فوتبال باشگاه تراکتورسازي تبريز با حضور بازيکنان تيم هاي پايه و مسوولان اين باشگاه در زمين چمن اختصاصي باشگاه برگزار شد.

پس از صدور رضايت‌نامه از سوي باشگاه سايپا

انصاري‌فرد قراردادش را با پرسپوليس ثبت کرد


مهاجم جديد پرسپوليس قراردادش را با اين تيم ثبت کرد.


   کريم انصاري فرد امروز در هيئت فوتبال استان تهران قرارداد دو ساله‌اش را با پرسپوليس به طور رسمي ثبت کرد.


مهاجم فصل گذشته سايپا براي گرفتن رضايت‌نامه از اين باشگاه مشکلاتي داشت که در نهايت اين مسايل حل و با صدور رضايت‌نامه، انصاري‌فرد رسما پرسپوليسي شد.


 


چک معاون اجرايي پرسپوليس برگشت خورد


دبير هيات مديره باشگاه مس کرمان با اعلام اينکه چک ضمانت معاون اجرايي باشگاه پرسپوليس در خصوص انتقال پولادي، برگشت خورده از شکايت اين باشگاه به فدراسيون فوتبال براي جلوگيري از ثبت قرارداد پولادي با باشگاه پرسپوليس خبر داد.


    سيدرضا هاشمي امروز سه شنبه ضمن بيان مطلب فوق به خبرنگار مهر گفت: طبق تفاهم‌نامه‌اي که بين باشگاه مس کرمان و پرسپوليس منعقد شده، قرار شد مهرداد پولادي به عنوان بازيکن قرضي از تيم مس کرمان به پرسپوليس برود تا در رقابت‌هاي ليگ قهرمانان آسيا، براي اين تيم بازي کند.


وي در همين خصوص افزود: طبق اين تفاهم‌نامه قرار شد مبلغ 160 ميليون تومان بابت مطالبات باشگاه مس از مهرداد پولادي که شامل مبالغ پرداختي مازاد باشگاه به وي بود، از سوي باشگاه پرسپوليس به باشگاه مس پرداخت شود که در همين رابطه آقاي شيريني، معاون باشگاه پرسپوليس يک فقره چک شخصي خود را به مبلغ 160 ميليون تومان جهت تضمين پرداخت در اختيار باشگاه مس کرمان قرار داد.


دبير هيات مديره باشگاه مس کرمان، تاکيد کرد: هفته گذشته چک باشگاه پرسپوليس را جهت پرداخت بخشي از قرارداد  کيوان امرايي در اختيار وي گذاشتيم که معلوم شد حساب مزبور خالي بوده و بر همين اساس چک را برگشت زديم.


هاشمي تاکيد کرد: متعاقب اين موضوع جمشيد زارع، قائم مقام باشگاه پرسپوليس با حضور در دفتر رئيس هيات مديره باشگاه مس با اظهار اين موضوع که پويا سيف پناهي پس از انعقاد قرارداد داخلي با پرسپوليس، نقض قرار کرده و به مس کرمان پيوسته است خواستار آن شد که ضرر و زيان ناشي از نقض قرارداد داخلي پويا سيف پناهي با مبلغ چک مهرداد پولادي جبران شده و باشگاه مس کرمان چک مزبور را عودت دهد.


دبير هيات مديره باشگاه مس کرمان در ادامه اظهار داشت: اين موضوع از سوي داوري، رئيس هيات مديره باشگاه مس کرمان به دفتر حقوقي باشگاه ارجاع شد و پس از بررسي قرارداد پويا سيف پناهي مشخص شد که در متن قرارداد وي با باشگاه مس آمده است که سيف پناهي هيچگونه تعهدي به ساير باشگاه‌ها ندارد ضمن آنکه سيف پناهي به واحدي، قائم مقام باشگاه مس گفته بود که مسئله قرارداد داخلي من با باشگاه پرسپوليس از طريق مذاکره با سردار رويانيان حل شده و در اين رابطه هيچ تعهدي متوجه باشگاه مس کرمان نيست.


دبير هيات مديره باشگاه مس کرمان در خاتمه تصريح کرد: با توجه به اين مقدمات و پس از عدم پرداخت مبلغ 160 ميليون تومان مربوط به تعهدات مهرداد پولادي به باشگاه مس کرمان، طي نامه‌اي به فدراسيون فوتبال خواستار عدم ثبت قرارداد جديد مهرداد پولادي تا تسويه حساب کامل وي با باشگاه مس کرمان شده‌ايم.


مذاکره ذوب‌آهن با ايمون زايد


سرمربي تيم فوتبال ذوب‌آهن از مذاکره مسئولان ذوب‌آهن با ايمون زايد مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس براي فصل آينده خبر داد.


  رسول کربکندي در گفتگويي پيرامون شايعات حضور ايمون زايد در تيم ذوب‌آهن گفت: ‌با اين مهاجم مذاکره داشته‌ايم و طي روزهاي گذشته با مديربرنامه‌هاي او در تماس بوده‌ايم و قرار است به زودي نتيجه را به ما اعلام کند.


وي ادامه داد: منتظريم که تکليف زايد با پرسپوليس مشخص شود و پس از آن نسبت به جذب اين بازيکن اقدام کنيم و اگر زايد در پرسپوليس نماند، به ذوب‌آهن نزديک‌تر از ساير تيم‌ها خواهد بود.


سرمربي ذوب‌آهن در مورد وضعيت تمرينات ذوب‌آهن بيان داشت: از تمرينات خودمان رضايت کافي داريم و تيم ما همه روزه در دو نوبت صبح و بعدازظهر در چادگان تمرين مي‌کند.


وي تصريح کرد: بازيکنان خوبي براي فصل آينده جذب کرده‌ايم و به بازيکنان خود اميدوار هستيم و مطمئنيم تيم ما براي فصل آينده نتايج خوبي مي‌گيرد.


منتظري قراردادش را با استقلال تمديد کرد


مدافع استقلال قراردادش را با اين تيم تمديد کرد.


  پژمان منتظري صبح امروز با حضور در باشگاه استقلال قرارداد خود را به مدت يک سال ديگر تمديد کرد. قرارداد وي بايد در هيئت فوتبال هم به ثبت برسد.


مسئولان استقلال پيش از اين اعلام کرده بودند منتظري يک پيشنهاد خوب مالي از قطر دارد اما با رد اين پيشنهاد در استقلال ماندني مي شود.


 


فرهاد در ترکيه به کرماني‌ها ملحق مي‌شود؟

امشب مذاکرات نهايي مجيدي با مس کرمان


رئيس هيئت مديره باشگاه مس کرمان امشب مذاکرات نهايي را با مدير برنامه فرهاد مجيدي انجام مي‌دهد.


 سيد رضا هاشمي دبير هيئت مديره باشگاه مس کرمان در گفتگويي اظهار داشت: قرار است امشب عبدالرضا داوري رئيس هيئت مديره باشگاه مس کرمان با مدير برنامه هاي فرهاد مجيدي مذاکره نهايي را در تهران انجام دهد. در صورتي که مذاکرات امشب با موفقيت انجام شود و مجيدي قيمت معقول و منطقي از باشگاه بخواهد با باشگاه مس کرمان قرارداد امضا مي کند.


وي افزود: مس کرمان صبح امروز راهي اردوي ترکيه شده در صورت توافق باشگاه مس با مجيدي، اين بازيکن از قطر به ترکيه مي رود و به اردوي تيم مس اضافه مي شود.

 

 

 

 

 

 

نظرات () تاریخ : سه شنبه زمان : بازدید : 510 نویسنده : علی

علی پروین سرمربی پرسپولیس

علی پروین سرمربی پرسپولیس ٩١ می شود

عجيب ترين گزينه سال: بازگشت سلطان به نيمكت پرسپوليس!

بعد از مطرح شدن چند نام خارجي براي مربيگري پرسپوليس، حالا رويانيان از پروين به عنوان يكي از گزينه هاي مربيگري پرسپوليس نام مي برد

سايت گل- در فاصله 4 هفته به آغاز ليگ برتر، داستان انتخاب مربي پرسپوليس هم سرنوشت عجيبي پيدا كرده است. پرسپوليسي ها ابتدا مدتي نسبتاً طولاني را به انتظار مصطفي دنيزلي نشستند تا از تركيه برگردد اما وقتي آقامصطفي حضور در كشورش را به بازگشت به ايران ترجيح داد، آن وقت نوبت نام هاي مختلفي بود كه از گوشه و كنار شنيده مي شد. از برونو متسو كه حتي به تهران هم آمد تا مربياني از پرتغال، آرژانتين و فرانسه. اما حالا سردار رويانيان گزينه جديدي را مطرح كرده و آن هم كسي نيست جز علي پروين.

مدير عامل پرسپوليس روز سه شنبه با فارس گفت و گو كرده و درباره مربي آينده قرمزها گفته: تمام تلاش خودم را به صورت شبانه‌روز برای جلب سرمربی انجام دادم و با گزینه‌های مختلفی مذاکره کردم اما خدمت هواداران عزیز عرض کنم با توجه به شرایط پرسپولیس در صورتی که ظرف 24 ساعت آینده با گزینه خارجی به توافق نرسیم علی پروین سرمربی پرسپولیس خواهد شد و روی نیمکت این تیم می‌نشیند.

وی در پاسخ سؤالی که پروین دوست ندارد روی نیمکت بنشیند، نیز گفت: اگر من به علی پروین بگویم این کار را خواهد کرد و در کل به این جمع‌بندی رسیده‌ام.

علي پروين آخرين بار در استيل آذين براي چند بازي مسئوليت تيم را قبول كرد اما او هم نتوانست تيم بحران زده حسين هدايتي را نجات دهد.

نظرات () تاریخ : سه شنبه زمان : بازدید : 271 نویسنده : علی

اخبار نقل و انتقالات دوشنبه 5 تیر 91

اخبار نقل و انتقالات دوشنبه 5 تیر91

امیرقلعه نویی سرمربی استقلال تمرکزش را از روی تمرین برنمی دارد؛ او که با توپ و بی توپ اقتدار ژنرال گونه خود را حفظ کرده حالا چشم انتظار اتفاقات بهتراست ؛ اتفاقی مثل قرعه کشی لیگ که بدجور با سلیقه او هم خوان بود.
قلعه نویی لیگ را با بازی با تیم تازه به لیگ صعود کرده آلومینیوم آغاز می کند  و در9 هفته فقط یکبار از آزادی به بیرون سفر می کند که این فرصتی برای خودیابی تیمی است که با چند بازی خوب روی ریل خواهد افتاد.
قلعه نویی همچنین منتظر یکی دو خرید خوب هم هست ؛ همان ها که گفته می شود در راهند و با فشار فتح الله زاده به وزیر برای دریافت حکم اختیار تام عملیاتی خواهد


 

دقیقی به تیم فوتبال سایپا پیوست

خبرگزاری فارس: بازیکن فصل گذشته تیم فوتبال شهرداری تبریز به سایپا پیوست.

خبرگزاری فارس: دقیقی به تیم فوتبال سایپا پیوست

به گزارش خبرگزاری فارس، سعید دقیقی بازیکن فصل گذشته تیم شهرداری تبریز با باشگاه سایپا قرارداد امضا کرد و فصل آینده در تیم سایپا بازی می‌کند.

سایپا روز گذشته نیز قرارداد رحمان احمدی دروازه‌بان فصل گذشته سپاهان را در هیئت فوتبال کرج ثبت کرد.


ثبت قرارداد 3 آبی پوش دیگر در هیئت فوتبال
بائو، صادقی و اکبرپور با استقلال ثبت کردند

خبرگزاری فارس: 3 بازیکن دیگر استقلال قرارداد خود را در هیئت فوتبال تهرات به ثبت رساندند.

خبرگزاری فارس: بائو، صادقی و اکبرپور با استقلال ثبت کردند

به گزارش خبرگزاری فارس، باشگاه استقلال که تا روز گذشته قرارداد بازیکنان خود را به صورت رسمی ثبت نکرده بود از ساعات ابتدایی صبح امروز این کار را آغاز کرد و در اولین اقدام قرارداد ایمان مبعلی، هاشم بیگ زاده و میلاد میداوودی را ثبت کرد.

 بلافاصله پس از این موضوع امیر حسین صادقی، میثم بائو و سیاوش اکبرپور قرارداد خود را با استقلال در هیات فوتبال ثبت کردند تا به این ترتیب آبی پوشان امروز روز شلوغی را هیئت فوتبال پشت سر گذاشته باشند.نظرات () تاریخ : زمان : بازدید : 855 نویسنده : علی

اخبار نقل و انتقالات جمعه 2 تیر 91

اخبار نقل و انتقالات جمعه 2 تیر 91

مدافع پرسپوليس در آستانه پيوستن به مس


مجتبي شيري در آستانه عقد قرار داد با تيم فوتبال مس کرمان قرار گرفت.


 مدافع فصل گذشته تيم فوتبال پرسپوليس تهران مورد توجه مسئولان مس کرمان قرار گرفته است و مذاکرات خوبي با اين بازيکن برقرار کردند. در ادامه گزارش، طبق گفته مسئولان مس کرمان مذاکرات هم چنان با اين بازيکن ادامه دارد و در صورت نهايي شدن قرارداد اين بازيکن با تيم مس به امضا خواهد رسيد.

اولادي رسما از پرسپوليس جدا شد


مهاجم پرسپوليس از اين تيم جدا شد.


   به نقل از پانا، مهرداد اولادي مهاجم فصل پيش پرسپوليس که با قراردادي 2 ساله به اين تيم پيوسته بود، پس از توافق با رويانيان از اين تيم جدا شد.

اولادي فصل پيش با مصدوميت هاي متعددي مواجه شد و با وجود داشتن قرارداد با پرسپوليس، مسئولان اين باشگاه تمايلي به ماندن اين بازيکن نداشتند.

مهرداد اولادي اين خبر را تائيد کرد و گفت که به زودي کار فسخ قرارداد و تسويه حسابش را انجام خواهد داد.

سيدصالحي به تراکتورسازي پيوست


مهدي سيدصالحي مهاجم فصل پيش تيم سپاهان به طور رسمي به تيم فوتبال باشگاه تراکتورسازي تبريز پيوست.


   سيدصالحي عصر امروز با حضور در هيات فوتبال آذربايجان شرقي و امضاي دفتر نقل و انتقالات فدراسيون به مدت يک فصل با تيم تراکورسازي قرارداد بست.

اين بازيکن 31 ساله سابقه بازي در تيم هاي سپاهان، پيکان و استقلال را در کارنامه خود دارد.

محمد نصرتي، قاسم دهنوي و مهدي کريميان نيز پيش از اين به تراکتورسازي پيوسته بودند و با ملحق شدن سيد صالحي تعداد سهميه هاي ليگ برتري تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز به چهار بازيکن رسيد.

ژائو ويلا و آنسوگونزالس دو بازيکن پرتغالي نيز قراردادشان را پيش از اين به ثبت رسانده بودند.

هادي شکوري به نفت تهران پيوست


بازيکن فصل گذشته شاهين بوشهر با عقد قرارداد يک ساله به تيم فوتبال نفت تهران پيوست.


به گزارش خبرگزاري فارس، هادي شکوري بازيکن فصل گذشته تيم فوتبال شاهين بوشهر امروز با عقد قرارداد يک ساله به نفت تهران پيوست.

شکوري سابقه بازي در تيم استقلال تهران را هم دارد. پيش از اين نفت تهران وريا غفوري را هم جذب کرده بود.

همه بازيکنان استقلال يکجا امضا مي‌کنند


تا به حال حتي يک قرارداد از بازيکنان استقلال نيز به ثبت نرسيده و اين درحالي است که مسئولان اعلام کردند با رفع مشکلات باشگاه تمامي قراردادها قرار است به ثبت برسد.


  مسولان باشگاه استقلال در تلاشند تا با رفع مشکلات اداري و ثبت، قراردادهاي اعضاي اين تيم را ثبت کنند اين در حالي است که مسئولان معتقدند شنبه تمامي قراردادها به صورت يک جا به ثبت مي‌رسد و اعضاي تيم استقلال که تا به حال تمامي قراردادهاي خود را به باشگاه استقلال ثبت کردند، شنبه تنها پاي قراردادهاي خود را امضا مي کنند.

گفتني است، مسئولان تيم استقلال اعلام کردند بازيکنان قديم و جديد تيم استقلال شنبه در هيئت فوتبال حاضر مي شوند و قراردادشان را رسمي مي‌کنند البته اعلام شده است که برخي بازيکنان تيم استقلال مدعي شدند که تا زمان دريافت پول نمي‌توانند در هيئت فوتبال حاضر شوند و قراردادشان را به ثبت برسانند.

گفتني است، اعضاي تيم استقلال يک نماينده از تيم از صبح در هيئت فوتبال حاضر مي شود و بازيکنان تيم استقلال که قرار است قراردادهاي خود را به ثبت برسانند يک به يک در هيئت فوتبال حاضر مي شوند و پاي قراردادهايشان را امضا مي‌کنند.

مديرعامل تيم استقلال مدعي شده است که بازيکنان تيم استقلال با رضايت کامل قرارداد خود را به امضا مي رسانند زيرا قبل از حضور در هيئت فوتبال آنها مبلغي را دريافت کرده و با شرايط مناسب براي ادامه کار در تيم استقلال حاضر مي‌شوند.

 

نظرات () تاریخ : جمعه زمان : بازدید : 674 نویسنده : علی

اخبار نقل و انتقالات پنجشنبه 1 تیر 91

اخبار نقل و انتقالات پنجشنبه 1 تیر 91

حقيقي: از استقلال هم پيشنهاد داشتم


هافبک ملي پوش تيم فوتبال فجرسپاسي شيراز گفت: از طرف امير قلعه نويي براي حضور در استقلال با من تماس گرفتند اما در نهايت قرار شد در فجرسپاسي بمانم.


 رضا حقيقي در گفتگو با مهر، در خصوص آخرين شرايط تيم فجرسپاسي تصريح کرد: مثل اينکه عزم مديران فجر براي تيمداري جزم شده است. ما تمرينات خود را شروع کرده‌ايم و فکر مي‌کنم 70 درصد بازيکنان مورد نظر ياوري هم جذب شده‌اند. اميدوارم بتوانيم خيلي زود به هماهنگي برسيم و با يک تيم شاداب وارد مسابقات شويم.

وي درباره وضعيتش براي فصل آينده هم تاکيد کرد: قرار شد در فجر بمانم اما هنوز به توافق مالي نرسيده‌ام و قراردادم را ثبت نکرده‌ام. در اين چند روز حتي از باشگاه استقلال و از طرف امير قلعه نويي هم براي حضورم در اين تيم تماس گرفتند اما به آنها گفتم بايد با باشگاه فجر صحبت کنند.

هافبک تيم فجرسپاسي در پاسخ به اين سئوال که "آيا نبودش در استقلال و پرسپوليس باعث از دست رفتن جايگاهش در تيم ملي نمي‌شود؟"، گفت: من از تيم فجر به تيم ملي رسيدم و حالا هم نگران چيزي نيستم. خوشبختانه "کارلوس کي‌روش" به فوتبالم اعتقاد دارد و ديد او بالاتر از اين صحبت‌هاست. ضمن اينکه ديگر زمان دعوت شدن به تيم ملي از طريق استقلال و پرسپوليس گذشته است.

حقيقي در پايان گفت: در واقع بايد بگويم يکي از دلايل اصلي که باعث شد در فجر بمانم، اين بود که تيم ملي را در سال آينده هم داشته باشم.

آشوبي با تراکتورسازي به توافق رسيد


هافبک فصل گذشته تيم فوتبال تراکتورسازي براي يک فصل ديگر با اين تيم به توافق رسيد.


 فرزاد آشوبي که پيش از اين زمزمه‌هايي از جدايي او به گوش مي‌رسيد بعد از توافق با مديران باشگاه تراکتورسازي ليگ دوازدهم را هم در اين تيم خواهد گذراند.

وي در گفت‌و‌گوي کوتاهي با خبرنگار ايلنا در اين خصوص گفت: مديربرنامه‌هايم در مذاکره با مديرعامل تراکتورسازي به توافق رسيد و قرار است فردا براي تمديد قراداد خود به تبريز سفر کنم و براي يک فصل ديگر در اين تيم بمانم.

آشوبي سابق حضور در تيم‌هاي پرسپوليس، استقلال تهران، مس کرمان و تراکتورسازي را در کارنامه خود دارد.

تيموريان: استقلال از رفتن من ضرر نمي‌کند


هافبک فصل گذشته تيم فوتبال استقلال مي گويد به مسئولان اين تيم گفته بود در صورتي که لژيونر نشود و فوتبالش را در ايران ادامه دهد استقلالي مي ماند.


 آندرانيک تيموريان در گفتگو با خبرنگار خبرگزاري ورزش ايران، اظهارداشت: چدايي از استقلال براي من آسان نبود. من فصل خوبي را در اين تيم پشت سر گذاشتم و خيلي راحت بودم اما بايد به پيشرفت خودم و فوتبالم هم فکر مي کردم. ظرف چند روز آينده به قطر مي روم و تمريناتم را آغاز مي کنم.

وي ادامه داد: من به يک تيم حرفه اي در فوتبال قطر ملحق شده ام. الخريطيات تيمي است که امسال سرمايه گذاري خوبي براي قهرماني انجام داده و مي خواهد در ليگ ستارگان قطر به قهرماني دست پيدا کند. پولي که اين باشگاه به من داده را هيچکدام از تيمهاي ايراني نمي توانستند پرداخت کنند. من خيلي دوست داشتم در استقلال بمانم اما نمي توانستم به فتح الله زاده فشار بياورم که اين پول را به من بدهد. اگر من چنين درخواستي مي کردم جو تيم به هم مي ريخت و بين بازيکنان عدالت برقرار نمي شد.

تيموريان افزود: استقلال بازيکنان خوبي در فصل نقل و انتقالات گرفته و قلعه نويي مي تواند پس اين تيم را قهرمان کند. شنيده ام مسئولان باشگاه به دنبال پيدا کردن جانشين من هستند و اميدوارم زودتر بتوانند بازيکن مدنظرشان را پيدا کنند. بازيکنان زيادي به اين تيم آمده اند و رفته اند و درنهايت آنچه باقي مانده نام استقلال است. معتقدم اين تيم از رفتن من ضرر نمي کند.

وي درباره اينکه قلعه نويي گفته تيموريان قول داده بود در استقلال بماند،‌ گفت: من نيم فصل هم از قطر و امارات پيشنهاد داشتم اما ترجيح دادم تا پايان قراردادم در استقلال بمانم. بعد از پايان ليگ هم اعلام کردم در صورتي که لژيونر نشوم در استقلال مي مانم. شرايط براي لژيونر شدنم هم فراهم شد و مجبور شدم از استقلال جدا شوم.

اگر قلعه‌نويي نبود استقلال از هم مي‌ پاشيد


هافبک تيم فوتبال استقلال تهران گفت: استقلال شرايط خوبي ندارد و با ادامه اين وضعيت اتفاقات خوبي براي اين تيم پرطرفدار رخ نمي دهد.


 محسن يوسفي در گفتگو با خبرنگار خبرگزاري ورزش ايران، اظهارداشت: نمي دانم چرا هيچکس به داد استقلال نمي رسد. آن طرف پرسپوليس اين همه بريز و بپاش به راه انداخته و اين طرف استقلال به خاطر مشکلات مالي دارد بازيکنانش را از دست مي دهد. وزارت ورزش مثل مادري شده که بين فرزندانش تفاوت قايل مي شود.

وي ادامه داد: استقلال پارسال قهرمان جام حذفي شد و با اختلاف يک امتياز قهرماني ليگ را از دست داد. حالا جوري دارند با اين تيم رفتار مي کنند که انگار تيم ته جدولي است. مردم هم از استقلال توقع دارند اما واقعا با ادامه اينم شرايط کار براي همه دشوار مي شود.

يوسفي افزود: اگر قلعه نويي بالاي سر اين تيم نبود الان استقلال تيمي از هم پاشيده بود. بدون قلعه نويي نه تمرينات تيم شروع مي شد نه همين چند نفر هم به استقلال مي آمدند. اميدوارم با کمک وزارت ورزش زودتر شرايط استقلال هم سروسامان پيدا کند.

وي با اشاره به شرايط خود گفت: صحبتهايي با باشگاه سايپا داشته ام اما هنوز قراردادي امضا نکرده ام. بحث من با استقلال فقط مالي نيست. قرارداد سالهاي گذشته ام با استقلال هم هنوز پرداخت نشده و من هرسال به خاطر غلاقه ام به اين تيم کوتاه آمده ام. جدايي از استقلال برايم سخت است اما ظرف چند روز آينده تکليفم روشن مي شود.

بازيکن استقلال به فولاد خوزستان پيوست


بازيکن فصل گذشته تيم فوتبال استقلال با فولاد خوزستان قرارداد بست.


 اسماعيل شريفات که فصل گذشته در استقلال بازي مي‌کرد، با قراردادي 2 ساله به تيم فولاد خوزستان پيوست. اين بازيکن قرارداد خود را در هيئت فوتبال خوزستان به ثبت رساند. شريفات پيش از اين نيز در فولاد عضويت داشت.


توميسلاو ساويچ در ذوب آهن ماندني شد


توميسلاو ساويچ مربي دروازه بان هاي تيم ذوب آهن دقايقي پيش با قراردادي يکساله در ذوب آهن ماندني شد. اين مربي صرب تبار با حضور در باشگاه ذوب آهن قرارداد خود با اين باشگاه اصفهاني را به مدت يک فصل ديگر تمديد کردتا فصل آينده در ذوب آهن بماند.


 پيش از اين شايعاتي در مورد جدايي ساويچ از ذوب آهن به گوش مي رسيد.


 محمد باقر صادقي، عيسي اندوي و شهاب گردان از شاگردان ساويچ به حساب مي آيند.

 


منصورتنهايي ورحمان احمدي به سايپا پيوستند


دروازه‌بان فصل گذشته سپاهان و مهاجم تيم شاهين بوشهر با امضا قرارداد يک ساله به سايپا پيوستند.


 مرتضي‌ قنبرپور اظهار داشت: با رحمان احمدي دروازه‌بان سابق تيم سپاهان و منصور تنهايي مهاجم فصل گذشته شاهين بوشهر قرارداد يک ساله امضا کرده‌ايم و اين دو بازيکن به سايپا پيوستند.


 وي افزود: طبق قوانين فدراسيون بايد با بازيکناني که زير 28 سال سن دارند قرارداد 3 ساله امضا شود اما در حال حاضر ما قرارداد يک ساله مالي با اين دو بازيکن امضا کرد‌ه‌ايم.


بادامکي به تيم فوتبال ملوان بندرانزلي پيوست


سرپرست باشگاه ملوان بندرانزلي، از پيوستن 'حسين بادامکي' هافبک فصل گذشته تيم پرسپوليس تهران به تيم ملوان خبر داد. ''صادق درودگر'' گفت: بابک پورغلامي، علي حسني صفت و سعيد سالارزاده نيز که قراردادشان به اتمام رسيده بود، براي يک فصل ديگر با باشگاه ملوان قرارداد امضاء کردند.

 همچنين حسين خبيري به عنوان مدير رسانه اي ملوان در دوازدهمين دوره ليگ برتر فوتبال (جام خليج فارس) معرفي شد. وي، پيش از اين عهده دار سمت مديريت روابط عمومي باشگاه استيل آذين بود.

 بازيکنان تيم فوتبال ملوان بندانزلي، امروز در ساحلي بندرانزلي تمرين دارند و فردا (پنجشنبه) با وزنه تمرين مي کنند و روز جمعه عازم اردوي اردبيل خواهند شد.

 

 

نظرات () تاریخ : پنج شنبه زمان : بازدید : 817 نویسنده : علی

جدیدترین نقل و انتقالات

قرارداد نصرتی با تراکتورسازی ثبت شد

خبرگزاری فارس: مدافع تیم تراکتورسازی قراردادش را با این تیم ثبت کرد.

خبرگزاری فارس: قرارداد نصرتی با تراکتورسازی ثبت شد

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت باشگاه تراکتورسازی، محمد نصرتی امروز با حضور در هیئت فوتبال استان آذربایجان شرقی قرارداد خود را به صورت رسمی ثبت کرد.

به گزارش فارس، پیش از این باشگاه سپاهان هم به دنبال جذب نصرتی بود اما این بازیکن با ثبت قرارداد رسمی درتراکتورسازی ماند.

 

قاسم دهنوی هم قراردادش را با تراکتورسازی ثبت کرد


وقتی استقلال یکی یکی بازیکنانش را از دست می‌دهد
دیروز تیموریان، امروز دهنوی؛ فردا نوبت چه کسی است؟

خبرگزاری فارس: جدایی دهنوی در حالی که با استقلال قرارداد داخلی داشت، زنگ خطری برای آبی‌پوشان است و حال سؤال این است که با این شرایط نفر بعدی که از این تیم جدا می‌شود چه کسی است؟

خبرگزاری فارس: دیروز تیموریان، امروز دهنوی؛ فردا نوبت چه کسی است؟

به گزارش خبرگزاری فارس، قرارداد قاسم دهنوی با تراکتورسازی با وجودی که این بازیکن با استقلال قرارداد داشت، نشان می دهد اوضاع در استقلال اصلا بر وفق مراد نیست. آوای بی پولی و شرایط بد اقتصادی در این باشگاه از همان روزهای اول نقل و انتقالات به گوش می رسید و حالا راحت تر می توان به این موضوع پی برد.

چند روزی نیست که آندرانیک تیموریان بدون هیچ معطلی پیشنهاد تیم قطری را پذیرفت و امروز هم دهنوی به تراکتور سازی رفت. روز گذشته امیر قلعه نویی با انتقاد از وزارت ورزش به او اعلام کرد نباید بین تیم های وابسته به وزارت ورزش فرق قائل شوند. به نظر می رسد بین مصاحبه قلعه نویی و اوضاع بد اقتصادی باشگاه رابطه ای است.

امروز قاسم دهنوی با توجه به توافقی که با مسئولان استقلال داشت و گفته بود اگر چکش پاس نشود با تیم های دیگر مذاکره می کند به تراکتورسازی رفت و شاید فردا مهره های اسمی تر بروند.

مهدی رحمتی هم به توافق رسیده که یک سال دیگر در کنار آبی پوشان باشد اما تضمینی برای این ماندن نیست. اگر چک رحمتی هم تا شنبه پاس نشود هیچ بعید نیست که دروازه بان اول تیم ملی راه تیم دیگری را در پیش بگیرد.

به رحمتی می توانید پژمان منتظری را هم اضافه کنید. او یک پیشنهاد مالی بسیار خوب از تیم السیلیه قطر را دارد ولی با این حال به استقلال فرصت داده اگر خواسته های مالی اش را برآورده کنند، بماند. با توجه به وضعیتی که وجود دارد حفظ این بازیکنان کار راحتی نیست.

سؤال این است که چه شده استقلال به این روز افتاده است؟ آیا پول هست و خرج نمی شود؟ آیا پول هست و به استقلال نمی دهند؟ آیا کسانی هستند که نمی خواهند پول به استقلال برسد؟ راستی از کمیته اقتصادی باشگاه استقلال چه خبر؟


با اعلام مدیرعامل باشگاه
دهنوی با تراکتورسازی قرارداد بست!

خبرگزاری فارس: قاسم دهنوی که با تیم فوتبال استقلال قرارداد داخلی امضا کرده بود با اعلام مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی به این تیم پیوست.

خبرگزاری فارس: دهنوی با تراکتورسازی قرارداد بست!

به گزارش خبرگزاری فارس، قاسم دهنوی که با تیم استقلال قرارداد داخلی امضا کرده و حتی در تمرینات این تیم حضور یافته بود، طبق اعلام جعفری مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی امروز با این تیم قرارداد بست.

 

مدیرعامل تراکتورسازی در حالی از عقد قرارداد با دهنوی خبر داده که مسئولان استقلال اعلام کرد‌ه‌اند این بازیکن روز گذشته از استقلال چک گرفته است.

دهنوی در تمرین صبح روز گذشته استقلال شرکت کرد اما در تمرین بعد از ظهر حضور نداشت.


یک سایت قطری خبر داد
پژمان منتظری در یک قدمی السیلیه

خبرگزاری فارس: یک سایت قطری از حضور مدافع استقلال در تیم فوتبال السیلیه خبر داد.

خبرگزاری فارس: پژمان منتظری در یک قدمی السیلیه

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، سایت الکاس قطر از طرف منابع آگاه مدعی شد باشگاه تازه لیگ برتری شده السیلیه قطر مذاکرات خود را با پژمان منتظری، برای پیوستن به این تیم در فصل جدید لیگ ستارگان آغاز کرده است.

این سایت نوشت که تا چند روز دیگر مذاکرات نهایی به منظور قطعی شدن این انتقال با منتظری انجام می‌شود.

این خبر در حالی امروز منتشر شده که مسئولان باشگاه استقلال مدعی شده بودند با این مدافع ملی‌پوش به توافق رسیده و قرار است وی به زودی قراردادش را با آبی‌پوشان تمدید کند.


با رفع مشکلات مالی
فشنگچی با پرسپولیس به توافق رسید

خبرگزاری فارس: امیرحسین فشنگچی به مدت یک سال دیگر با پرسپولیس به توافق رسید.

خبرگزاری فارس: فشنگچی با پرسپولیس به توافق رسید

به گزارش خبرگزاری فارس، امیرحسین فشنگیچی هافبک تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل مشکلات مالی چند مدتی بود که با مسئولان باشگاه به توافق نرسیده بوده اما پس از جلسه‌ای که شب گذشته با رویانیان برگزار کرد بالاخره این بازیکن با قرمزپوشان به توافق رسید و با عقد قرارداد یک‌ساله در جمع قرمزپوشان ماندنی شد.

فشنگچی امروز در تمرین پرسپولیس حضور پیدا خواهد کرد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نظرات () تاریخ : چهار شنبه زمان : بازدید : 355 نویسنده : علی

اخبار نقل و انتقالات چهارشنبه 31 خرداد 91

اخبار نقل و انتقالات چهارشنبه 31 خرداد 91

 

 

مهدوی‌کیا قراردادش را با پرسپولیس سفید امضا کرد

مهدی مهدوی‌کیا دقایقی قبل در جلسه‌ای با رویانیان قراردادش را به مدت یکسال با سرخ‌پوشان سفید امضا کرد.

خبرگزاری فارس: مهدوی‌کیا قراردادش را با پرسپولیس سفید امضا کرد

مهدی مهدوی‌کیا هافبک با اخلاق تیم فوتبال پرسپولیس دقایقی قبل در جلسه‌ای با رویانیان شرکت کرد و قراداد خود را به مدت یک سال دیگر سفید امضا کرد.

رویانیان در این باره گفت: مهدوی‌کیا مرد با اخلاق فوتبال کشورمان است که باید الگوی فوتبالیست‌های جوان ما باشد او سرمایه باشگاه است و ما افتخار می‌کنیم موشک فوتبال کشورمان یک سال دیگر در پرسپولیس ماند.


بازيکن برزيلي تيم فوتبال نفت آبادان:

بخاطر کاستا به نفت آبادان آمدم


بازيکن برزيلي تيم فوتبال نفت آبادان بعد از عقد قرارداد با اين تيم گفت: با شناختي که از 'آلبرتو کاستا' (سرمربي نفت آبادان) داشتم با اين تيم قرارداد بستم.


 ديه گو ملو در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: پيش از اين در تيم آکادمکيا شاگرد کاستا بودم و او از من شناخت داشت به همين دليل وقتي پيشنهاد نفت آبادان رسيد جوابم مثبت بود.

وي اظهار داشت: کاستا در پرتغال مربي بزرگي است و با شناختي که از وي داشتم تصميم گرفتم به نفت آبادان بيايم.

اين بازيکن برزيلي گفت: شناختم از تيم صنعت نفت محدود است اما با حضور در اين تيم دوست داشتم تجربه جديدي را در زندگي فوتبالي ام داشته باشم.

ملو اضافه کرد: بعد از چهار سال بازي در ليگ برتر پرتغال احساس کردم نياز به تغيير و پيشرفت ديگري دارم و به همين دليل پيشنهاد نفت آبادان را قبول کردم.

وي ادامه داد: بعد از آمدن به آبادان متوجه شدم مردم اين شهر عاشق تيم نفت هستند و با پرچم هاي برزيل به ورزشگاه مي روند.

بازيکن نفت آبادان گفت: اميدوارم براي تيم صنعت نفت بازيکن مثمر ثمري باشم و بتوانم بازي هاي خوبي براي اين تيم انجام دهم.

ملو اظهار داشت: از روز پنجشنبه هفته جاري در تمرينات تيم صنعت نفت حضور خواهم يافت.

ديگو ملو فصل گذشته در تيم آکادمياي پرتغال حضور داشت و همراه اين تيم مقام قهرماني جام حذفي پرتغال را بدست آورد.

 

کريمي از آلومينيوم جدا شد و به شهرداري پيوست


علي کريمي فوروارد فصل گذشته تيم آلومينيوم هرمزگان با مسئولان اين تيم به توافق نرسيد و سرانجام از آلومينيوم جدا شد.


 علي کريمي در گفتگو با باشگاه خبرنگاران گفت: پس از صحبت هايي که با جباري زاده مديرعامل باشگاه آلومينيوم انجام دادم متأسفانه به توافق نهايي مبني بر عقد قرارداد جديد براي پوشيدن پيراهن آلومينيوم نرسيديم لذا از تيم جدا شدم.

وي ادامه داد: با توجه به پيشنهاد مناسب باشگاه شهرداري تبريز با مسئولان اين نتيجه وارد مذاکره شدم و در نهايت با توافق طرفين براي يک سال با تيم شهرداري تبريز قرارداد امضا کردم از اين رو فصل بعد را در شهرداري تبريز و جام آزادگان توپ مي زنم.

گفتني است، علي کريمي با تيم شهرداري تبريز قرارداد داخلي امضا کرده است و ازشنبه 27 خرداد تمرينات اين تيم آغاز شده است.

 


 

 

خسرو حيدري با استقلال تمديد کرد


هافبک تيم فوتبال استقلال قراردادش را با اين تيم تهراني به مدت يک فصل ديگر تمديد کرد.


سايت رسمي باشگاه استقلال اعلام کرد؛ خسرو حيدري هافبک تيم استقلال قراردادش را با اين تيم براي مدت يک سال تمديد کرد.

بر پايه اين گزارش، عصر امروز سه‌شنبه نشستي در باشگاه استقلال با حضور علي فتح‌الله‌زاده، علي اميري و خسرو حيدري برگزار شد. در اين نشست طرفين براي تمديد قرارداد خسرو حيدري با باشگاه استقلال به مدت يک فصل ديگر به توافق رسيدند و اين بازيکن ملي پوش تا پايان فصل 92 - 91 در جمع آبي پوشان ماندني شد.

 


 

 

تراکتورسازي و مذاکره با جباري


مديرعامل باشگاه تراکتورسازي تاکيد کرد که براي مذاکره با مجتبي جباري هنوز به اجماع نظر نرسيده‌اند.


محمد حسين جعفري در گفت و گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس درباره اينکه گفته مي شود باشگاه تراکتورسازي به دنبال جذب مجتبي جباري با مبلغ بالايي است، اظهار داشت: جباري در بين گزينه هاي ما هست اما مذاکره اي با اين بازيکن نداشتيم. هنوز در باشگاه به اين اجماع نرسيديم که با اين بازيکن مذاکره کنيم. ضمن اينکه از پيشنهاد کلان خبري نيست.

وي درباره مذاکره تراکتورسازي با قاسم دهنوي در حالي که با استقلال قرارداد دارد، عنوان کرد: دهنوي در ليست ما بود اما حالا که با استقلال قرارداد دارد با او وارد مذاکره نمي شويم.

مديرعامل باشگاه تراکتورسازي در ارتباط با وضعيت محمد نصرتي تاکيد کرد: اين بازيکن با ما قرارداد دارد و از امروز در تمرينات تيم شرکت مي کند. او به قراردادش با باشگاه پايبند است.

جعفري با اشاره به روند نقل و انتقالات باشگاه تراکتورسازي تصريح کرد: نهايتا يک يا دو بازيکن ديگر جذب مي کنيم. مي خواستيم بازيکناني مختلفي را جذب کنيم اما تيم هاي استقلال، پرسپوليس، سپاهان و مس کرمان بازيکنان بزرگ را جذب کردند. ما هم دوست داريم بازيکنان توانمند را جذب کنيم.

وي درباره اينکه به نظر مي رسد هواداران تراکتورسازي از عملکرد باشگاه در نقل و انتقالات راضي نيستند، گفت: هوادار يک نظر دارد و باشگاه هم به دنبال شرايطي است که به تيم کمک کند. کميته فني باشگاه بر اساس نيازهاي تيم به دنبال بازيکن است. با توجه به شرايطي که برخي تيم ها در نقل و انتقالات ايجاد کردند و پيشنهادهاي ميلياردي به بازيکنان دادند کار را سخت کردند. ما هم با نگاه به بضاعت خودمان وارد نقل و انتقالات شديم.

وي افزود: هواداران دوست دارند باشگاه بازيکن اسمي بگيرد اما کميته فني به دنبال بازيکناني است که به درد تيم بخورند و نيازي نمي بينيم خودمان را گرفتار اسم هاي کلاني کنيم که بعدا نتوانيم به تعهداتمان عمل کنيم.

وي در مورد مذاکره با فرزاد آشوبي گفت: با اين بازيکن فردا مذاکره خواهيم کرد.

جعفري در خصوص برنامه اردويي تراکتورسازي تصريح کرد: اين اردو از 11 تير در پاتالياي ترکيه به مدت 10 روز برگزار مي شود.

مهدي واعظي به شهرداري تبريز پيوست


مهدي واعظي دروازه‌بان سابق تيم پرسپوليس تهران به تيم شهرداري تبريز پيوست.


به گزارش خبرگزاري فارس از تبريز، مهدي واعظي دروازه‌بان سابق تيم پرسپوليس تهران، با حضور در باشگاه شهرداري تبريز به عنوان نخستين بازيکن جديد اين تيم قرارداد داخلي منعقد کرد.

مهدي واعظي سابقه بازي در تيم‌هاي بهمن کرج، پيکان تهران و پرسپوليس تهران را در کارنامه خود داشته و در کارنامه وي چند بازي ملي نيز به چشم مي‌خورد، در سال 1379 براي نخستين بار مقابل گرجستان در درون دروازه تيم ملي قرار گرفت.

فراز کمالوند سرمربي تيم شهرداري تبريز در خصوص جذب مهدي واعظي گفت: تيم شهرداري تبريز با داشتن مهدي واعظي و نوشي صوفياني مشکلي در خط دروازه‌باني نخواهد داشت.

وي افزود: مسلماً تجربه واعظي کمک حال شهرداري در رقابت‌هاي ليگ دسته يک خواهد بود.

سرمربي جديد تيم شهرداري تبريز افزود: سال گذشته تيم شهرداري تبريز بيشترين ضربه از ضعف دروازه‌باني دريافت کرده و اميدواريم با حضور واعظي و صوفياني اين مشکل تيم شهرداري برطرف شود.

 

بادامکي،شريفات و بيات درآستانه پيوستن به ملوان


مسئولان ملوان در راستاي حضور پرقدرت براي فصل آينده ليگ برتر فوتبال در حال مذاکرات نهايي با سه بازيکن جديد هستند.


به گزارش ايسنا، در شرايطي که 70 درصد سهام ملوان با امضا قرارداد رسمي به حسين هدايتي واگذار شد اين تيم علاوه بر جذب پژمان نوري، مازيار زارع و جواد شيرزاد در حال مذاکرات نهايي براي جذب سه بازيکن استقلال، پرسپوليس و صباي قم است.

بر اين اساس حسين بادامکي هافبک پرسپوليس، اسماعيل شريفات مهاجم استقلال و سعيد بيات مدافع راست صباي قم سه بازيکني هستند که به احتمال فراوان با قراردادي يکساله به ملوان ملحق خواهند شد.

اردوي آماده سازي ملوان براي شرکت در دوازدهمين دوره ليگ برتر نيز از جمعه دوم تير در سرعين اردبيل برپا خواهد شد.

 

دنيزلي در آستانه جدايي از سرخ پوشان

توافق اوليه رويانيان با متسو انجام شد


محمد رويانيان امشب با برنو متسو در جلسه‌‌اي شرکت کرد و به توافق اوليه رسيد.


  مسئولان باشگاه پرسپوليس پس از اينکه با مصطفي دنيزلي به بن‌بست خوردند با سه گزينه خارجي وارد مذاکره شدند.

از همين‌رو محمد رويانيان پس از اين که سفري به خارج از کشور داشت با متسو به توافق‌هايي رسيده بود، تا اينکه اين مربي فرانسوي بامداد امروز وارد تهران شد و امشب در دفتر مديرعامل باشگاه پرسپوليس با محمد رويانيان به گفت‌وگوي مستقيم پرداخت.

گفته مي‌شود توافقات اوليه مابين طرفين شده است اما بايد تکليف دنيزلي مشخص شود و طرفين خواسته‌هاي يکديگر را بررسي کنند.

متسو ابراز علاقه کرده که دوست دارد در پرسپوليس مربيگري کند. براي انجام اين مذاکره با برخي از بازيکنان با تجربه پرسپوليس نيز مشورت گرفته شد.

 

 

نظرات () تاریخ : سه شنبه زمان : بازدید : 614 نویسنده : علی

اخبار نقل و انتقالات سه شنبه 30 خرداد 91

اخبار نقل و انتقالات سه شنبه 30 خرداد 91

 

   

اين محصول داراي شماره مجوز 1007705 و 9786005096255: ISBN ميباشد

             

تي شرت استقلال

+

كتاب رمز و راز شيك پوشيدن

تقديم به همه طرفداران شيك پوش استقلال

 هم شيك و زيبا شويد!  هم تيمتان را تبليغ كنيد!

عرضه شده براي هواداران فوتبال

فقط رنگ سفيد موجود مي باشد

سايز مورد نظر خود را در قسمت پيغام خريد بنويسيد

قيمت : 19200تومان
قيمت : 16000
تومان

خريد پستي           خريد پستي

فوق العاده شيك و زيبا

يك مدل فوق العاده مناسب براي پسران امروزي

شيك بپوشيد        

 

تي شرت پرسپوليس

+

همراه با كتاب رمز و راز شيك پوشيدن

تقديم به همه طرفداران شيك پوش پرسپوليس

 هم شيك و زيبا شويد!  هم تيمتان را تبليغ كنيد!

عرضه شده براي هواداران فوتبال

فقط رنگ سفید موجود می باشد

سایز مورد نظر خود را در قسمت پیغام خرید بنویسید

قيمت : 19200تومان
قيمت : 16000
تومان

خريد پستي           خريد پستي

فوق العاده شيك و زيبا

يك مدل فوق العاده مناسب براي پسران امروزي

شيك بپوشيد

 

توافق اوليه رويانيان با متسو انجام شد


محمد رويانيان امشب با برنو متسو در جلسه‌‌اي شرکت کرد و به توافق اوليه رسيد.


  مسئولان باشگاه پرسپوليس پس از اينکه با مصطفي دنيزلي به بن‌بست خوردند با سه گزينه خارجي وارد مذاکره شدند.

از همين‌رو محمد رويانيان پس از اين که سفري به خارج از کشور داشت با متسو به توافق‌هايي رسيده بود، تا اينکه اين مربي فرانسوي بامداد امروز وارد تهران شد و امشب در دفتر مديرعامل باشگاه پرسپوليس با محمد رويانيان به گفت‌وگوي مستقيم پرداخت.

گفته مي‌شود توافقات اوليه مابين طرفين شده است اما بايد تکليف دنيزلي مشخص شود و طرفين خواسته‌هاي يکديگر را بررسي کنند.

متسو ابراز علاقه کرده که دوست دارد در پرسپوليس مربيگري کند. براي انجام اين مذاکره با برخي از بازيکنان با تجربه پرسپوليس نيز مشورت گرفته شد.

دنيزلي در آستانه جدايي از سرخ پوشان


مديرعامل باشگاه پرسپوليس با برنو متسو براي سکان هدايت پرسپوليس وارد مذاکره شد.


 پس از اينکه مصطفي دنيزلي روز يکشنبه در تماسي تلفني با محمد رويانيان اعلام کرد که نياز به مرخصي بيشتري دارد مديرعامل باشگاه پرسپوليس براي اينکه به قرمز‌پوشان در فصل بدنسازي ضربه‌اي وارد نشود با سه گزينه خارجي وارد مذاکره شد.

در اين بين نام برنو متسو، سرمربي سابق تيم‌هاي ملي سنگال، امارات و قطر و يک گزينه پرتغالي ديگر وجود دارد.

گفتني است متسو برنامه‌هاي خود را به باشگاه پرسپوليس داده و با اين تيم به توافقات اوليه نيز رسيده است. با اين حساب پرونده دنيزلي در حال بسته شدن است.

قرار است تا 2 روز آينده تکليف وي با قرمز‌پوشان نهايي شود.

علي کريمي در پرسپوليس ماندني شد


علي کريمي با توافقي يک ساله در پرسپوليس ماندني شد.


 علي کريمي هافبک خوش تکنيک تيم ملي فوتبال کشورمان پس از حرف و حديث‌هاي فراوان امروز در جلسه‌اي با رويانيان مديرعامل باشگاه پرسپوليس شرکت کرد که در نهايت پس از اين جلسه به توافق رسيد که يک سال ديگر در پرسپوليس بماند.

کريمي قرارداد خود را فردا در هيئت فوتبال ثبت خواهد کرد.

زارع، پژمان نوري و جواد شيرزاد به ملوان پيوستند


مالک جديد باشگاه ملوان در اولين اقدام خود سه بازيکن مطرح فوتبال کشور را با قراردادي يک ساله به عضويت اين تيم درآورد.


به گزارش خبرنگار مهر، حسين هدايتي که عصر يکشنبه براي حضور در نشست نهايي واگذاري ملوان و حضور در تمرينات اين تيم راهي انزلي شده بود، يکشنبه شب در نشستي با سه بازيکن انزلي چي با آنها به توافق رسيد تا در فصل دوازدهم ليگ برتر پيراهن تيم شهرشان را برتن کنند.

پژمان نوري و مازيار زارع دو بازيکن ملي پوش فوتبال ايران که خواهان زيادي نيز داشتند و مورد توجه باشگاه پرسپوليس نيز قرار داشتند، صبح امروز دوشنبه با قراردادي يکساله به تيم فوتبال ملوان بندرانزلي پيوستند. جواد شيرزاد بازيکن فصل پيش تيم فوتبال استقلال نيز صبح امروز با ملوان قراردادي يکساله امضا کرد.

 

 

نظرات () تاریخ : سه شنبه زمان : بازدید : 977 نویسنده : علی

اخبار نقل و انتقالات 29 خرداد 91

اخبار نقل و انتقالات 29 خرداد 91

 

تيموريان به خريطيات قطر پيوست


بازيکن فصل قبل استقلال با قراردادي يک ساله به تيم خريطيات قطر پيوست.


آندرانيک تيموريان بازيکن ملي پوش فصل قبل استقلال امروز با قراردادي يک ساله به تيم خريطيات قطر پيوست تا پس از فرهاد مجيدي دومين بازيکن ايراني شاغل در ليگ اين کشور باشد.با جدايي اين بازيکن از استقلال، آبي هاي تهران فصل آينده کار بزرگي براي يافتن جانشين اين بازيکن ملي پوش پيدا خواهند داشت.اين تيم فصل گذشته در ليگ قطر در مکان هشتم قرار گرفت.

 


 

 

رحمتي قراردادش را با استقلال تمديد کرد


دروازه‌بان فصل گذشته استقلال قرارداد خود را به مدت يک فصل ديگر با اين تيم تمديد کرد.


 سيدمهدي رحمتي دروازه‌بان فصل گذشته استقلال که با پيشنهاداتي از سوي باشگاههاي مختلف و به خصوص مس کرمان مواجه بود قرارداد خود را به مدت يک فصل ديگر با آبي‌پوشان پايتخت تمديد کرد.

اين دروازه‌بان در جلسه‌اي به همراه مدير برنامه‌هاي خود با حضور فتح‌الله‌زاده و علي اميري شرکت کرد و در نهايت با مسئولان تيم استقلال به توافق رسيد تا فصل آينده را با پيراهن اين تيم به ميدان برود.

مسئولان تيم استقلال تاکنون قرارداد ميلاد ميداودي، آرش برهاني، حنيف عمران‌زاده، کيانوش رحمتي، پژمان منتظري و سيدمهدي رحمتي را تمديد کرده اند.

اين تيم ميثم بائو، هاشم بيگ‌زاده، امين منوچهري، اميرحسين صادقي، سياوش اکبرپور و قاسم دهنوي را به خدمت گرفته است.

 


 

 

کريم انصاري‌فرد پرسپوليسي شد


مهاجم ملي‌پوش فوتبال ايران، تا دقايقي ديگر قرارداد خود را در هيئت فوتبال تهران ثبت مي‌کند. کريم انصاري‌فرد، مهاجم فصل گذشته سايپا و بازيکن شماره 10 تيم ملي ايران فصل آينده براي پرسوليس به ميدان خواهد رفت.

 

 به گزارش سايت گل، لحظاتي پيش مديران پرسپوليس خبر توافق با کريم انصاري‌فرد را به سايت گل دادند و او دقايقي ديگر در هيئت فوتبال تهران قرارداد خود را ثبت خواهد کرد. انصاري‌فر يکي از پرمشتري‌ترين بازيکنان فصل نقل و انتقالات بود که تقريبا تمام تيم‌هاي بزرگ ليگ برتر خواهان او بودند اما در نهايت پرسپوليس در اين رقابت برنده شد و رضايت کريم را جلب کرد.روز جمعه در خبري اختصاصي پرسپوليسي شدن کريم را قطعي اعلام کرده بود و اين در حالي است که مديرعامل استقلال در مصاحبه امروزش اعتقاد داشت او به يکي از تيم‌هاي خارجي خواهد رفت. با حضور انصاري‌فرد در پرسپوليس، 7 سهميه ليگ برتري قرمزپوشان پر شد و آنها از اين به بعد ليست خود را با بازيکنان خارجي و غيرسهميه‌اي خواهند بست.

 


 

 

مهدي اميرآبادي به فولاد خوزستان پيوست


بازيکن فصل گذشته تيم فوتبال استقلال با فولاد خوزستان قرارداد بست.


به گزارش فارس، مهدي اميرآبادي پس از مذاکره با مسئولان باشگاه فولاد خوزستان با اين تيم به توافق رسيد و امروز با عقد قرارداد يک ساله قرارداد خود را در هيئت فوتبال خوزستان به ثبت رساند.

تمرينات فولاد در کردان کرج پيگيري مي شود و اميرآبادي به زودي در تمرينات اين تيم شرکت مي کند. حسين فرکي هدايت اين تيم را برعهده دارد.

 


کريميان با تراکتورسازي قرارداد بست


هافبک فصل گذشته تيم فوتبال سپاهان به تراکتورسازي پيوست.


به نقل از سايت باشگاه تراکتورسازي، مهدي کريميان هافبک فصل گذشته سپاهان با حضور در باشگاه تراکتورسازي با اين تيم قرارداد بست.

مهدي ثابتي دروازه بان تيم تراکتورسازي قرارداد خود را با اين تيم تمديد کرد و بدين ترتيب پرونده دروازه بانان تراکتورسازي با فروزان، ثابتي و اعتمادي بسته شد.

همچنين فرزاد حاتمي نيز قرارداد خود را تمديد کرد.

 زندي با استقلال تمديد کرد


هافبک استقلال قرارداد خود را براي يک فصل ديگر با اين تيم تمديد کرد.


در حالي در روزهاي گذشته خبرهايي مبني بر جدايي فريدون زندي از استقلال به گوش مي‌رسيد، اين بازيکن قرارداد خود را براي يک فصل ديگر با آبي‌پوشان تهراني تمديد کرد.


ثابتي و حاتمي با تراکتور تمديد کردند


با تمديد قرارداد مهدي ثابتي و فرزاد حاتمي با تيم تراکتورسازي تبريز، پرونده دروازه‌بانان اين تيم بسته شد.


با تمديد قرارداد مهدي ثابتي، پرونده دروازه‌بانان تيم تراکتورسازي در فصل آينده بسته شد.

محسن فروزان و عقيل اعتمادي دو دروازه‌بان ديگر تراکتورسازي هستند که با اين تيم قرارداد دارند.

ثابتي که با صعود تيم تراکتورسازي به ليگ برتر به اين تيم پيوسته بود در ليگ نهم (89-88) از دروازه‌بانان ثابت تراکتورسازي بود.

وي در ليگ برتر دوره دهم رقيبي به نام عباس محمدي در درون دروازه يافت اما سال گذشته در ليگ يازدهم و بعد از اشتباه وحشتناکش مقابل نفت تهران در هفته هفتم، به نيمکت ذخيره‌هاي تيم تبعيد شده و تا پايان فصل راهي به چارچوب دروازه تراکتورسازي نيافت.

ثابتي سال گذشته 540 دقيقه درون دروازه تيم تراکتورسازي قرار گرفته بود.

فرزاد حاتمي بازيکني که از نيم فصل سال گذشته از سپاهان اصفهان به تراکتورسازي پيوسته بود قراردادش را با اين تيم تمديد کرد.

وي در فصل گذشته بازي‌هاي موثري را براي تيمش ارائه داده و گل‌هاي حساسي را به ثمر رساند که مي‌توان به گل سه امتيازي وي در مقابل شهرداري تبريز در ديدار برگشت اشاره کرد.

فرزاد حاتمي فصل گذشته يک‌هزار و 213 دقيقه در ترکيب تراکتورسازي قرار گرفته و در اين مدت پنج بار دروازه حريفان را گشوده است.


نظرات () تاریخ : دو شنبه زمان : بازدید : 636 نویسنده : علی

اخبار نقل و انتقالات 28 خرداد 91

اخبار نقل و انتقالات 28 خرداد 91

 

سایت باشگاه استقلال خبر داد
مذاکرات با تیموریان، رحمتی و حیدری به زودی نهایی می‌شود/خبری از جباری نیست

 باشگاه استقلال خبر داد به زودی مذاکره با حیدری، تیموریان و رحمتی نهایی خواهد شد.

خبرگزاری فارس: مذاکرات با تیموریان، رحمتی و حیدری به زودی نهایی می‌شود/خبری از جباری نیست

 

  سایت باشگاه استقلال در مطلبی در خصوص نقل و انتقالات مطالب زیر را نوشت:

" خبرهای شادی‌بخش در فصل نقل و انتقالات روز افزون است و این مژده بر دو پایه استوار است.

1- استقلال 90، تیم خوبی بود که همگان نیروی انسانی‌اش را بهترین و برترین دانستند.

2- استقلال سال 91، بر پایه همان تیم و با حفظ استخوان‌بندی محکم قبلی‌اش، در کار تقویت نقاط قوت خود است و بر طرف کردن نقطه‌های ضعف. در این رهگذر بیش از 80 درصد تیم مورد قبولند و بازی‌شان مقبول.

در جمع بازیکنانی که "باید" بمانند و "باید" با انگیزه‌ای بیشتر از گذشته بازی کنند تا در تیم‌ ملی هم کارآمدی سال پیش را داشته راه جام‌جهانی 2014 را، بروی فوتبال ایران باز کنند، مثلث سیدمهدی رحمتی، آندرانیک تیموریان و خسرو حیدری را باید نام برد که در دل هواداران جایی بزرگ برای خود دست و پا کرده‌اند.

شواهد، همگی حکایت از این دارد که چشم براهی هواداران، زیاد طول نخواهد کشید. سیدمهدی (رحمتی)، آندو (تیموریان)، خسرو (حیدری) به زودی مذاکرات خود را نهایی خواهند کرد. استقلال تیم دلخواه و مطلوب خود را شکل خواهد داد. چشم در راه بودن تمام می‌شود."

 

  در مطلب سایت باشگاه استقلال هیچ اشاره ای به وضعیت جباری، زندی و امیرآبادی نشده است.


خلعتبري در يک‌قدمي پرسپوليس


تمام مديران رده بالاي اين باشگاه ثروتمند از کار خود برکنار شدند و به اين ترتيب پرونده ماندن خلعتبري در اين باشگاه بسته شد .


به دنبال بي‌نتيجه ماندن مذاکرات مدير برنامه‌هاي محمدرضا خلعتبري با باشگاه الوصل امارات، اين بازيکن در آستانه عقد قرارداد با پرسپوليس قرار گرفت.

بعد از ناکامي الوصل در مسابقات باشگاه‌هاي جام خليج‌فارس و از دست دادن عنوان قهرماني، حرف و حديث‌هاي زيادي درباره توافق ديه‌گو مارادونا با فدراسيون فوتبال امارات براي هدايت تيم ملي اين کشور مطرح شد. همچنين در ايران شايعه‌اي مبني بر اينکه در صورت رفتن مارادونا از الوصل خلعتبري اين تيم را ترک مي‌کند و به تهران مي‌آيد، منتشر شده بود. با اين حال روز گذشته خبر رسيد که به دنبال قطعي شدن جدايي خلعتبري از الوصل امارات اين بازيکن در يکقدمي پرسپوليسي شدن قرار گرفته است.

بعد از اينکه الوصل امارات با هدايت مارادونا در فصل گذشته هيچ مقامي به دست نياورد و از طرفي ديگر در بازي فينال جام باشگاه‌هاي خليج فارس قهرماني را به المحرق بحرين واگذار کرد، تمام مديران رده بالاي اين باشگاه ثروتمند از کار خود برکنار شدند و به اين ترتيب پرونده ماندن خلعتبري در اين باشگاه بسته شد.

در حال حاضر اين بازيکن ملي‌پوش از دو باشگاه اماراتي و يک باشگاه قطري پيشنهادهاي قابل توجهي با مبالغ بالاي مالي دارد اما به نظر مي‌رسد خود خلعتبري هم تصميم گرفته که فوتبال خودش را در ايران دنبال کند. به اين ترتيب مذاکرات اين بازيکن با باشگاه پرسپوليس در طول روزهاي گذشته به صورت جدي انجام شد و اگر اتفاق خاصي رخ ندهد و باشگاه‌هاي عربي با دادن پيشنهادهاي مالي چشمگير، نظر محمدرضا را براي ترک امارات عوض نکنند، اين بازيکن ظرف چند روز آينده قرارداد خود را با پرسپوليس منعقد خواهد کرد.

اخبار باشگاه فولاد خوزستان


عامر شفيع، دروازه بان تيم ملي اردن براي حضور در باشگاه فولاد خوزستان در انتظار توافق مالي باشگاه الوحدات با مديران اين باشگاه ايراني است. چندي پيش باشگاه فولاد خوزستان مذاکره با عامر شفيع، دروازه بان تيم ملي فوتبال اردن را آغاز کرد. اين گلر يکسال ديگر با باشگاه الوحدات اردن قرارداد دارد و به همين خاطر مديران اين باشگاه ابتدا توافق کردند که شفيع در ازاي دريافت مبلغ 250 هزار دلار به فولاد خوزستان برود.


 با اين وجود بعد از گذشت چند روز مديران باشگاه الوحدات در تصميمي تازه مبلغ مورد نظر خود براي صدور رضايتنامه اين بازيکن را 350 هزار دلار عنوان کردند که رقم آن 100 هزار دلار بيش از مبلغ توافق شده قبلي است. به همين خاطر روند انتقال عامر شفيع به فولاد به تعويق افتاده است و مذاکرات دو باشگاه همچنان براي حضور اين دروازه بان 29 ساله در جمع سرخپوشان خوزستان ادامه دارد.گفتني است باشگاه مس کرمان نيز با قراردادي به ارزش 200 هزار دلار خواهان جذب عامر شفيع شده بود که اين پيشنهاد با مخالفت مسئولان باشگاه الوحدات اردن مواجه شد.


 همچنين بازيکنان برزيلي جديد فولاد خوزستان امروز تست پزشکي دادند. اين دو بازيکن دوشنبه شب و همراه ديگر اعضاي تيم فولاد که در اردوي کردان کرج به سر مي‌برند به اهواز مي‌آيند تا تمرينات‌شان را با اين تيم شروع کنند.


 از سوي ديگر، تکليف رضا نوروزي، مهاجم تيم فولاد هم که به تازگي عمل جراحي کرده است هنوز مشخص نيست. به نظر مي‌رسد باشگاه فولاد در صورتي با اين بازيکن قرارداد امضا مي‌کند که مدت زمان اين قرارداد طولاني و چند ساله باشد.


قراردادبازيکن پرتغالي تيم ذوب آهن تمديدشد


قرارداد 'هوگو ماچادو' بازيکن پرتغالي تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان تمديد شد.


 به نقل از پايگاه اطلاع رساني باشگاه ذوب آهن اصفهان، مدير برنامه ''هوگو ماچادو'' هافبک پرتغالي تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان با حضور در اين باشگاه، قرارداد او را براي يک فصل ديگر تمديد کرد.

 


 بر اساس اعلام باشگاه ذوب آهن اصفهان، ''ماچادو'' در زمان حاضر در کشور پرتغال به سر مي برد و قرار است در اردوي آماده سازي اين تيم که در ترکيه برگزار خواهد شد، به تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان ملحق شود.  


جمشيديان: جدايي‌ام از سپاهان صحت ندارد


درست است که هنوز قراردادم را با باشگاه تمديد نکردم ولي جدايي ام از اين تيم صحت ندارد.


 احمد جمشيديان در گفت و گو با خبرگزاري پانا درباره وضعيت خود با سپاهان اظهار داشت: تا 2، 3 روز آينده شرايطم مشخص مي شود. از قبل باشگاه گفته بود که تمرينات از 27 خرداد شروع مي شود ولي با هيچ يک از بازيکنان تماس نگرفتند. به نظرم بازيکنان جديد و کساني که تمديد کردند سر تمرين بروند ولي هنوز با 7، 8 بازيکن قديمي مثل من، نويدکيا، ابراهيمي و پاپي قرارداد تمديد نشده است.

وي افزود: خبر تمديد نکردنم با سپاهان درست است اما جدايي ام هم صحت ندارم. من ايران نبودم که چنين حرفي بزنم. 3 هفته پيش با رحيمي و خوروش توافق ضمني کرديم. ما 2 ساعت صحبت کرديم ولي حرف ما براي تمديد قرارداد فقط 2 دقيقه بود. کسي بودم که هيچ وقت در اين سالها براي تمديد قرارداد مشکلي نداشتم. فکر مي کنم باشگاه چون خيالش از تمديد قرارداد با ما راحت است، فعلا اولويت را به جذب بازيکن داده است.

هافبک سپاهان تصريح کرد: 6، 7 باشگاه براي مذاکره با من تماس گرفتند ولي به آنها گفتم اولويتم سپاهان است . حتي هيچ مذاکره اي با آنها نکردم. تکليفم اول بايد با باشگاه خودم مشخص شود تا بعد حرفي بزنم. دوست دارم در تيم خودم بمانم و تا آخر فوتبالم اصفهان باشم مگر اين که باشگاه مرا نخواهد.

جمشيديان در خصوص جدايي بنگر و حسيني گفت: حسيني و بنگر شرايط خوبي برايشان بود و رفتند. اين 2 بازيکن خيلي براي تيم زحت کشيدند. بنگر در اين 7، 8 سالي که در سپاهان بوده چندين قهرماني آورده و يکي از پرافتخارترين بازيکنان اين تيم است و فکر مي کنم اسطوره باشد. حسيني هم در اين 3 سال 3 قهرماني آورده. الان که جدا شدند نبايد به آنها بي غيرت بگوييم. ممکن است باشگاه حسيني و بنگرهاي جديدي پيدا کند.

وي با اشاره به جدايي رحمان احمدي نيز تاکيد کرد: رحمان بهترين گلر فصل پيش بود. اگر مي بينيد پشت خط رحمتي مانده فقط به خاطر سابقه خوب مهدي در تيم ملي است وگرنه کسي شک ندارد که بهترين گلر فصل پيش بود. در خصوص جدايي رحمان هم فکر مي کنم حق با باشگاه است. شايد فردا باشگاه مرا هم نخواهد. البته هنوز جدايي رحمان قطعي نشده و ما هم به عنوان بازيکن قديمي اين تيم سعي مي کنيم با پادرمياني احمدي را نگه داريم.

هافبک سپاهان در خصوص قرعه اين تيم که با الاهلي بايد بازي کند، گفت: قرعه آساني نيست و ما به قوي ترين تيم خورديم.الاهلي تيم باشخصيتي است. در اصفهان با اين که به 3، 4 بازيکن اصلي خود استراحت داده بود، به سختي اين تيم را برديم.  اگر بالا برويم ممکن است بازهم به يک تيم عربستاني ديگري به نام الاتحاد برخورد کنيم. بهتر بود با تيم هاي شرق آسيا همگروه مي شديم. شما در نظر بگيريد که ما بايد آخر تابستان در گرماي عربستان با الاهلي بازي کنيم. سپاهان بايد در اصفهان کار را تمام کند تا در عربستان به مشکل نخورد.

 

 

 

 

 

نظرات () تاریخ : زمان : بازدید : 833 نویسنده : علی

نقل و انتقالات ثبت شده لیگ برتر

نقل و انتقالات ثبت شده لیگ برتر

 

 

نقل و انتقالات لیگ برتر فوتبال سال 1391

 

 

 

تيم بازيکنان ورودي به تيم بازيکنان خروجي از تيم
استقلال تهران سياوش اکبرپور-ميثم بائو - ميگل پدرو - امين منوچهري - هاشم بيک زاده - کريم انصاريفرد(#) - قاسم دهنوي - اميرحسين صادقي - فابيو کارواليو(#) - مبعلي 
خسرو حيدري(#) -مهدي رحمتي (#) - شريفات 
سايپا  مارسيو خوزه - جونيور تورتا - مهرداد کريميان(#) - کاوه رضايي - ارزاني - شاه وراقي - براتي - سليمان نژاد - لطف الله نژاد - نوروزي - رياحي - رحمان احمدي (#) - ابراهيم شکوري
امين منوچهري - کريم انصاريفرد(#) - قرباني (#) - مهدي خيري - لطيفي - محمدرضايي - انصاري - آشتياني - بابايي - بيرانوند - روانخواه
سپاهان باقر صادقي - محمد غلامي - محسن ايران نژاد - محمد علي احمدي - فرشيد طالبي - خسرو حيدري(#) - زنيدپور محسن بنگر - سيدجلال حسيني - مهدي کريميان(#) - هاشم بيک زاده - رحمان احمدي (#) - جمشيديان(#) - سيدصالحي 
راه آهن شهرري   کاظمي - محمدرضا خانزاده
تراکتور سازي آنسلمو گنزالس - ژائو ويلا - ايران پوريان -نصرتي - حسين پور(#) - سيدصالحي  - دقيقي (#) - شريفات (#)  حدادي فر- سياوش اکبرپور - اميرحسين صادقي - دباغ

فولاد خوزستان عباس پورخسرواني - عامر شفيع (#) - لئوناردو بادلواني - لوسيانو پريرا - بادامکي  (#) - هادي شکوري (#) - غلامرضا عباسفرد (#) - مهدي نوري جابا موجيري - آندره - سامان صفا(#)
کاملي - کاوه رضايي - نادر احمدي
مس کرمان محمد علي احمدي(#) - ايوان پتروويچ(#) - فردريک کانوته(#) - رضا عنايتي - مسعود نظر زاده - کاظمي - حميد کاظمي - شهرام گودرزي - مهدي کريميان(#) - سيف پناهي - روشني - مهدي محمدي-مهدي رحمتي (#)- عليرضا محمد (#) - قرباني (#)  سپهر حيدري- قاسم دهنوي - محسن خليلي - فرشاد قديري
شاهين بوشهر   ايوان پتروويچ(#) - طالب لو (#) - عباس پورخسرواني - مسعود نظر زاده - محسن ايران نژاد - بابک  لطيفي(#) - هادي شکوري (#) - مهدي نوري
صباي قم ميثم خداشناس - سعيد لطفي - ميلاد جهاني - محسن خليلي - فرشاد قديري - مهرداد طهماسبي - ابوالفضل ابراهيمي - بهمن طهماسبي رضا عنايتي - وحيد حمدي‌نژاد - احمد خرمالي - مسعود غلامعلي‌زاد - سهراب بختياري‌زاده - مسعود کشوري - مرتضي هاشم‌زاده - حميد فرزانه - حجازي‌پور - حسين گوهري - ميثم مهاجر - علي مولايي -احمد داوودي
داماش گيلان   محمد غلامي - ابوذر رحيمي (#) - زنيدپور 
فجر سپاسي بابک  لطيفي(#) - رضا خالقي فر(#)- سيامک کوهنورد (#) - مصطفي صبري (#) - جابر انصاري - ترشيز - فيروزآبادي - محمدرضايي (#) مهدي رجب زاده - مهرداد کريميان(#)
پرسپوليس  گردان - ادينيو(#) - محسن بنگر - محمد قاضي - سيدجلال حسيني -  محمدرضا خانزاده - علي اسماعيل زاده - حسين ماهيني - پژمان نوري (#) -کريم انصاريفرد(#) معمارزاده(#) - هوشيار(#) - آودوکيچ - محمد الهايي - نصرتي - عليرضا محمد(#) - علي کريمي(#) - بادامکي (#) - ابراهيم شکوري - فشنگچي (#) 
ذوب آهن مهدي رجب زاده - حدادي فر - محسن مسلمان -ابراهيم محمدي-سپهر حيدري- عيسي اندوي(#) - همامي محمد علي احمدي- ماهيني - فرشيد طالبي - کاسترو  - قاضي - گردان - باقر صادقي
گهر زاگرس    
شهرداري تبريز   وريا غفوري - ميثم بائو - شهرام گودرزي - ايران پوريان - همامي
نفت آبادان مهدي دغاغله  -  ابوذر رحيمي (#) - محمد الهايي - سيميچ - ديگو مِلو - تکو (#) - عليرضا محمد (#)   رضا خالقي فر(#) -سيامک کوهنورد (#)- مصطفي صبري (#)
آلومينيوم هرمزگان
بهمن طهماسبي- ابوالفضل ابراهيمي
پيكان طاهري - کاملي - دباغ - آل کثير - ميرشفيعيان - نادر احمدي جونيور تورتا - ارزاني
نفت تهران وريا غفوري - ابوالفضل قرباني - وحيد حمدي‌نژاد - مهدي خيري مارسيو خوزه - علي بيرانوند(#)
مس سرچشمه   ترشيز - فيروزآبادي
ملوان بندرانزلي   محسن مسلمان - مهدي دغاغله

 

 


 

# احتمالي

 


 

*بازيکنان سه تيم شاهين بوشهر ، شهرداري تبريز و مس سرچشمه جزو بازيکنان سهميه ليگ برتري محسوب مي‌شوند و هر باشگاه نيز مجاز به استفاده از 6 بازيکن ليگ برتري خواهد بود.

 

نظرات () تاریخ : شنبه زمان : بازدید : 473 نویسنده : علی

اخبار نقل و انتقالات 27 خرداد 91

اخبار نقل و انتقالات 27 خرداد91

 

قرارداد نورمحمدي با پرسپوليس ثبت شد


مدافع پرسپوليس با حضور در هيئت فوتبال استان تهران، قرارداد يک ساله خود را به ثبت رساند.


  به نقل از سايت رسمي باشگاه پرسپوليس، عليرضا نورمحمدي پس از مذاکره با رويانيان مديرعامل باشگاه پرسپوليس، در هيئت فوتبال استان تهران حضور يافت و قراردادش را به مدت يک سال تمديد و به ثبت رساند.

 


 

 

صطفي دنيزلي به بشيکتاش نه گفت


مصطفي دنيزلي روز جمعه به پيشنهاد فکرت اورمان رييس باشگاه بشيکتاش ترکيه براي پذيرش سرمربيگري اين تيم، نه گفت.


 به نقل از ايرنا منابع خبري ترکيه عصر روز جمعه و دقايقي پيش از پاسخ منفي مصطفي دنيزلي به باشگاه بشيکتاش خبر دادند.

قرار است تا ساعتي ديگر باشگاه بشيکتاش ترکيه در اين مورد اطلاعيه اي صادر کند.

در پي مذاکرات روز پنجشنبه مصطفي دنيزلي با فکرت اورمان رييس باشگاه بشيکتاش ترکيه، سه تن از اعضاي هيات مديره اين باشگاه تهديد به استعفا کردند.

يک منبع نزديک به باشگاه بشيکتاش در تشريح پشت پرده تحولات ، روز پنجشنبه گفته بود: رييس باشگاه بشيکتاش در نشست با هيات مديره پس از توافق با دنيزلي نتوانست سه تن از اعضا را متقاعد کند.

وي گفت: سه تن از مسوولان باشگاه بشيکتاش با عنوان اينکه، هيات پيشتر در مورد انتخاب يک سرمربي جديد خارجي براي مدت چهار سال تصميم گرفته بود و شما اکنون با مصطفي دنيزلي که خارجي نيست و هرگز قراردادهاي بلند مدت نمي بندد، به توافق رسيده ايد.

آنان تهديد کردند در صورت اصرار در انتخاب دنيزلي استعفا خواهند کرد.

ماچادو در ذوب آهن ماندني شد


بازيکن پرتغالي تيم فوتبال ذوب آهن براي يک فصل ديگر با اين باشگاه به توافق رسيد.


به نقل از خبرگزاري فارس، هوگو ماچادو بازيکن پرتغالي که فصل گذشته در ذوب آهن بود با مسئولان اين باشگاه به توافق رسيد تا فصل آينده نيز در اين تيم توپ بزند.

کادر فني ذوب آهن به دنبال جذب يک مهاجم و يک دروازه‌بان است.

اميرآبادي: حضورم در فولاد هنوز قطعي نيست


مدافع فصل گذشته تيم استقلال با اشاره به حضورش در ليست مازاد اين تيم براي فصل آينده گفت: من در اين ارتباط حرفي براي گفتن ندارم و منتظر هستم بعد از آنکه با تيم جديدم قرارداد امضا کردم در خصوص اين تصميم قلعه‌نويي صحبت کنم.


  مهدي اميرآبادي در گفت‌وگو با خبرنگار ايلنا افزود: بعد از سال‌ها بازي در تيم استقلال اين بار از سوي کادرفني جديد اين تيم در ليست مازاد قرار گرفته‌ام و حرف هاي فراواني در اين ارتباط دارم اما فعلا صحبتي نمي‌کنم. در روزهاي آينده بعد از انتخاب تيم جديدم به طور مفصل حرف‌هايي که در دل دارم را در خبرگزاري‌ها و روزنامه‌ها بيان خواهم کرد.

وي ادامه داد: ضمن اينکه بايد بگويم طي روزهاي اخير مصاحبه‌هايي از قول من در برخي از رسانه‌ها انتشار يافته که آنها را تکذيب مي‌کنم.

اميرآبادي در خصوص خبر حضورش در تيم فولاد خوزستان اظهار داشت: هنوز حضورم در اين تيم قطعي نيست و با هيچ تيمي قرارداد نبستم و منتظرم در روزهاي آينده با بررسي پيشنهاداتم بهترين انتخاب را براي فصل آينده داشته باشم.

خلعتبري به پرسپوليس نزديک‌تر شد


محمد‌رضا خلعتبري به دليل مشکلات شخصي به عقد قرارداد با پرسپوليس نزديک‌تر شد.


  مسئولان باشگاه پرسپوليس همچنان به دنبال جذب محمد‌رضا خلعتبري مهاجم تيم ملي و الوصل امارات هستند. از همين رو در دو روز گذشته مذاکراتي با اين بازيکن داشته‌اند.

خلعتبري اعلام کرده به دليل برخي مشکلات شخصي دوست دارد فوتبال خود را در ايران ادامه دهد. به زودي تکليف خلعتبري با پرسپوليس روشن مي‌شود.

ملو: شاگرد کاستا بودم


هافبک پرتغالي و جديد تيم فوتبال نفت ‌‌آبادان گفت: ديدن عکس‌هاي هواداران نفت با پرچم برزيل برايم جالب بود.


   ديه‌گو ملو در گفت و گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس درباره دليل حضورش در تيم نفت آبادان اظهار داشت: پيش از اين در تيم آکادميا شاگرد کاستا بودم و او از من شناخت داشت به همين دليل وقتي پيشنهاد نفت آبادان رسيد جوابم مثبت بود.

وي در پاسخ به اين سؤال که با چه شناختي نفت آبادان را انتخاب کرده، گفت: اطلاعات لازم از اين تيم را در اينترنت جستجو کردم و برايم جالب بود که در دست هواداران اين تيم پرچم هاي برزيل را ديدم. شناختم از تيم محدود است اما دوست دارم تجربه جديدتري داشته باشم.

ملو اضافه کرد: بعد از چهار سال بازي در ليگ برتر پرتغال احساس کردم نياز به تغيير و پيشرفت ديگري دارم و به همين دليل پيشنهاد نفت آبادان را قبول کردم.

اين بازيکن در مورد اينکه چه شناختي از فوتبال ايران دارد گفت: علي دايي، علي کريمي و جواد نکونام را مي شناسم و دوست دارم در ايران تجربه هاي جديدتري داشته باشم و با نفت موفق شوم.

 

 

 

 

 

نظرات () تاریخ : شنبه زمان : بازدید : 561 نویسنده : علی

اخبار نقل و انتقالات جمعه 91/3/26

اخبار نقل و انتقالات جمعه 91/3/26

پيشنهاد فنرباغچه، به دست تيموريان رسيد

احتمال جدايي هافبک تيم استقلال زياد است


هافبک ملي پوش تيم استقلال با شرايط خاصي براي ادامه همکاري با اين تيم روبرو شده است، اين بازيکن قصد ندارد به پيشنهادات دريافتي خود بي اعتنا باشد به همين دليل وضعيتش براي ماندن در استقلال مشخص نيست.


   اعضاي باشگاه استقلال با وضعيت متفاوتي قصد دارند هر طور شده اين بازيکن را حفظ کنند، حتي امير قلعه نوعي از مسئولان درخواست کرده است تا هر طور شده اين هافبک را در تيم نگه دارند زيرا وي براي فصل جديد به حضور اين بازيکن نيازمند است و نمي تواند جاي خالي وي را با بازيکن ديگري پر کند.

گفتني است، اين بازيکن که تا بحال از چند تيم قطري و اماراتي با پيشنهادات قابل توجه روبرو بود اين بار با شرايط متفاوتي روبرو شده است که نمي تواند نسبت به آن بي تفاوت باشد.

 دعوتنامه از تيم فنر باغچه ترکيه به دست اين بازيکن رسيده است و مسئولين اين تيم خواهان حضور آندو در ليگ ترکيه شدند.

اين درحالي است که تيموريان قراردادي با استقلال ندارد و به همين دليل وي پس از رهايي از بازي هاي تيم به دنبال سفر به ترکيه است تا وضعيت خود را بررسي کند.

اين بازيکن يک هفته است که اين پيشنهاد را دريافت کرده است اما قصد دارد بدون سر وصدا وضعيت را تحليل کند و پس از آن در خصوص شرايط خود و آينده اش تصميم گيري کند.

تيموريان از طرفي اعلام کرده بود که براي ماندن در استقلال برنامه دارد، اما پيشنهاد ديگر ترکيه را نمي تواند ناديده بگيرد زيرا حضور در اين کشور با ديگر کشورهاي عربي و حضور در تيم هاي قطري يا اماراتي کاملا متفاوت است به همين دليل وي براي مذاکره اقدامات لازم را انجام مي دهد.

سيد صالحي به تراکتورسازي پيوست


مهاجم فصل گذشته طلايي پوشان به تراکتورسازي پيوست.


سيد مهدي سيدصالحي با امضاي قراردادي يک ساله به تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز پيوست. آمدن محمد غلامي به سپاهان يکي از دلايل جدايي سيد صالحي از سپاهان بوده است. اين بازيکن موفق شده بود در فصل گذشته 8 گل براي سپاهان به ثمر برساند.

مربيگري بشيکتاش به دنيزلي تکليف شد


مصطفي دنيزلي در هنگام خروج از جلسه هيات‌مديره بشيکتاش در محاصره خبرنگاران طوري رفتار کرد که انگار اصلا در اين جلسه حضور نداشته است!


اخبار مربوط به مذاکرات مصطفي دنيزلي با باشگاه بشيکتاش هر لحظه بيشتر مي‌شود. اما اين اخبار هيچ کمکي به روشن شدن ماجرا نمي‌کنند. در حالي که پرسپوليس قرار است از ابتداي هفته آينده تمرينات خود را آغاز کند در ترکيه مسئولان بشيکتاش به خبرنگاران مي‌گويند تا چهارشنبه تکليف مذاکرات‌شان با دنيزلي روشن خواهد شد!

به گزارش سايت گل، هيات‌مديره باشگاه بشيکتاش ديروز جلسه مهم و سه‌ساعته‌اي تشکيل داد که دستور اين جلسه مذاکره با مصطفي دنيزلي براي قبول سرمربيگري اين تيم بود. سايت پرس‌اسپورت ترکيه گزارش داد فکرت اورما -رئيس هيات‌مديره بشيکتاش- به دليل جلسه ديگري که در پيش داشت زودتر از ديگران اين جلسه را ترک کرده اما احمت نور کيبيني –نفر دوم هيات‌مديره- بعد از پايان جلسه در جواب خبرنگاران رسانه‌هاي گروهي اعلام کرد: «مذاکرات خوبي با دنيزلي داشتيم اما براي اين‌که انتخاب او را رسما اعلام کنيم بايد تا روز چهارشنبه صبر کرد. چهارشنبه، روزي است که مي‌توانيم نتيجه مذاکرات‌مان با اين مربي را علني کنيم.»

پرس‌اسپورت ترکيه همچنين گزارش داد مصطفي دنيزلي در هنگام خروج از جلسه هيات‌مديره بشيکتاش در مقابل خبرنگاران طوري رفتار کرد که انگار اصلا در اين جلسه حضور نداشته است!! او وقتي در محاصره خبرنگاران قرار گرفت با جواب‌هاي سياستمدارانه‌اش به خبرنگاران اين‌طور القا مي‌کرد که از هيچ چيز خبر ندارد! او هم گفت براي شنيدن اخبار قطعي بايد تا چهارشنبه صبر کرد.

اين‌که مصطفي دنيزلي چطور با وجود داشتن قرارداد رسمي با باشگاه پرسپوليس در جلسه هيات‌مديره بشيکتاش حاضر شده و با آن‌ها مذاکره مي‌کند نکته سوال‌برانگيز اين ماجرا است. جالب اين‌که در متن خبر پرس‌اسپورت نوشته شده: «فکرت اورما رئيس هيات‌مديره بشيکتاش سرمربيگري اين تيم در فصل آينده را به مصطفي دنيزلي سرمربي پرسپوليس ايران تکليف کرد.» و البته «تکليف» در زبان ترکي استانبولي يعني «پيشنهاد».


مدافع تيم فوتبال پرسپوليس به سايپا پيوست


ابراهيم شکوري با عقد قراردادي 2 ساله به سايپا پيوست.


به گزارش خبرگزاري فارس، ابراهيم شکوري مدافع تيم فوتبال پرسپوليس پس از فسخ قراداد با قرمزپوشان، ظهر امروز با عقد قراردادي 2 ساله رسما به تيم فوتبال سايپا پيوست.

شکوري از امروز در تمرينات سايپا حضور پيدا خواهد کرد.

خريدهاي بي سروصداي فجرسپاسي


عباس محمدرضايي هم راهي فجر خواهد شد تا ليگ دوازدهم را با پيراهن اين تيم بازي کند.


فجرسپاسي با محمود ياوري خيلي آرام و بي سروصدا وارد بازار نقل و انتقالات شد. فجري‌ها طي روزهاي گذشته با مجتبي ترشيز و مسلم فيروزآبادي از مس سرچشمه و عليرضا لطيفي و جابر انصاري از سايپا به توافق رسيدند. همچنين از شيراز خبر مي‌رسد عباس محمدرضايي هم راهي فجر خواهد شد تا ليگ دوازدهم را با پيراهن اين تيم بازي کند.

سپهر حيدري به تيم ذوب آهن پيوست


سپهر حيدري با امضاي قراردادي يک ساله به تيم فوتبال ذوب آهن پيوست.


سپهر حيدري که پيش از اين تمايل خود را به بازگشت به ذوب‌آهن اعلام کرده بود، رسما به تيم ذوب‌آهن پيوست.

اين بازيکن پيش از اين در تيم پرسپوليس به ميدان مي‌رفت و پس از آن با جدايي علي دايي، از اين تيم جدا شد و به مس کرمان رفت.

حيدري با بازگشت به ذوب‌آهن براي تيم اصفهاني به ميدان خواهد رفت و جايگزين فرشيد طالبي در تيم خواهد بود.

کريم انصاري فرد با استقلال به توافق رسيد


مهاجم ملي پوش فصل گذشته باشگاه سايپا با مسئولان باشگاه استقلال براي پيوستن به اين تيم به توافق نهايي رسيد.


 پس از ديدار تيمهاي ملي فوتبال ايران و قطر مذاکرات نهايي خود را با مدير برنامه هاي کريم انصاري فرد که برادر وي است انجام دادند و به توافقات نهايي نيز در اين خصوص رسيدند.

علي فتح الله زاده، مدير عامل باشگاه استقلال ضمن تاييد اين خبر گفت: مذاکرات خوب و مثبتي را در اين خصوص انجام داديم و به توافقات نهايي نيز رسيديم بنابراين طي 48 ساعت آينده به اميد خدا او استقلالي خواهد شد و قراردادش را با باشگاه استقلال امضا مي کند.

وي با اعلام اينکه متاسفانه پس از مذاکره ما با انصاري فرد دوستان در باشگاههاي ديگر با او وارد مذاکره شده و پيشنهادات مالي سنگيني نيز داده اند، گفت: همه چيز پول نيست و انصاري فرد دوست دارد که در استقلال بازي کند و همانطور که گفتم اين اتفاق نيز خواهد افتاد.


ادينهو: با هيچ تيم ايراني توافق نکردم


ادينهو مهاجم سابق مس درباره شايعات حضور دوباره در ايران گفت: وقتي در امارات بودم با نماينده چند تيم ايراني صحبت کردم اما با هيچ کدام از اين تيم ها به توافق نرسيدم.


ادينهو بازيکن برزيلي تيم شارجه امارات سخت مورد توجه تيم هايراني قرارگرفته است اما تاکيد دارد که با هيچ تيم ايراني به توافق نکرده است و هنوز براي آينده اش تصميمي نگرفته است .

ادينهو که در برزيل به سر مي برد در مورد آينده اش گفت : وقتي در امارات بودم با نماينده چند تيم ايراني صحبت کردم اما با هيچ کدام از اين تيم ها به توافق نرسيدم . هيچ تيم ايراني نمي تواند ادعا کند که با من توافق کرده است و حضورم در ايران بعيد است .

او مي گويد : من هنوز براي آينده ام تصميم نگرفته ام و عجله براي اين کار ندارم چون چند پيشنهاد دارم که اگر به توافق برسم به يکي از اين تيم ها مي روم.


 

نظرات () تاریخ : جمعه زمان : بازدید : 704 نویسنده : علی

اخبار نقل و انتقالات 91/3/25

اخبار نقل و انتقالات 91/3/25

 

 

 

مهاجم فرانسوي به تراکتور مي‌آيد


مهاجم فرانسوي که در ليگ دسته دوم فرانسه توپ مي زند به زودي به تبريز مي‌آيد و با تراکتوري ها مذاکره خواهد کرد.


 با مشخص شدن سرمربي تيم تراکتورسازي بازيکنان اين تيم با سرعت و اطمينان بيشتري پيش مي‌رود در همين رابطه شنيديم تراکتوري ها در حال مذاکره با ناصر حسين پور مهاجم ايراني مقيم فرانسه هستند. اين بازيکن که مدت 10 سال است در فرانسه و دوره هاي مختلف فوتبال بازي مي‌کند تنها 20 سال دارد و مورد توجه تراکتوري ها قرار گرفته است.

 وي در ليگ دسته دوم فرانسه توپ مي‌زند و اگر مذاکرات با مدير برنامه هايش خوب پيش برود و بعد از حضور در ايران و مذاکره با تراکتوري ها قراردادي را با اين تيم امضا خواهد کرد.

*سيد صالحي در تيررس تراکتور

مسئولان تيم تراکتورسازي در پي جذب مهاجمي گلزن هستند که قابليت سرزني داشته باشد آنها که در فصل جريمه سياوش اکبرپور را از دست داده و نه مي‌خواهند با جذب اين مهاجم خط حمله خود را تقويت کند در همين رابطه شنيديم سيد صالحي يکي از گزينه هاي آمده است اما هنوز مذاکرات نهايي صورت نگرفته است و اين مهاجم پاسخ قطعي نداده است با اين حال تراکتوري ها در نظر دارند وي را به خدمت بگيرند و پيشنهاد خوبي به او داده اند.

*ثابتي تمديد کرد

مهدي ثابتي دروازه بان چند سال اخير تيم تراکتورسازي که قرار بود از جمع تبريزي ها جدا شود با حضور در باشگاه تراکتورسازي قرارداد خود را به مدت يک فصل تمديد کرد ثابتي فصل گذشته بعد از چند بازي جايگاه خود را در ترکيب تيم از دست داده و جايش را محسن فروزان جوان داد با اين حال مسئولان تراکتورسازي که خاطرات خوبي با اين دراوازه بان در زمان صعود به ليگ برتر دارند همچنان با اين همکاري با وي بودند در نتيجه مجدداً قرارداد تازه اي را با وي امضا کردند.

*حدادي فر با تراکتور توافق کرد و جدا شد

بالاخره قاسم حدادي فر با باشگاه تراکتورسازي تسويه حساب کرد و به ذوب آهن پيوست وي که نسبت به هم دوره هايش کسري خدمت داشت و کمتر از ديگران در تراکتورسازي سرباز بود تا هفته هاي اول ليگ دوازدهم بايد در خدمت اين باشگاه مي‌ماند.

وي با مساعدت مسئولان باشگاه رضايت نامه اش صادر شد و مي‌تواند از ابتداي فصل در خدمت تيم ذوب آهن باشد حدادي فر ملي پوش از باشگاه ذوب آهن به صورت قرضي، تراکتورسازي آمده بود تا دوران خدمت سربازيش را سپري کند و حالا مجدداً به اصفهان برگردد تا به مدت قراردادش با اين تيم اصفهاني عمل کند.

*کياني تمديد کرد

 مهدي کياني در تبريز با  مسئولان باشگاه تراکتورسازي مذاکره کردند ولي تنها کياني فعلاً موفق شد با تراکتوري ها تمديد قرارداد کند و مصطفي اکرامي هنوز در حال مذاکره با باشگاه تراکتورسازي است اين بازيکن اخيراً طي تماسي از سوي مسئولان باشگاه به تبريز برگشت و از اواسط هفته جاري مذاکرات خود را براي تمديد قرارداد آغاز کرده است با اين حال هنوز توافقي حاصل نشد و قراردادي نبسته است گفتني است اکرامي بعد از جدايي قلعه نوعي از سوي باشگاه دعوت به مذاکره شد.

*دقيقي وارد مذاکره شد

بعد از سيد مهدي سيد صالحي تيم تراکتورسازي ما سعيد دقيقي نيز براي فصل بعد به توافق رسيد گويا دقيقي طي روزهاي آينده قراردادش را با تراکتورسازي ثبت مي‌کند وي فصل قبل هم مايل به پيوستن به تراکتورسازي بود ولي قلعه نوعي او را نخواست حال با توجه به امير قلعه نوعي و تمايل تراکتور براي مذاکره اين بازيکن فصل بعد به جمع تراکتوري ها ملحق مي شود.

*شريفات به تراکتور مي رود

تيم تراکتورسازي در پي جذب بازيکنان سرباز اين بار با اسماعيل شريفات وارد مذاکره شد يعني بازيکن استقلال که ظاهراً در ليست قلعه نوعي هم جايي ندارد و فصل بعد مشمول خدمت سربازي است از اين رو تراکتوري ها با او وارد مذاکره شدند تا در صورت امکان وي را به خدمت بگيرند با  اين حال شنيديم فتح اله زاده قص دارد شريفات را به عنوان يار به تراکتورسازي بفرستد تا  وي بعد از 2 سال دوباره به استقلال برگردد مذاکرات براي جذب شريفات همچنان در حال پيگيري است

حامد لک: رضايت نامه ندادند در صبا ماندم


دروازه بان تيم فوتبال صباي قم گفت: مسئولان باشگاه صبا با رفتنم موافقت نکردند در صبا ماندني شدم.


  حامد لک در گفتگو با باشگاه خبرنگاران افزود: از نظر مالي با مسئولان باشگاه صباي قم به توافق نهايي رسيديم واز اين رو براي فصل آينده نيز در تيم فوتبال صبا ماندني شدم.

وي ادامه داد: پيشنهادات زيادي از ساير تيم ها داشتم ولي با صبا يک فصل ديگر قرار داد ام مانده بود و به همين منظور فصل آينده را به مدت يک فصل ديگر در صبا ماندم.

 لک درمورد روحيه بالاي براي ادامه فعاليتش در تيم فوتبال صبا گفت: باري فصل آينده ليگ برتر فوتبال و ليگ قهرمانان انگيزه و روحيه بالاي دارم چون سعي دارم شايستگي خودم را به هر نحوي به فوتبال ايران نشان دهم.

وي تصريح کرد: امسال رقابت هاي ليگ قهرمانان براي تقويت در تيم صورت گيرد و در پست هافبک بازيکنان را خوبي به تيم تزريق شوند تا مهاجمان خوب و با تجربه اي هم چون خليلي و طهماسبي از موقعيت ها به وجود آمده استفاده کنند.

لک خاطر نشان کرد: صبا اين فصل هم مي توان نتايج فصل خود را با نفرات جديد کسب کند انتظارات از صبا بالاست و بايد هر طور شده بهترين در ليگ باشيم.

شکوري قراردادش را با پرسپوليس فسخ کرد


ابراهيم شکوري قرارداد خود را با باشگاه پرسپوليس فسخ کرد.


 ابراهيم شکوري که يک سال ديگر با پرسپوليس قرارداد داشت اما در ليست جديد دنيزلي ديده نمي‌شد پس از جلسه با مسئولان باشگاه پرسپوليس قرارداد خود را با اين باشگاه فسخ کرد.


 نورمحمدي فردا قراردادش را ثبت مي‌کند


مسئولان باشگاه پرسپوليس براي تمديد قرارداد امير‌حسين فشنگچي براي دومين بار با وي به بن‌بست مالي خوردند.


 اميرحسين فشنگچي در ليست دنيزلي براي فصل آينده حضور دارد اما وي در 2 جلسه با مسئولان باشگاه پرسپوليس به دليل مشکلات مالي به توافق نرسيد. پرسپوليسي‌ها همچنان در حال مذاکره با اين بازيکن هستند و در صورتي که به توافق نهايي نرسند با گزينه‌هاي ديگر وارد مذاکره خواهند شد.


 همچنين رضا نورمحمدي مدافع پرسپوليس اعلام کرد که فردا با حضور در هيئت فوتبال استان تهران قرارداد خود را ثبت خواهد کرد.


 


فتح الله زاده: انصاري‌فرد امروز جواب مي‌دهد


مديرعامل استقلال گفت: انصاري‌فرد اعلام کرده امروز تصميم نهايي را مي‌گيرد و به ما اعلام مي‌کند.


علي فتح‌الله‌زاده در گفت‌وگو با فارس در خصوص اينکه گفته مي‌شود کريم انصاري‌فرد در يک قدمي پرسپوليس قرار دارد، گفت: همانطور که وعده کرده بوديم از امروز مذاکرات‌مان را پيگيري خواهيم کرد. انصاري‌فرد همان روز اعلام کرد پولي از هيچ باشگاهي نگرفته و تا آنجا که ما مي‌دانيم امروز تصميم خود را به ما اعلام خواهد کرد.

مديرعامل باشگاه استقلال در خصوص اينکه آيا همچنان مشکلات مالي به قوت خود باقي است،‌ عنوان کرد:‌ درست است که در حال حاضر دست‌مان تنگ است اما حواس‌مان به همه چيز است. مشکلات مالي حل مي‌شود و شرايط‌مان خوب خواهد شد.

فتح‌الله‌زاده در خصوص اينکه مس به دنبال مهدي رحمتي است و با او مذاکره کرده، گفت: حواس‌مان را جمع کرده‌ايم اما نمي‌توانيم مانع مذاکره بازيکنانمان با باشگاه‌هاي ديگر شويم. يک بازيکن مي‌تواند با هر باشگاهي مذاکره کند. عده‌اي از بازيکنان ما آزاد محسوب مي‌شود اما ما هم برنامه داريم و طبق برنامه‌هايمان با بازيکنان جديد و فصل گذشته مذاکره خواهيم کرد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نظرات () تاریخ : پنج شنبه زمان : بازدید : 608 نویسنده : علی

اخبار نقل و انتقالات 91/3/24

اخبار نقل و انتقالات چهارشنبه 24 خرداد 91

 

کريمي: حضورم در پرسپوليس منتفي شد


بازيکن تيم فوتبال پرسپوليس از عدم حضورش در تيم فوتبال پرسپوليس در فصل آينده خبر داد.


 علي کريمي در پايان ديدار تيم ملي فوتبال ايران برابر قطر درباره حضورش در پرسپوليس اظهار کرد: صحبت‌هايي با رويانيان انجام دادم اما او مرا نخواست و حضورم در پرسپوليس منتفي شده است.

کريمي ادامه داد: اميدوارم که پرسپوليس در فصل آينده موفق شود.

ملوان به دنبال جذب بادامکي


تيم فوتبال ملوان بندرانزلي به دنبال جذب هافبک مازاد پرسپوليس است.


 حسين بادامکي هافبک تيم پرسپوليس که فصل ناموفقي را در اين تيم پشت سر گذاشت و در ليست دنيزلي براي فصل جديد جاي نگرفت، مورد توجه فرهاد غلام پور غلامي سرمربي ملوان قرار گرفته است.

مذاکرات ابتدايي ملوان و بادامکي انجام شده اما همه چيز به روشن شدن تکليف اين باشگاه موکول شده تا بودجه ملوان براي فصل جديد مشخص شود و در صورت توافق نهايي، بادامکي به اين تيم شمالي خواهد پيوست و فصل جديد را با پيراهن ملوان در ميادين حاضر خواهد شد.

اولادي: مي خواهم به ملوان برگردم


به نظر مي رسد مهرداد اولادي مهاجم فصل گذشته تيم فوتبال پرسپوليس قصد دارد به ملوان بندر انزلي برگردد.


  اولادي که فصل بسيار بد و نا اميد کننده اي را در پرسپوليس پشت سر گذاشت و در ليست مصطفي دنيزلي جايي نداشت ، گويا از حضور در جمع سرخپوشان تهراني براي فصل  آينده کاملا نااميد شده و به همين دليل در تلاش است تا فصل آينده در ملوان بازي کند.

اولادي که سابقه پوشيدن پيراهن تيم ملوان را دارد با فرهاد پور غلامي تماس گرفته و آمادگي اش را براي بازگشت به ملوان اعلام کرده اما سرمربي ملوان هنوز هيچ جوابي به اين بازيکن نداده چرا که اولادي فصل بسيار بدي را پشت سر گذاشته و با توجه به مصدوميت هاي طولاني مدتي که داشته آمادگي بدني اش با ترديد روبرو است.

فولاد با دو بازيکن برزيلي به توافق رسيد


يک مدافع و يک مهاجم برزيلي امروز و پس از حضور در باشگاه فولاد خوزستان، با اين باشگاه به توافق رسيدند.


  "آندرو سليني" و "لوسيانو مندز" مدافع وسط و مهاجم برزيلي امروز سه شنبه و پس از حضور در باشگاه فولاد، با اين باشگاه براي فصل بعد به توافق رسيدند، اما هنوز قرارداد اين بازيکنان امضا نشده است.

به گفته افشين احمدي، مدير رسانه‌اي تيم فولاد خوزستان اين بازيکنان تحت قرارداد باشگاه‌هاي برزيلي هستند و تا 72 ساعت فرصت دارند تا از باشگاه‌هاي خود براي پيوستن به فولاد رضايت بگيرند.

سليني و مندز فردا براي ادامه مذاکره به باشگاه فولاد مي‌روند و به احتمال زياد قرارداد داخلي خود را امضا مي‌کنند. اين بازيکنان پس از امضاي قرارداد راهي کردان کرج مي‌شوند تا در اردوي اين تيم حضور يابند.

ابراهيمي هفتمين بازيکن جديد صبا


بازيکن پيشين تيم فوتبال آلومينيوم هرمزگان به تيم صباي قم پيوست.


به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از سايت باشگاه صباي قم، ابوالفضل ابراهيمي؛ هافبک سابق تيم فوتبال آلومينيوم هرمزگان براي حضور در ليگ دوازدهم به تيم فوتبال صباي قم پيوست.

ابراهيمي قراردادي دو ساله با باشگاه صبا امضا کرده است.

احمدي: پيشنهاد ميلياردي به سپاهان ندادم


دروازه‌بان فصل گذشته تيم فوتبال سپاهان مي‌گويد که پيشنهاد ميلياردي به اين باشگاه نداده است.


رحمان احمدي در گفت و گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس درباره اينکه چرا با سپاهان به توافق مالي نرسيد و گفته مي شود به اين باشگاه پيشنهاد يک ميليارد توماني داده است، گفت: اصلا اين طور نيست. اگر به دنبال پول ميلياردي بودم فصل قبل که جزو آخرين گلرهايي بودم تيم خود را مشخص کردم به باشگاه چنين پيشنهادي مي دادم.

وي افزود: خيلي دوست داشتم با سپاهان تمديد کنم اما مثل اينکه آنها از قبل تصميم خود را گرفته بودند و حتي از اينکه من حاضر شده بودم براي تمديد قرارداد مذاکره کنم تعجب کرده بودند.

احمدي تصريح کرد: مذاکرات خوبي با سايپا داشتم و امروز و فردا قراردادم را با اين تيم امضا مي کنم. خودم هم دوست داشتم به سايپا بيايم. هم تجربه بازي در اين تيم را دارم و هم اينکه تيم بي حاشيه و بي سر و صدايي است و مي توانم آرام کار خودم را انجام دهم.

توافق عليرضا محمد با نفت آبادان


سخنگوي تيم فوتبال نفت آبادان از جذب يک گلر اهل کرواسي و توافق اوليه با عليرضا محمد خبر داد.


عليرضا خليلي‌نيا در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي ايسنا در خوزستان اظهار کرد: ‌دوشنبه با "مارکو سيميچ" دروازه‌بان اهل کرواسي که سابقه بازي در تيم‌هاي ملي نونهالان، نوجوانان، جوانان و اميد کرواسي را دارد قرارداد ثبت کرديم. او در تيم "ديناموزاگرب" نيز بازي کرده و آخرين باشگاهش "ياگودينا" تيم چهارم ليگ برتر صربستان در فصل 2011- 2012 بوده است.

وي ادامه‌داد: او در همين فصل به عنوان بهترين دروازه‌بان صربستان از نگاه فدراسيون اين کشور، ورزشي‌نويسان و مردم شناخته شده است. سيميچ 26 ساله و قد او 194 سانتي متر است.

سخنگوي نفت آبادان در ادامه به توافقات اوليه با عليرضا محمد مدافع راست فصل گذشته پرسپوليس اشاره کرد و گفت: با اين بازيکن بيش از 90 درصد به توافق رسيده‌ايم و قرار است محمد جواب نهايي را فردا به ما بدهد.

وي بيان‌کرد: "تِکو" و "مِلو" دو بازيکن خارجي‌مان نيز روز پنجشنبه براي ثبت قرارداد وارد ايران مي‌شوند. تگو در دسته دو برزيل و ملو در ليگ برتر پرتغال بازي کرده‌اند و هر دو آن‌ها اهل برزيل هستند.

خليلي‌نيا خاطرنشان‌کرد: علي مغنميان در پست دفاع راست، محمدزبير نيک‌نفس در پست هافبک و محمد برهاني در پست دروازه‌بان را نيز از تيم اميدمان جذب کرده‌ايم. همچنين بهنام برزاي که در پست فوروارد و از تيم جوانان‌مان است به جمع بازيکنان ما اضافه شده‌ است.

وي ادامه‌داد: قصد داريم يک دروازه‌بان ليگ برتري ديگر نيز به تيم‌مان اضافه کنيم و بازيکناني در پست‌هاي دفاع راست، هافبک، دفاع وسط و فوروارد نيز که از بازيکنان شاخص ليگ برتر هستند، جذب خواهيم کرد. البته ما هنوز مي‌توانيم يک بازيکن خارجي ديگر هم جذب کنيم.

سخنگوي نفت آبادان بيان‌کرد: تاکنون مهدي دغاغله سهميه ليگ دسته يکي‌مان، ابوذر رحيمي سهميه ليگ برتري‌مان، يک دروازه‌بان خارجي، دو بازيکن خارجي و روح الله عرب را جذب کرده‌ايم.

وي با بيان اين‌که صد درصد بازيکناني که کاستا از تيم قبلي‌مان خواسته بود را حفظ کرده‌ايم، افزود: ما عملکرد خوبي در حفظ تيم قبلي‌مان داشته‌ايم. عباس مرداسي، سجاد مشکل‌پور، مصطفي صبري، حسين بغلاني، حامد سرلک، ناصر آلبوکات، علي ممبيني، سيامک کوهنورد، رسول نويدکيا، سعيد حلافي، محمد لامي‌نژاد و رضا خالقي‌فر را حفظ کرده‌ايم.

خليلي‌نيا عنوان‌کرد: در حال هماهنگي هستيم تا کاستا ساير بازيکنان تيم‌هاي پايه‌مان را در رده‌هاي جوانان و اميد ببيند تا بتوانيم از بين آن‌ها نفراتي را جذب کنيم.

وي با بيان اين‌که کاستا امروز صبح وارد آبادان شد، ادامه‌داد:‌ او در حال انجام کارهاي اوليه تيم است و ما ساعت 20 پنجشنبه اولين جلسه تمرين‌مان را در آبادان با حضور بازيکنان جديد آغاز مي‌کنيم.

سخنگوي نفت آبادان خاطرنشان‌کرد: ‌اردوي‌مان را در دو مرحله برگزار خواهيم کرد که اردوي اول از 31 خردادماه تا ششم تيرماه و اردوي دوم از هشتم تا بيست‌ويکم تيرماه و هر دو در کرج برپا مي‌شوند. قصد داريم در اردوي دوم دو بازي تدارکاتي با تيم‌هاي تهراني برگزار کنيم.

کرماني‌ها به دنبال دروازه‌بان استقلال


قائم مقام باشگاه مس با تاييد خبر مذاکره با دروازه‌بان استقلال گفت: به هيچ بازيکني بيش از سقف قرارداد پيشنهاد نداده‌ايم.


حسن واحدي در گفت و گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس در مورد شايعه پيشنهاد يک و نيم ميليارد توماني به مهدي رحمتي گفت: باشگاه مس همواره خود را پايبند به قوانين و آئين‌نامه‌هاي فدراسيون فوتبال و سازمان ليگ مي‌داند و تاکنون در اين فصل به هيچ بازيکني بيش از سقف قرارداد پيشنهاد نداده‌ايم.

وي در مورد مذاکره با مهدي رحمتي دروازه‌بان تيم استقلال تصريح کرد: با اين بازيکن با اخلاق و ملي پوش که شايستگي‌هاي زيادي دارد مذاکره کرده‌ايم اما هنوز هيچ چيز مشخص و قطعي نيست.

عاشوري در پرسپوليس ماندني شد


محسن عاشوري فصل آينده نيز روي نيمکت مربيگري پرسپوليس حضور خواهد داشت.


به گزارش خبرگزاري فارس، محسن عاشوري دستيار مصطفي دنيزلي در فصل گذشته پس از درخواست مجدد سرمربي پرسپوليس به مدت يک سال ديگر در اين تيم ماندني شد.

مسئولان باشگاه پرسپوليس با اين مربي به توافق نهايي رسيدند و بدين ترتيب عاشوري ماندني شد.

گفته مي‌شود دنيزلي روز پنج‌شنبه به تهران خواهد آمد.

خالقي فر و صبري با نفت آبادان تمديد کردند


خالقي فر و صبري بازيکنان تيم صنعت نفت آبادان براي ادامه همکاري براي فصل آينده رقابتهاي ليگ برتر باشگاه هاي کشور با مسئولان تيم به توافق رسيدند و قرارداد امضا کردند.


به گزارش خبرنگار مهر، رضا خالقي فر مهاجم فصل پيش طلايي پوشان ظهر سه شنبه با حضور در دفتر مدير عامل باشگاه صنعت نفت آبادان قرارداد خود را براي يکسال ديگر با اين تيم تمديد کرد. خالقي فر فصل پيش تنها دو گل براي تيم صنعت نفت به ثمر رسانده بود ولي مورد نظر کاستا قرار داشت.

از سوي ديگر امروز مصطفي صبري مدافع فصل پيش طلايي پوشان نيز با حضور در دفتر مدير عامل باشگاه قرار خود را براي يک سال ديگر با اين تيم تمديد کرد.

همچنين صبح امروز سه شنبه مارکو شيميچ با حضور در دفتر باشگاه صنعت نفت قرارداد يک ساله امضا کرد. مارکو شيميچ 26 ساله با دو مليت کرواسي و صربستان ،سابقه حضور در تمامي رده هاي سني تيم ملي کرواسي را دارد.

مارکو شيميچ در فصل گذشته بيست و هشت بار در درون دروازه تيم جاگوديانا قرار گرفت و تنها 17گل را دريافت کرد. ليگ برتر کشور صربستان با 16تيم برگزار مي شود.

از تيم فصل گذشته رسول نويدکيا، سعيد حلافي، علي ممبيني، حامد سرلک، ناصر آلبوکات، محمد لامي‌نژاد، حسين بغلاني، سجاد مشکل پور و عباس مرداسي در تيم فصل آينده ماندني شدند.

صنعت نفت همچنين با دو بازيکن برزيلي و پرتغالي براي فصل آينده به توافق رسيده است. «تکو» بازيکن اهل برزيل که در پست دفاع وسط و «ديگو مِلو» بازيکن پرتغالي که اصليتش برزيلي است در پست‌ هافبک دفاعي بازي مي کند، اين هفته براي بستن قرارداد به ايران مي آيند.

تکو فصل پيش در ليگ برتر برزيل بازي مي کرد و ديگو مِلو آخرين باشگاهش آدميکا در ليگ برتر پرتغال بوده است.

زنيدپور با سپاهان قرارداد بست


ميلاد زنيدپور بازيکن فصل گذشته تيم فوتبال داماش گيلان به سپاهان پيوست.


 ميلاد زنيدپور امروز در باشگاه سپاهان  حضور يافت پس از توافق نهايي با اين باشگاه قراردادش را امضا کرد. قرارداد زنيدپور با سپاهان سه ساله است و احتمالا امروز در هيئت فوتبال اصفهان ثبت مي شود.

 

نظرات () تاریخ : سه شنبه زمان : بازدید : 910 نویسنده : علی

اخبار نقل و انتقالات سه شنبه 23 خرداد 91

اخبار نقل و انتقالات سه شنبه 23 خرداد 91

 

پاسخ پژمان نوري به پيشنهاد پرسپوليس


نوري : هيچ بازيکني بدش نمي‌آيد با دنيزلي کار کند و من هم از اين قاعده مستثني نيستم. ولي بايد ابتدا تکليفم با ملوان مشخص شود .


محمد رويانيان در حال بستن تيمي قدرتمند براي ليگ دوازدهم است. پرسپوليس بازيکنان مطرحي جذب کرده و حالا مي کوشد دو، سه ستاره ديگر فوتبال ايران را جذب کند. پژمان نوري يکي از اين بازيکنان است که مورد توجه پرسپوليسي‌ها قرار گرفته است.

به گزارش گل، نوري که اين روزها از مصاحبه فراري است درباره ابهام‌هايي که اطرافش وجود دارد مي‌گويد: «هنوز درباره تيم فصل آينده‌ام تصميمي نگرفته‌ام. تمام تمرکزم روي بازي با قطر است اما مذاکره‌اي جدي با مسئولان پرسپوليس انجام نداده‌ام. مي‌خواهم اول تکليفم با باشگاه ملوان روشن شود و بعد درباره پيشنهادهايم تصميم بگيرم. قرار است ظرف امروز و فردا تکليف خريد ملوان توسط هدايتي مشخص شود. بعد از مشخص شدن تکليف مالکيت ملوان تصميم نهايي‌ام را مي‌گيرم.»

نوري درباره بازي دوباره زير نظر دينزلي در پرسپوليس مي‌گويد: «من سال‌ها شاگرد دنيزلي بودم و با پيراهن پرسپوليس بازي کردم. هيچ بازيکني بدش نمي‌آيد با دنيزلي کار کند و من هم از اين قاعده مستثني نيستم. ولي بايد ابتدا تکليفم با ملوان مشخص شود. اولويتم بازي در ملوان است اما به شرطي که تيم قدرتمندي بسته شود و تيم براي کسب سهميه آسيايي تلاش کند. به همين خاطر منتظر پايان بازي ايران- قطر هستم تا تيم آينده‌ام را انتخاب کنم.»

پژمان نوري روبه‌روي ازبکستان در پست دفاع چپ به ميدان رفت و بازي زيبايي ارائه داد. نوري درباره بازي مقابل قطر مي‌گويد: «بازي سختي پيش رو داريم. اصلا نبايد به شکست سنگين قطر مقابل کره جنوبي فکر کنيم. آنها به تهران مي‌آيند تا از ما امتياز بگيرند ولي بايد باهوش باشيم و اسير جنگ رواني عرب‌ها نشويم. اگر قطر را ببريم مي‌توانيم مقدار زيادي از راه صعود را طي کنيم. اميدوارم با حمايت تماشاگران خودي بتوانيم قطر را ببريم و شش امتيازي شويم.»

 


قرارداد مدافع تيم نفت آبادان تمديد شد


'حسين بغلاني' مدافع فصل گذشته صنعت نفت آبادان قراردادش را به مدت يک سال ديگر با باشگاه نفت تمديد کرد.


به نقل از پايگاه اطلاع رساني باشگاه صنعت نفت آبادان بغلاني مدافع جوان و آباداني فصل پيش تيم صنعت نفت صبح امروز دوشنبه با حضور در محل باشگاه قرارداد خود را براي يک فصل ديگر با اين تيم تمديد کرد.

اين بازيکن فصل گذشته يک گل براي تيم صنعت نفت به ثمر رسانده بود.

پيشنهاد سپاهاني‌ها به مدافع استقلال


مدافع تيم فوتبال استقلال که با پيشنهاد مسئولان سپاهان مواجه شده، پس از ديدار تيم ملي ايران برابر قطر در اين خصوص تصميم گيري مي‌کند.


به گزارش خبرنگار مهر، مسئولان باشگاه سپاهان اصفهان با خسرو حيدري مدافع تيم استقلال تهران مذاکراتي را انجام دادند تا اين بازيکن در دوازدهمين دوره ليگ برتر با پيراهن اين تيم در مسابقات به ميدان برود.

در اين زمينه خسرو حيدري مدافع ملي پوش استقلال پاسخ به پيشنهاد سپاهاني‌ها را به بعد از ديدار تيم ملي فوتبال کشورمان برابر قطر موکول کرده است.

 

فرشيد طالبي به سپاهان پيوست


مدافع تيم فوتبال ذوب‌‌آهن قرارداد يک ساله‌اي با سپاهان امضا کرد.


 تيم فوتبال سپاهان پس از اينکه سيدجلال حسيني و محسن بنگر را از دست داد، امروز فرشيد طالبي را به خدمت گرفت. طالبي که سال‌ها در ذوب‌‌آهن بازي مي‌کرد با عقد قرارداد يک ساله به سپاهان پيوست. اين تيم به دنبال جذب يک مدافع خارجي نيز است.


ايمان مبعلي به استقلال بازگشت


ايمان مبعلي با عقد قراردادي يک ساله بار ديگر به استقلال بازگشت.


 ايمان مبعلي امروز با مسئولان باشگاه استقلال به توافق رسيد و با اين تيم قرارداد يک ساله بست. مبعلي پيش از اين نيز در استقلال بازي مي‌کرد و پس از مدتي حضور در امارات بار ديگر به جمع‌ آبي‌پوشان بازگشت.

 

 

 

 

 

 

 

نظرات () تاریخ : دو شنبه زمان : بازدید : 592 نویسنده : علی

اخبار نقل و انتقالات دوشنبه 22 خرداد 91

اخبار نقل و انتقالات دوشنبه 22 خرداد91

 

 

اميرحسين صادقي به استقلال پيوست


صادقي سال ها در استقلال شماره 2 را بر تن مي کرد که اين شماره در اختيار خسرو حيدري است.حالا بايد ديد کداميک از آنها اين شماره را بر تن خواهند کرد.


اميرحسين صادقي مدافع فصل گذشته تراکتورسازي تبريز به استقلال تهران پيوست.

صادقي بعد از مذاکراتي که با علي فتح الله زاده و امير قلعه نويي داشت در نهايت با استقلال به توافق رسيد و حالا دوباره بايد او را با پيراهن آبي استقلال در ميادين فوتبال ببينيم.نکته جالب اين است که صادقي بعد از توافق با استقلال بلافاصله در اولين جلسه تمريني استقلال حاضر شد.صادقي سال ها در استقلال شماره 2 را بر تن مي کرد که اين شماره در اختيار خسرو حيدري است.حالا بايد ديد کداميک از آنها اين شماره را بر تن خواهند کرد.

 

باران‌چشمه در گفت‌وگو با فارس:
وضعیت نظام وظیفه انصاری‌فرد تا دو روز دیگر مشخص می‌شود/ بمبی در کار نیست؟

خبرگزاری فارس: رئیس تربیت بدنی نیروهای مسلح از مشخص شدن وضعیت نظام وظیفه مهاجم فصل گذشته سایپا در دو روز آینده خبر داد.

خبرگزاری فارس: وضعیت نظام وظیفه انصاری‌فرد تا دو روز دیگر مشخص می‌شود/ بمبی در کار نیست؟

مهرعلی باران چشمه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در پاسخ به این سؤال که آیا کریم انصاری‌فرد بازیکن سرباز به شمار می‌رود یا خیر اظهار داشت: چند روز است که خیلی‌ها از من این سؤال را می‌پرسند اما تا زمانی که وضعیت او را بررسی نکنم نمی‌توانم اظهار نظر کنم.

وی افزود: درخواست استعلام وضعیت انصاری‌فرد را داده‌ام و تا دو روز دیگر تکلیف نظام وظیفه او مشخص می‌شود.

به گزارش فارس، کریم انصاری‌فرد که از او به عنوان بمب نقل و انتقالات یاد می‌شود این روزها مورد توجه پرسپولیس، استقلال و سپاهان قرار دارد و باید دید با این شرایط آیا می‌تواند به یکی از این تیم‌ها منتقل شود یا اینکه باید به دلیل سرباز بودن به یکی از تیم‌های نظامی برود.


ایمان مبعلی به استقلال بازگشت

خبرگزاری فارس: ایمان مبعلی با عقد قراردادی یک ساله بار دیگر به استقلال بازگشت.

خبرگزاری فارس: ایمان مبعلی به استقلال بازگشت

به گزارش خبرگزاری فارس، ایمان مبعلی امروز با مسئولان باشگاه استقلال به توافق رسید و با این تیم قرارداد یک ساله بست.

مبعلی پیش از این نیز در استقلال بازی می‌کرد و پس از مدتی حضور در امارات بار دیگر به جمع‌ آبی‌پوشان بازگشت.


فرشید طالبی به سپاهان پیوست

خبرگزاری فارس: مدافع تیم فوتبال ذوب‌‌آهن قرارداد یک ساله‌ای با سپاهان امضا کرد.

خبرگزاری فارس: فرشید طالبی به سپاهان پیوست

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم فوتبال سپاهان پس از اینکه سیدجلال حسینی و محسن بنگر را از دست داد، امروز فرشید طالبی را به خدمت گرفت.

طالبی که سال‌ها در ذوب‌‌آهن بازی می‌کرد با عقد قرارداد یک ساله به سپاهان پیوست. این تیم به دنبال جذب یک مدافع خارجی نیز است.

 

 

 

نظرات () تاریخ : زمان : بازدید : 666 نویسنده : علی

بمب اصلي پرسپوليس در نقل و انتقالات 91 92

گمانه‌ي روز: بمب اصلي پرسپوليس دايي است؟!/ انصاري‌فرد بيايد يعني شهريار در راه است

علي دايي، مردي كه «خدا به او عزت داد تا بالاتر از پرسپوليس قرار بگيرد» در آستانه بازگشت به نيمكت اين تيم است! عزت زياد!!

 

علی دایی
ok

 

سايت گل- زمزمه‌هايي در اطراف باشگاه پرسپوليس وجود دارد كه سايه علي دايي را سنگين‌تر از هميشه روي سر اين تيم نشان مي‌دهد. اگر نام سرمربي پرسپوليس در ليگ دوازدهم علي دايي بود لطفا خيلي تعجب نكنيد، چون احتمال اين اتفاق هر لحظه بيشتر مي‌شود.

بعد از حرف و نقل‌هايي كه طي دو هفته گذشته در مورد دنيزلي به وجود آمد و احتمال نيامدن او به ايران مطرح شد، خود آقامصطفي در آخرين حرف‌هايش از منتفي شدن ماجراي بشيكتاش و بازگشت قريب‌الوقوعش به ايران خبر داد. اما اين روزها هيچ خبري از دنيزلي نيست و كسي در مورد زمان بازگشت او به ايران صحبتي نمي‌كند.

از سوي ديگر خريدهاي پرسروصداي پرسپوليس از روي ليستي كه معلوم نيست دنيزلي تا چه حد از آن باخبر بوده است يكي‌يكي در حال انجام هستند. بازيكنان مازاد هم طي ليستي كه نزديكان دنيزلي از آن اعلام بي‌خبري كرده بودند مشخص شد. از طرف ديگر اين روزها هيچ ردي از علي دايي در مطبوعات و رسانه‌ها پيدا نمي‌كنيد مگر احتمال حضور او در هرتابرلين كه در نوع خودش شايعه بامزه‌اي است.

نشستن دايي روي نيمكت پرسپوليس گمانه‌اي است كه هيچكس به روشني از آن حرف نمي‌زند اما مثل يك ترس مزمن در ذهن همه حضور دارد و هيچكش دليل كافي براي تكذيب آن پيدا نمي‌كند. ماجراي عجيبي است؛ نام اين مرد روزهاي زيادي به سمبل اعتراض در ميان پرسپوليسي‌ها تبديل شده بود و حالا بازگشت او به بزرگ‌ترين عامل ترديد براي همان پرسپوليسي‌ها مبدل شده است.

***

امروز در ميان فوتبالي‌ها يك خبر عجيب دهان به دهان مي‌چرخد كه براي مشخص شدن صحت و سقم آن بايد كمي بيشتر صبر كرد. كريم‌ انصاري‌فرد كه به نظر مي‌رسيد به استقلال بيشتر از همه تيم‌ها نزديك است با يك پيشنهاد سنگين مالي به سمت پرسپوليس متمايل شد و مي‌گويند تا ساعاتي ديگر با پيراهن سرخ عكس خواهد گرفت (البته اگر كي‌روش به او اجازه عكس گرفتن بدهد!) حالا خيلي‌ها معتقدند پرسپوليسي شدن كريم نشانه مهمي است كه پازل آمدن علي دايي را تكميل مي‌كند. مي‌گويند اگر انصاري‌فرد بيايد به احتمال 90 درصد بايد علي دايي را سرمربي فصل بعدي پرسپوليس بدانيم.

باور كنيد تاييد كردن اين گمانه‌ها به همان اندازه سخت است كه رد كردن آن‌ها  غيرممكن به نظر مي‌رسد. علي دايي، مردي كه «خدا به او عزت داد تا بالاتر از پرسپوليس قرار بگيرد» در آستانه بازگشت به نيمكت اين تيم است! عزت زياد!!

 

نظرات () تاریخ : زمان : بازدید : 757 نویسنده : علی

اخبار نقل و انتقالات شنبه 20 خرداد 91

اخبار نقل و انتقالات شنبه 20 خرداد 91

 

با پيشنهاد رحمتي انجام مي شود

استقلال به دنبال جذب دروازه‌بان ايران‌جوان بوشهر


تيم فوتبال استقلال تهران به دنبال جذب دروازه بان خارجي تيم ليگ يکي ايران‌جوان بوشهر است.


 با تمديد قرارداد سيد مهدي رحمتي به عنوان دروازه بان شماره يک استقلال، قرار است دروازه بان خارجي تيم به درخواست رحمتي دروازه بان دوم تيم شود.

"فابيو کارواليو" دروازه بان فصل گذشته تيم فوتبال ايران‌جوان بوشهر گزينه مورد نظر باشگاه استقلال به عنوان دروازه بان دوم است. قرار است به زودي مذاکرات با اين بازيکن انجام شود تا او براي فصل آينده نيمکت نشين مهدي رحمتي در استقلال باشد.

بهمن‌طهماسبي: در حال مذاکره با رويانيان هستم


مهاجم تيم فوتبال آلومينيوم هرمزگان گفت: از تيم پرسپوليس براي بازي در اين تيم پيشنهاد داشته و در حال مذاکره با رويانيان هستم.


 بهمن طهماسبي در گفت و گو با ايرنا با بيان اينکه مذاکرات با مدير عامل باشگاه پرسپوليس تهران به خوبي پيش مي رود، اضافه کرد: خوشبختانه تا به امروز مشکل خاصي نبوده اما هنوز کار به پايان نرسيده است.

وي با اشاره به اينکه انتقالش از تيم آلومينيوم هرمزگان به ساير تيم هاي ليگ برتري، جزو سهميه ليگ دسته يک به شمار مي رود، افزود: اين مساله باعث شده تا پيشنهادهايي که براي فصل جديد به من شده است، قدري زيادتر از گذشته باشد از اين رو به غير از تيم پرسپوليس از ساير تيم هاي تهراني و شهرستاني نيز پيشنهادات ديگري دارم که در صورت منتفي شدن پيوستنم به پرسپوليس، شرايط آن ها را بررسي خواهم کرد.

مهاجم اسبق تيم فوتبال نفت تهران در خصوص عملکردش در تيم آلومينيوم هرمزگان که به عنوان نخستين تيم دسته اولي به ليگ برتر صعود کرد، نيز گفت: فصل خوبي را پشت سر گذاشتم و توانستم 13 گل در جريان بازي براي تيمم به ثمر برسانم که براي همين مورد تشويق کادر فني اين تيم نيز قرار گرفتم.

طهماسبي در باره اينکه چرا در اين تيم نمي خواهد فوتبالش را ادامه دهد، نيز خاطرنشان کرد: قراردادم با اين تيم براي يک فصل بود و هم اکنون بازيکن آزاد محسوب مي شوم، صادقانه بگويم وضعيت مالي باشگاه به هيچ وجه خوب نيست و من ترجيح مي دهم در حال حاضر براي اين تيم بازي نکنم.

مهاجم تيم فوتبال آلومينيوم هرمزگان اضافه کرد: مسوولان باشگاه هنوز با بازيکنان تسويه حساب نکرده اند با اين حال قول مساعد داده اند تا در آينده نزديک مطالبات قانوني بازيکنان را بپردازند. با اين شرايط ماندن در اين تيم به هيچ وجه به صلاحم نيست.

بهمن طهماسبي به تازگي با مديران باشگاه پرسپوليس تهران براي عقد قرارداد و بازي در اين تيم وارد مذاکره شده است.

طهماسبي در دهمين دوره رقابت هاي ليگ برتر مهاجم تيم فوتبال نفت تهران بود که با زمزمه هاي انتقال اين تيم از تهران به اراک تصميم گرفت از اين تيم جدا شود.


اکبرپور‌ آمد،صادقي‌و‌انصاري‌فرد يکشنبه‌‌مي‌بندند


سياوش اکبرپور به عنوان پنجمين بازيکن استقلال در فصل جديد با مسئولان اين تيم قرارداد بست.


  سياوش اکبرپور مهاجم فصل گذشته تيم تراکتورسازي تبريز که سابقه حضور در جمع آبي‌پوشان را دارد، با عقد قرارداد يک ساله به اين تيم پيوست.

علي فتح‌الله‌زاده با اعلام اين خبر به خبرنگار فارس گفت: با اين بازيکن قرارداد 4 برگي داخلي امضا کرده‌ايم و او فصل آينده در استقلال بازي خواهد کرد.

وي همچنين با تائيد خبر مذاکره با اميرحسين صادقي گفت: با اين بازيکن نيز مذاکرات خوبي انجام داديم و يکشنبه آينده قراردادمان را نهايي خواهيم کرد.

مديرعامل باشگاه استقلال از آخرين مذاکرات با کريم انصاري‌فر خبر داد و گفت: از نظر من انصاري‌فرد 90 درصد استقلالي است و تمام امضاهاي مربوط به اين بازيکن انجام شده و روز يکشنبه پس از صحبت نهايي قرارداد او را رسمي خواهيم کرد.

وي همچنين از جدايي يرکوويچ خبر داد و گفت: اين بازيکن فصل آينده با ما نخواهد بود. ساموئل نيز پيشنهاد بالايي به ما داده و در صورتي که رقمش را پايين بياورد او را مي‌خواهيم.

فتح‌الله‌زاده در پايان گفت: منصور پورحيدري به عنوان رئيس کميته فني و مديرفني تيم انتخاب شده است.

 


صلصالي تمديد کرد، مسلمان ماندني شد


محسن مسلمان نتوانست رضايت‌نامه‌اش را از باشگاه ذوب آهن دريافت کند و در اين تيم ماندني شد.


  محسن مسلمان بازيکن تيم فوتبال ذوب آهن که به دليل خدمت سربازي به ملوان منتقل شده بود، فصل آينده در باشگاه ذوب آهن حضور خواهد داشت و براي اين تيم توپ خواهد زد. مسئولان باشگاه ذوب آهن به اين بازيکن رضايت‌نامه ندادند.

محمد صلصالي نيز قراردادش را با باشگاه ذوب آهن تمديد کرد.

با وجود قرارداد داخلي

بازيکن پرسپوليس به کرمان رفت


مدافع فصل گذشته تيم فوتبال پاس همدان گفت: به دليل مشکلات شخصي و با وجود اينکه با پرسپوليس قرارداد داخلي بسته بودم به کرمان رفتم.


  پويا سيف پناهي در گفت و گو با فارس، اظهار داشت: جلسات بسيار خوبي با مديرعامل باشگاه پرسپوليس داشتم که منجر به قرارداد داخلي با اين تيم شد اما به دليل مشکلات شخصي پس از جلسه‌ با رويانيان از وي خواستم اجازه دهد به کرمان بروم. او نيز با درخواست من موافقت کرد و اکنون در اختيار مس کرمان هستم.

وي در پاسخ به اين سؤال که آيا به خاطر مسائل مالي به مس رفتي گفت: اصلا اينطور نيست. به خاطر مشکلات شخصي پس از جلسه با رويانيان از وي خواستم با وجود اينکه قرارداد داخلي داشتم از اين تيم جدا شوم.


خوروش :

طالبي و يک مدافع خارجي را جذب مي‌کنيم


سرپرست تيم فوتبال سپاهان از جذب فرشيد طالبي و يک مدافع خارجي خبر داد.


 رسول خوروش در گفت و گو با خبرگزاري فارس درباره آخرين وضعيت نقل و انتقالات بازيکنان عنوان کرد: با جدايي بنگر و حسيني به دنبال دو مدافع وسط هستيم. تصميم داريم فرشيد طالبي را به خدمت بگيريم و يک مدافع خارجي را هم مدنظر داريم.

وي در مورد روند مذاکرات با رحمان احمدي گفت: شب گذشته با مديربرنامه هاي اين بازيکن مذاکره کرديم اما سر مبلغ با هم به توافق نرسيديم و ماندن احمدي در سپاهان منتفي شد.

سرپرست سپاهان با اشاره به روند نقل و انتقالات تصريح کرد: فدراسيون فوتبال به جاي اينکه براي بازيکنان سقف در نظر بگيرد بايد براي باشگاه ها سقف در نظر بگيرد. در اين شرايط است که باشگاه ها بايد هنر خود در جذب بازيکن را نشان دهند. چرا بايد قرارداد بازيکنان با باشگاه ها يک ساله باشد؟ اگر قراردادها سه ساله شود پاي دلال ها از باشگاه ها بريده مي شود.

 

 

 

 

 

 

 

 


نظرات () تاریخ : شنبه زمان : بازدید : 815 نویسنده : علی

اخبار نقل و انتقالات جمعه 19 خرداد 91

اخبار نقل و انتقالات جمعه 19 خرداد 91

 

 

حسيني و ماهيني رسما پرسپوليسي شدند


2 بازيکن ملي پوش امشب با ثبت قرارداد در هيئت فوتبال استان تهران رسما به عضويت تيم پرسپوليس در آمدند.


 مسئولان تيم فوتبال پرسپوليس صبح امروز با محسن بنگر، ماهيني و سيدجلال حسيني به توافق رسيدند.

از همين‌رو از ساعت 11:30 امروز قرار بود که اين بازيکنان براي ثبت قرارداد خود به هيئت فوتبال استان تهران بروند که پس از 8 ساعت معطلي خبرنگاران در مقابل هيئت فوتبال استان تهران اين بازيکنان براي عقد قرارداد به هيئت فوتبال تهران رفتند، اما در اقدامي عجيب و سؤال‌برانگيز از گرفتن تصوير، عکس و مصاحبه از اين بازيکنان خودداري شد.

کي‌روش به اين بازيکنان اعلام کرد در صورتي که تصوير، مصاحبه يا عکسي از آنها گرفته شود از اردوي تيم ملي اخراج خواهند شد به همين دليل مدير روابط عمومي پرسپوليس و معاون اجرايي باشگاه دقايقي قبل در مقابل هيئت فوتبال استان تهران حضور يافتند و با حدود 20 خبرنگار تصويري، نوشتاري و عکاس روبه‌رو شدند.

بازيکنان ملي‌پوش(جلال حسيني، حسين ماهيني) در خودرويي مشکي نشسته و از ترس کي‌روش اعلام کردند تا زماني که خبرنگاران،‌ هيئت فوتبال را ترک نکنند براي امضاي قرارداد از ماشين پياده نخواهند شد!

همين موضوع باعث درگيري‌هاي مختلفي بين خبرنگاران و مسئولان باشگاه پرسپوليس شد تا حدي که حدود 20 دقيقه همه در هيئت فوتبال بلاتکليف بودند.

خبرنگاران با والي‌زاده مدير رسانه اي تيم ملي نيز تماس‌هايي داشتند که او از اين موضوع ابراز بي‌اطلاعي کرد.

در نهايت اين دو بازيکن به دور از چشم اهالي رسانه و پشت درهاي بسته دفتر هيئت فوتبال استان تهران قرارداد خودرا ثبت کردند.

ماهيني 2 سال و حسيني يک سال با پرسپوليس قرارداد امضا کردند. بنگر نيز پيش از اين دو بازيکن قرارداد خود را ثبت کرد.

 


بنگر رسماً به تيم فوتبال پرسپوليس پيوست


محسن بنگر با عقد قراردادي يکساله رسماً به تيم فوتبال پرسپوليس پيوست.


 محسن بنگر مدافع فصل گذشته تيم فوتبال سپاهان اصفهان دقايقي قبل با عقد قراردادي يکساله رسماً به تيم فوتبال پرسپوليس پيوست.

وي قرارداد خود را در هيئت فوتبال استان تهران ثبت کرد.

 اسماعيل‌زاده قرارداد خود با پرسپوليس را ثبت کرد


افشين اسماعيل زاده عصر امروز(پنجشنبه) با حضور در هيئت فوتبال استان تهران قرار داد سه ساله خود با پرسپوليس را ثبت کرد.


 افشين اسماعيل زاده بازيکن فصل گذشته تيم فوتبال داماش و سابق تيم ملي فوتبال ملي جوانان کشورمان دقايقي قبل با حضور در هيئت فوتبال استان تهران قرار داد خود را به مدت 3 سال با پرسپوليسي‌ها ثبت کرد.

وي در گفت و گويي اظهار داشت: بسيار خوشحال هستم که به تيم بزرگ پرسپوليس آمدم و از نگاه ويژه رويانيان به جوانان در سال جاري بسيار سپاسگزارم.

اسماعيل زاده تاکيد کرد: يکي از آرزوهاي من پيوستن به پرسپوليس بود که به آن رسيدم و از الان بايد تلاش کنم که 3 سال خودم را در اين تيم نشان دهم.


ليگ برتري هاي استقلال باصادقي تکميل مي شود


بائو، بيگ زاده، دهنوي، منوچهري،انصاري فردو اکبرپور وصادقي 7مهره ليگ برتري آبي ها هستند .


استقلال با جذب اميرحسين صادقي پرونده نقل و انتقالات ليگ برتري خود را مي بندد. بائو، بيگ زاده، دهنوي، منوچهري،انصاري فردو اکبرپور مهره هاي ليگ برتري استقلال هستند و حالا هم از بين فرشيد طالبي و اميرحسين صادقي، قلعه نوعي مدافع سابق آبي ها را ترجيح داده و کار انتقال او را هم بايد قطعي دانست.

تنها ابهام کنوني اين تيم ماندن يا نماندن جباري و آندو است که قرار شده بعد از بازي با قطر مشخص شود.

 

 

تيم بازيکنان ورودي به تيم بازيکنان خروجي از تيم
استقلال تهران سياوش اکبرپور(#)-ميثم بائو - ميگل پدرو - امين منوچهري - هاشم بيک زاده - کريم انصاريفرد(#) - قاسم دهنوي

 
سايپا  مارسيو خوزه - جونيور تورتا - مهرداد کريميان(#) امين منوچهري - کريم انصاريفرد(#)
سپاهان باقر صادقي - محمد غلامي - محسن ايران نژاد - محمد علي احمدي  محسن بنگر(#) - سيدجلال حسيني(#) - مهدي کريميان(#) - هاشم بيک زاده
راه آهن شهرري   کاظمي - محمدرضا خانزاده
تراکتور سازي آنسلمو گنزالس - ژائو ويلا - ايران پوريان حدادي فر- سياوش اکبرپور(#)

فولاد خوزستان عباس پورخسرواني جابا موجيري - آندره - سامان صفا(#)
مس کرمان محمد علي احمدي(#) - ايوان پتروويچ(#) - فردريک کانوته(#) - رضا عنايتي - مسعود نظر زاده - آودوکيچ (#) - کاظمي - حميد کاظمي - شهرام گودرزي - مهدي کريميان(#)  سپهر حيدري (#) - قاسم دهنوي - محسن خليلي
شاهين بوشهر   ايوان پتروويچ(#) - طالب لو (#) - عباس پورخسرواني - مسعود نظر زاده - محسن ايران نژاد
صباي قم ميثم خداشناس - سعيد لطفي - ميلاد جهاني - محسن خليلي رضا عنايتي- حامد لک(#) -وحيد حمدي‌نژاد 
داماش گيلان   محمد غلامي - ابوذر رحيمي (#)
فجر سپاسي   مهدي رجب زاده - مهرداد کريميان(#)
پرسپوليس  گردان - ادينيو(#) - محسن بنگر(#) - محمد قاضي - سيدجلال حسيني(#)-  محمدرضا خانزاده - علي اسماعيل زاده - حسين ماهيني - سيف پناهي معمارزاده(#) - هوشيار(#) - آودوکيچ (#) - محمد الهايي
ذوب آهن مهدي رجب زاده - حدادي فر - محسن مسلمان -ابراهيم محمدي-سپهر حيدري (# محمد علي احمدي- ماهيني - طالبي - کاسترو - سيد محمد حسيني - قاضي - گردان - باقر صادقي
گهر زاگرس    
شهرداري تبريز   وريا غفوري - ميثم بائو - شهرام گودرزي - ايران پوريان
نفت آبادان مهدي دغاغله  -  ابوذر رحيمي (#) - محمد الهايي  
آلومينيوم هرمزگان    
پيكان   جونيور تورتا
نفت تهران وريا غفوري - ابوالفضل قرباني - وحيد حمدي‌نژاد مارسيو خوزه - علي بيرانوند(#)
مس سرچشمه    
ملوان بندرانزلي   محسن مسلمان - مهدي دغاغله

 

 


 

# احتمالي

 


 

*بازيکنان سه تيم شاهين بوشهر ، شهرداري تبريز و مس سرچشمه جزو بازيکنان سهميه ليگ برتري محسوب مي‌شوند و هر باشگاه نيز مجاز به استفاده از 6 بازيکن ليگ برتري خواهد بود.

 

نظرات () تاریخ : جمعه زمان : بازدید : 532 نویسنده : علی

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • موضوعات
 • دانلود گل های فوتبال ایران

 • دانلود گل های دربی از ابتدا تا به حال

 • عکس های بازیکنان استقلال

 • عکس های بازیکنان پرسپولیس

 • دانلود گل های لیگ برتر انگلیس

 • دانلود گل های بوندس لیگای آلمان

 • دانلود گل های لالیگای اسپانیا

 • دانلود گل های سری A ایتالیا

 • دانلود گل های جام های جهانی فوتبال

 • عکس های فوتبال ایران

 • دانلود گل های فوتبالیست های بزرگ دنیا

 • اخبار نقل و انتقالات فوتبال ایران و جهان

 • پخش زنده فوتبال

 • اخبار-عکس-گل و... از فوتبال اروپا

 • متفرقه

 • نویسندگان
 • علی
 • 2saadat2
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 2221
 • کل نظرات : 172
 • افراد آنلاین : 3
 • تعداد اعضا : 128
 • آی پی امروز : 5
 • آی پی دیروز : 69
 • بازدید امروز : 26
 • باردید دیروز : 369
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 16
 • بازدید هفته : 824
 • بازدید ماه : 11,934
 • بازدید سال : 353,713
 • بازدید کلی : 3,730,627
 • کدهای اختصاصی