close
تبلیغات در اینترنت
اخبار باشگاه پرسپولیس 94-95
loading...

مجله فرهنگی ورزشی سرگرمی سعادت

اخبار باشگاه پرسپولیس 94-95

بعضی‌ها فقط در ادعا پرسپولیسی هستند

بعضی‌ها فقط در ادعا پرسپولیسی هستند

انتقاد نژادفلاح از بازیکنان پرسپولیس


سرپرست باشگاه پرسپولیس اعلام کرد جواب سیدجلال حسینی را نمی‌ دهد.


 

به گزارش "ورزش سه"، محمدحسین نژادفلاح در پاسخ به این سوال که آیا قرار است سیدجلال حسینی به پرسپولیس بیاید یا نه، گفت: من جواب سیدجلال حسینی را نمی‌ دهم و می‌ خواهم کلی صحبت کنم. بازیکنانی که فکر می‌ کنند در شان پرسپولیس هستند واسطه ها را حذف کنند.

وی ادامه داد: من مخالف رسانه نیستم اما اینکه من از طریق رسانه متوجه بشوم کی دوست دارد بیاید پرسپولیس و کی دوست ندارد، درست نیست. نقل و انتقالات متفاوت است. دوستانی که می‌ خواهند بیایند پرسپولیس، شرایط پرسپولیس را درک کنند.

او با انتقاد از برخی از بازیکنان پرسپولیس گفت: من شنیده ام دوستانی گفته اند پرسپولیس باید اول مطالبات ما را بدهد بعد ما با آنها قرارداد ببندیم. این دوستان پس چرا ادعای پرسپولیسی بودن می‌ کنند؟ وقتی پای پول گرفتن می‌ شود همه حرفه ای اند اما وقتی پای حرف می‌ شود، همه پرسپولیسی. البته دوستان پولشان را می‌ گیرند و البته قرار است به آنها پول پرداخت بشود و طلب هایشان را بگیرند. اما کسانی که می‌ خواهند بیایند پرسپولیس باید رقم هایشان متعادل با پرسپولیس باشد.

وی ادامه داد: همه باید بپذیریم در پرسپولیس همه هم سطح باشند. نمی‌ توانیم مدافع دو میلیاردی بخریم و مهاجم 100 میلیونی داشته باشیم. این چیزی است که کار ما را سخت کرده است. متاسفانه توقعات در پرسپولیس حداکثری است. بازیکن های گران در فصل گذشته به درد ما نخوردند در حالی که بهترین های ما دستمزد 100 میلیونی داشته اند.

نژادفلاح درباره دریافتی هایش از حامیان مالی مختلف گفت: من از همه دوستان به صورت قرض الحسنه پول گرفتم حتی از آقای گل رخسار که حامی مالی پرسپولیس بود. ایشان هم شأن باشگاه را در نظر گرفتند و به ما پول دادند اما من اختیار جذب اسپانسر ندارم. در پرسپولیس الان قرارداد با اسپانسر تبدیل به فروش مال غیر می‌ شود و جرم دارد.

او در پاسخ به این سوال که آیا پرسپولیس با 14 میلیارد تومان اداره می‌ شود یا نه گفت: اعداد شما دقیق نیست. اما پرسپولیس با 14 میلیارد اداره نمی‌ شود. ممکن است پولی که از اسپانسر گرفته می‌ شود تامین کننده همه مخارج باشگاه نباشد. حتی اگر 20 میلیارد گرفته باشد. من فقط به خاطر عشق و علاقه به پرسپولیس در شرایط سخت تیم را پذیرفتم و در شرایط بسیار سختی تیم را تحویل گرفتم. تیم 6 مدیرعامل داشت و یک بازیکن هم جا نداشتیم که بیاورم. آقای برانکو را هم آوردیم که نگرانی هواداران را کم کنیم.

او درباره شرایط مالی قرمزپوشان هم گفت: یا وزارت ورزش خودش تامین کننده منابع مالی باشد یا بگوید برو اسپانسر بیاور و من صاحب اختیار باشم. فقط در این صورت مشکلات را پشت سر می‌ گذاریم. امیدواریم وزارت ورزش به ما مبالغی بپردازد تا بدهی آقای برانکو را بپردازیم و وارد فصل نقل و انتقالات بشویم. برانکو بزرگی کرده و مطالباتش را درخواست نکرده. امیدواریم این هفته پول ایشان را پرداخت کنیم تا ایشان بیاید و کارمان را آغاز کنیم.

نژاد فلاح در اواخر مصاحبه دوباره درباره بازیکنانی که از مطالباتشان صحبت کرده اند حرف زد و از آنها انتقاد کرد: پرسپولیس خیلی بزرگ است و هر کس دلش نمی‌ خواهد نیاید، اما نباید تضاد در رفتارمان باشد. نباید از عشق و رنگ و پیراهن حرف بزنیم اما وقت پول گرفتن که می‌ شود، حرفه ای شویم در حالی که وقتی با هوادار صحبت می‌ کنیم می‌ گوییم همه چیزمان پرسپولیس است. پرسپولیس در حال حاضر در شرایط بدی قرار گرفته و همه می‌ دانیم اوضاع چطور است. نه می‌ شود دنبال اسپانسر بود و نه هیچ چیز دیگری. لذا بازیکنی که می‌ خواهد بیاید پرسپولیس با توجه به احترامی که به حق و حقوق آنها قائلم، باید شرایط را در نظر بگیرد. ما در این فصل 70درصد قرارداد بازیکنان را داده ایم و فقط 30درصد پول آنها باقی مانده است. 

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره انتقادات رسانه ها از وی درباره نپرداختن هزینه جراحی احمد نوراللهی هم گفت: اگر باشگاه پول داشت و به نوراللهی نمی‌ داد این انتقاد وارد بود اما ایشان بیش از سقف قراردادش پول گرفته چون من احساس می‌ کردم ایشان خیلی برای تیم زحمت کشیده.

نژادفلاح درباره احتمالی جدایی اش از پرسپولیس هم گفت: من خیلی راحت پستم را تحویل می‌ دهم و می‌ روم. شنیدن خبر برکناری یا ابقا هیچ چیزی را در من عوض نمی‌ کند. نه ماندن من را خوشحال می‌ کند و نه رفتن من را ناراحت. این پست ها خیلی دست به دست شده و کار هم برای انجام دادن در مملکت زیاد است. من تا زمانی که هستم کارم را انجام می‌ دهم و هر کس جای من آمد دستش را می‌ بوسم. به هر حال تا زمانی که هستم قرارداد امضا می‌ کنم و با تشخیص خودم کارم را پیش می‌ برم.

او همچنین در حرف هایش، انتقاد نرمی از وزارت ورزش کرد و گفت: سال هاست هوادار انتظار داشته تیمش قهرمان بشود و نشده. واقعا حیف است که 30 میلیون هوادار همیشه نگران اداره یک جمع 22 نفره باشد. قهرمان های المپیک با آن عظمت بعد از یک هفته فراموش می‌ شوند. اما پرسپولیسی ها را همه می‌ شناسند. وزارت ورزش بداند پرسپولیس و استقلال 30، 40 میلیون هوادار دارند و تصمیماتی که می‌ گیرند متناسب با این حجم توجه باشد.

جمله پایانی نژادفلاح هم انتقاد وی از نحوه واگذاری استقلال و پرسپولیس بود. او گفت: من با این نحوه واگذاری مخالف بودم. پرسپولیس جای آزمون و خطا نیست باید بقیه باشگاه ها از این طریق واگذار می‌ کردند و بعد به ما می‌ رسیدند. 
نظرات () تاریخ : دو شنبه زمان : بازدید : 339 نویسنده : علی

پیشنهاد میلیاردی برای جذب اسپانسر پرسپولیس

پیشنهاد میلیاردی برای جذب اسپانسر پرسپولیس


در محل وزارت ورزش و جوانان امروز قرار است در مورد بحث اسپانسری پرسپولیس تصمیم گرفته شود.


 

به گزارش"ورزش سه" و به نقل از فارس، قرار است امروز بعد از ظهر در وزارت ورزش و جوانان در خصوص اسپانسرینگ باشگاه پرسپولیس جلسه ویژه ای برگزار شود.

 

برگزاری این جلسه به عهده امیررضا خادم معاون وزیر ورزش است که البته شایعاتی هم پیرامون مدیرعاملی وی در این باشگاه این روزها زمزمه می شود. وزارت ورزش اسپانسری را برای باشگاه پرسپولیس در نظر گرفته و به این شرکت پیشنهاد 100 میلیاردی داده که شامل هزینه در نقل و انتقالات و پرداخت مطالبات برانکو ایوانکوویچ سرمربی سرخپوشان است. صحبتی که وزارت ورزش با این اسپانسر داشته به مدت سه سال است. در صورتی که در نشست امروز دو طرف به نتیجه برسند قرار است به طور رسمی نام اسپانسر اعلام شود.

 

شرایط دو باشگاه پرسپولیس و استقلال مبهم است و دو باشگاه منتظر هستند تا وزارت ورزش و جوانان در مورد بحث های مدیریتی و مالی تصمیم بگیرد.

 

نظرات () تاریخ : شنبه زمان : بازدید : 306 نویسنده : علی

حواشی خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس

زنده از سازمان خصوصی سازی

حاشیه های خصوصی سازی سرخابی‌ها


مزایده چهارم سرخابی های پایتخت در حالی انجام شد که 4 شرکت با حضور در آن اعلام آمادگی خود را برای خرید استقلال و پرسپولیس اعلام کردند.


 

به گزارش "ورزش سه"، این مقام مسوول که نامش در چند ماهه گذشته در حوزه ورزش بارها شنیده شده است، لحظاتی پیش حرف های خود را چنین آغاز کرد:

* با توجه به اینکه در فضای ورزش شایعه زود منتشر می‌ شود، تشکر می‌ کنم از دوستانی که برای جلوگیری از شایعه سازی صبر کردند تا روز مزایده.

* در شرایطی واگذاری را آغاز کردیم که دو تیم شرایط خوبی در جدول نداشتند با این حال امیدواریم این واگذاری روند حرکتی هر دو باشگاه را بهتر کند.

* پرسپولیس امروز با الهلال بازی دارد و برای این تیم آرزوی موفقیت می‌ کنیم.

* امروز 4 پاکت برای استقلال و پرسپولیس تحویل ما شده که 3 پاکت مربوط به پرسپولیس و یک پاکت مربوط به استقلال است.

* همه شرکت ها سپرده خود را گذاشته اند و حضورشان در مزایده کاملا قانونی و بی شک و شبه است.

* هر چیزی که این دفعه اتفاق می‌ افتد، برخلاف دفعات قبلی با حضور دوربین و نمایندگان رسانه های گروهی خواهد بود.

* ما موفق نشدیم اخبار را کنترل کنیم و دیدیم خبرهای داخل جلسه بیرون می‌ رود بنابراین تصمیم گرفتیم خودمان شفاف سازی کنیم.

* امروز سه پیشنهادی که برای یکی از باشگاه هاست اگر به نسبت هم بالاتر و پایین تر باشند، دلیل بر پیروزی هیچ کدامشان نیست.

* یکی از شرکت کنندگان استیل آذین است که یک مشکلی داشت امیدوارم با تذکری که داده ایم، این مساله را حل کرده باشند.

* حضور پرتعداد خبرنگاران در سازمان خصوصی سازی باعث شلوغی محل سازمان خصوصی سازی شده بود به نحوی که پوری حسینی رئیس سازمان خصوصی سازی موفق نشد به خوبی پاسخگوی سوالات خبرنگاران باشد.

* امیر عابدینی پیش از باز شدن پاکت خریداران پرسپولیس نگران بود که شرکت استیل آذین ایرانیان در این مزایده بار دیگر با مشکل مواجه شود. او واهمه داشت برنده مزایده شرکتی به جز شرکت استیل آذین است.

* عابدینی، نماینده شرکت استیل آذین وقتی با رضایت رئیس سازمان خصوصی سازی و اعلام رقم این مواجه شد، نفس راحتی کشید حتی به رئیس سازمان خصوصی سازی گفت امیدوارم همه چیز عادلانه باشد چون او توقع دارد آنها برنده این مزایده باشد.

* شرکت بهنام پیشرو به دلیل برگزاری بازی پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا علاقه ای به اعلام رقم پیشنهادی خریداران نداشت اما پوری حسینی اعلام کرد این کار باید انجام شود و قانونی است.

* رقم عجیب و غریب شرکت بهنام پیشرو باعث تعجب خیلی ها شده بود و وقتی این شرکت با پرسش خبرنگاران مواجه شد حاضر به پاسخی در این باره نشد.
نظرات () تاریخ : سه شنبه زمان : بازدید : 169 نویسنده : علی

روز انتقام عنایتی از برانکو

عنایتی – برانکو؛ روز انتقام (عکس)

 

فردا مطمئنا روز مهمی برای رضا عنایتی خواهد بود؛ روز برای اثبات شایستگی‌ به مربی رقیب بعد از نه سال انتظار!


 

به گزارش "ورزش سه"، عنایتی در فصل پنجم لیگ برتر با شایستگی تمام موفق شد به عنوان آقای گلی دست یابد اما در آن برهه موفق نشد در لیست تیم ملی جایی داشته باشد. مهاجم گلزن آن روزهای فوتبال داخلی ایران که در زمان سرمربیگری برانکو فرصتی برای حضور در تیم ملی نداشت به شدت بابت این قضیه از سرمربی تیم ملی ناراحت بود.

او در بازی استقلال برابر فولاد که با برد 4 بر یک تیمش در استادیوم آزادی همراه بود هت تریک کرد. برانکو ایوانکوویچ، سرمربی وقت تیم ملی که در آن بازی در جایگاه ویژه حضور داشت با واکنش عنایتی بعد از هر گل مواجه می‌شد و او به سبک شادی گل‌های آرش برهانی با قراردادن دستانش مقابل چشمش به برانکو اشاره می‌کرد درخشش او را ببیند.

فردا نیز این دو برابر هم قرار می‌گیرند و مطمئنا عنایتی هنوز از اتفاقات آن مقطع ناراحت است و به دنبال جبران آن در دربی است. جایی که برانکو روی نیمکت پرسپولیس نمی‌خواهد شادی گل‌ عنایتی را ببیند.

نظرات () تاریخ : پنج شنبه زمان : بازدید : 166 نویسنده : علی

حسینی: عده‌ای نمی‌خواهند من به پرسپولیس برگردم

 

پیشنهاداتی از تیم‌های قطری دارم اما انتخاب تیم جدید را به آینده موکول کردم
حسینی: عده‌ای نمی‌خواهند من به پرسپولیس نزدیک شوم/ باشگاه‌ بی‌صاحب نیست که بیشتر از قراردادم پول بگیرم

مدافع تیم فوتبال الاهلی قطر گفت: یکسری از دوستان نمی‌خواستند من در پرسپولیس بمانم و الان هم با کارهایی که می‌کنند می‌خواهند من را از این تیم دور کنند و دلیل کارشان را نمی‌دانم.

خبرگزاری فارس: حسینی: عده‌ای نمی‌خواهند من به پرسپولیس نزدیک شوم/ باشگاه‌ بی‌صاحب نیست که بیشتر از قراردادم پول بگیرم

سیدجلال حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص اظهاراتی که در چند وقت اخیر پیرامون وی در رسانه‌ها مطرح شده بود، گفت: در جواب دوستانی که عنوان کردند من سال گذشته و قبل از اینکه لیگ تمام شود با تیم‌های عربی صحبت کرده بودم باید بگویم این طور نیست و تا آخرین لحظه پای پرسپولیس ایستادم و منتظر پیشنهاد این باشگاه بودم تا در تیم بمانم و علی دایی وعلیرضا رحیمی سرمربی و مدیرعامل وقت باشگاه می‌توانند در این باره شهادت دهند که من حتی بعد از جام جهانی با مسئولان باشگاه مذاکره کردم یا نه. من تا آخرین لحظه پای پرسپولیس ایستادم و منتظر پیشنهاد این تیم بودم اما دوستانی در آن مقطع باعث شدند که من از پرسپولیس جدا شوم و الان هم با این کارها می‌خواهند کاری کنند که من در پرسپولیس نباشم و نمی‌دانم چرا این کارها را انجام می‌دهند.

وی درباره اینکه گفته می‌شود او بیشتر از مبلغ قراردادش از پرسپولیس پول گرفته، افزود: آیا فوتبال ایران و باشگاه‌ها آن آنقدر بی‌صاحب شده‌اند که من بیشتر از قراردادم پول بگیرم؟! من همین حالا حدود 40 درصد از مبلغ قراردادم با پرسپولیس باقی مانده و به من پرداخت نشده که به احترام هواداران و نام بزرگ پرسپولیس لب باز نکردم چون می‌خواهم آنها در آرامش باشند اما مگر می‌شود به بازیکنی بیشتر از قراردادش پول داد؟ مگر پرسپولیس مشکل مالی ندارد پس چطور این باشگاه می‌تواند بیشتر از قراردادم به من پول بدهد؟ پول خودم را کامل ندادند آنوقت این حرف‌ها برای من درست می‌شود. امیدوارم افرادی که می‌خواهند خبرها را به بیرون درز بدهند واقعیت‌ها را به مردم بگویند چون من به خاطر پول به پرسپولیس نیامدم و هیچ گاه از هیچ تیمی بیشتر از قراردادم پول نخواستم و همیشه به حقم قانع بودم و خیلی‌ها می‌توانند در این باره شهادت دهند که من هنوز از پرسپولیس طلب دارم.

مدافع اسبق تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: چرا می‌گویند من پای پرسپولیس ایستادگی نکردم؟ سال دومی که من در پرسپولیس بودم توانستیم یکی از بهترین عملکردها را در خط دفاعی داشته باشیم و اگر بدشانسی نمی‌آوردیم می‌توانستیم قهرمان شویم. من همیشه با جان و دل برای پرسپولیس کار کردم و حتی سرم را برای پرسپولیس می‌دادم و با بی‌پولی و نداری این باشگاه ساختم و حق من نیست این حرف‌ها پشت سرم گفته شود.

وی در ادامه افزود: از قول یکی از دوستان بعد از جام جهانی و همان مقطعی که تیم‌ها در تکاپوی جذب بازیکن بودند و هنوز شرایط من مشخص نشده بود مصاحبه‌ای منتشر شده بود که اگر سیدجلال حسینی در خارج از ایران فوتبال بازی کند، این به نفع فوتبال ماست. خب این حرف‌ها یعنی چه؟ یعنی اینکه من در پرسپولیس نباشم! مگر نه اینکه همیشه و در پایان فصل در ابتدا با بازیکنان اصلی و سابق تیم مذاکره می‌کنند سپس به سراغ بازیکنان جدید می‌روند؟ پس این حرف‌ها یعنی چه؟ دایی، رحیمی و برادرم که وکیل من است چند بار برای باقی ماندنم در پرسپولیس مذاکره کردند حتی برادرم پیش‌قدم شد و برای مذاکره به باشگاه پرسپولیس آمد و با افتخار هم این کار را انجام داد چرا که پرسپولیس از همه ما بزرگتر است و نباید برای حضور در این تیم کلاس بگذاریم. برادرم به عنوان وکیل من به صورت حضوری و تلفنی برای باقی ماندنم در پرسپولیس صحبت کرد و هستند آقایانی که می‌توانند در این باره شهادت دهند. پس اگر من نمی‌خواستم در پرسپولیس بمانم این پیشقدم‌ شدن‌ها چه بود؟

حسینی خاطرنشان کرد: مذاکره اول وکیلم و رحیمی به نقطه مثبتی نرسیدند چرا که او گفت فعلا نمی‌توانیم در این باره تصمیم بگیریم. به هر حال رحیمی هم مقصر نبود و اگر اجازه می‌دادند او می‌توانست کارهای بزرگی را در پرسپولیس انجام دهد اما شرایط طوری شد که رحیمی هم دوام نیاورد و تبعات آن را همه در برنامه 90 دیدند و حرف‌های رحیمی را هم شنیدند و همین صحبت‌ها نشان داد که چه اتفاقاتی افتاد که من و دو بازیکن دیگر در پرسپولیس نمانیم. هر چند که عده‌ای می‌گویند من مبلغ زیادی گرفتم اما شما قرارداد من را با سایر بازیکنان مقایسه کنید تا متوجه شوید که من پول بیشتری گرفتم یا آنها؟

مدافع تیم فوتبال الاهلی قطر در ادامه خاطرنشان کرد: حرف من این است که باشگاه‌ها در پایان فصل ابتدا با داشته‌های خودشان توافق می‌کنند و سپس در صورت عدم توافق به سراغ بازیکنان دیگر می‌روند. اما با این همه من برای حضور در پرسپولیس خودم پیشقدم شدم که این برای من یک افتخار است چون پرسپولیس و هوادارانش آنقدر بزرگ هستند که حضور در این تیم افتخاری است. پرسپولیس پرطرفدارترین تیم آسیاست و بازیکنانی در این تیم همیشه حضور داشتند که با جان و دل بازی می‌کنند و هیچ بازیکنی نمی‌تواند سر پرسپولیس منت بگذارد. خود من همیشه با همه وجود برای پرسپولیس بازی کردم تا دل هواداران شاد شود. سال اول به دلیل برخی مشکلات نتوانستیم نتایج خوبی بگیریم اما در سال دوم با درایت علی دایی نائب قهرمان شدیم و اگر مقداری از حواشی اجازه می‌داد می‌توانستیم قهرمان شویم هر چند که با این شرایط پرسپولیس آسیایی شد.

حسینی در خصوص اینکه آیا برای فصل آینده به پرسپولیس می‌آید یا نه، گفت: قرارداد من با الاهلی قطر به اتمام رسیده اما الاهلی می‌خواهد یک سال دیگر با من قراردادش را تمدید کند هر چند که برای اولین بار می‌گویم که 4 تیم قطری دیگر خواهان جذب من هستند اما هنوز تصمیمی نگرفته‌ام و همه چیز را موکول کرده‌ام به زمانی که به ایران بیایم تا در کمال آرامش تیم جدیدم را انتخاب کنم. اگر هم پیشنهادی از پرسپولیس به من برسد برای من حضور در این تیم افتخاری است. هر چند اگر دوستان بگذارند و حاشیه‌ها اجازه دهند تا همه چیز در آرامش باشد چرا که پرسپولیس خانه من است و می‌خواهم به خانه‌ام برگردم و هیچ گاه هم با پرسپولیس و هوادارانش مشکلی نداشتم و همیشه هواداران در هر کجا که من را دیده‌اند برایم سنگ تمام گذاشتند و مطمئن باشید اگر به پرسپولیس برگردم باز هم همان سیدجلالی می‌شوم که هواداران می‌خواهند. البته امسال شرایط خوبی در پرسپولیس حاکم نبود و تیم نتایج خوبی نگرفت اما امیدوارم در لیگ برتر جدید پرسپولیس تیم قدرتمندی بسته شود و بازیکنان بتوانند مقابل الهلال با حضور 100 هزار هوادار کار را در تهران یکسره کنند و به دور بعد راه پیدا کنند. من برای پرسپولیس دعا می‌کنم و امیدوارم این تیم موفق باشد.

وی در پایان در خصوص اینکه چه زمانی به کشورمان برمی‌گردد، گفت: در تاریخ 26 اردیبهشت جشن پایان سال تیم‌های حاضر در لیگ قطر است و فکر می‌کنم 27 یا 28 اردیبهشت به ایران برگردم.

نظرات () تاریخ : زمان : بازدید : 145 نویسنده : علی

تلفات پرسپولیس برای دربی 80


تلفات پرسپولیس برای دربی


4 بازیکن پرسپولیس در خطر محرومیت از حضور در دربی هفته پایانی لیگ برتر هستند.


 

به گزارش "ورزش سه"، برانکو ایوانکوویچ که با توجه به رقابت‌های لیگ قهرمانان و لیگ برتر بازیکنانش را در شرایط ویژه‌ای می‌بیند و بارها در مصاحبه‌اش از نگرانی‌هایش بابت محرومیت و مصدومیت بازیکنانش صحبت کرده، فردا در حالی به مصاف گسترش فولاد تبریز می‌رود که 4 بازیکن این تیم در خطر از دست دادن بازی آخر برابر استقلال هستند.

سوشا مکانی، بابک حاتمی، حمید علی عسگری و مهرداد کفشگری 4 بازیکنی هستند که در صورت دریافت کارت زرد در دیدار برابر گسترش، از حضور در دیدار هفته پایانی برابر استقلال محروم خواهند شد و این در حالی است که پرسپولیس به جز این دو بازیکن محسن بنگر و محمدرضا خانزاده را نیز در آستانه محرومیت دارد اما با توجه به عدم حضور این دو در دیدار فردا مشکلی بابت این مساله ندارد.

باید دید برانکو ایوانکوویچ در حالی که به محمد نوری، امید عالیشاه و مهدی طارمی در این دیدار استراحت داده و آنها را به همراه خود به تبریز نبرده باید دید چه تدبیری برای بازیکنان محروم خود خواهد داشت.
نظرات () تاریخ : شنبه زمان : بازدید : 160 نویسنده : علی

انصراف هدایتی از خرید پرسپولیس

هدایتی از خرید پرسپولیس منصرف شد


نماینده پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس می‌گوید حسین هدایتی از خرید باشگاه پرسپولیس منصرف شده است.


 

 

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، امیر عابدینی درباره حل مشکلات شرکت استیل آذین ایرانیان برای حضور در مزایده باشگاه پرسپولیس اظهار کرد: طی روزهای گذشته من جلساتی را با مسئولان بانک مرکزی داشتم. خوشحالم که آن‌ها به ما فرصت دادند تا صحبت‌هایمان را مطرح کنیم. حرفی که آن‌ها می‌زدند این بود که شرکت هلدینگ استیل آذین بدهی بانکی دارد اما آن‌ها هم متفق‌القول قبول داشتند که شرکت استیل آذین ایرانیان بدهی بانکی ندارد اما به ما گفتند اگر یک درصد سهام شرکت استیل آذین ایرانیان وابسته به شرکت هلدینگ استیل آذین باشد پس بدهی‌های این شرکت مربوط به آن شرکت هم می‌شود. البته ما توضیح دادیم که شرکت استیل آذین ایرانیان یک شرکت سهامی عام است و اوراق سهام آن در دست صاحبان سهام است.

 

وی افزود: یکی از ابهاماتی که مطرح بود این بود که می‌گفتند آقای هدایتی فرزندانش را در این اواخر سهامدار شرکت کرده است اما پس از بررسی‌ها مشخص شد یکی از فرزندان آقای هدایتی در سال 90 سهامدار شرکت شده و فرزند دیگرش این اواخر سهامدار شرکت شده است.

 

وی در ادامه اضافه کرد: جلسه خوبی با حضور نماینده امور مالی شرکت و همین طور مسئولان بانک مرکزی برگزار کردیم و در نهایت مقرر شد تا خود ما به بانک‌هایی که طرف حساب بدهی‌های ما هستند برویم تا میزان دقیق این بدهی‌ها را مشخص کنیم. به طور مثال یکی از بانک‌ها مدعی است چیزی حدود 50 میلیارد تومان از شرکت استیل آذین طلبکار است اما مسئول امور مالی شرکت اسنادی دارد که به گواه آن این شرکت حداکثر 6 میلیارد تومان بدهی بانکی دارد. به خاطر همین موضوع باید به بانک‌های مربوطه مراجعه کنیم و این مشکلات را حل کنیم تا میزان دقیق بدهی‌ها مشخص شود. من صراحتا اعلام می‌کنم حسین هدایتی شخصا 12 میلیارد تومان بدهی بانکی دارد که برای آن سند ملکی هم گذاشته است اما تمام بدهی‌های شرکت هلدینگ استیل آذین زیر 100 میلیارد تومان است.

 

عابدینی همچنین درباره حضور هدایتی در مزایده چهارم باشگاه پرسپولیس اظهار کرد: آن چیزی که امروز باعث ناراحتی من شده، این است که حسین هدایتی تصمیم گرفته تا دیگر در مزایده باشگاه پرسپولیس شرکت نکند. من واقعا مانده‌ام چطور وقتی عضوی از دوستان وقتی می‌خواهند به ملی‌پوشان پاداش بدهند و یا به مشکل مالی برمی‌خورند حسین هدایتی اولین کسی است که به آن‌ها کمک می‌کند اما وقتی همین فرد می‌خواهد زحمت یک باشگاه را به دوش بکشد می‌گویند باید استعلام کنیم تا ببینیم صلاحیت لازم را داری یا خیر. من مانده‌ام این استعلام‌ها آیا از قبل وجود داشته یا وقتی دیدند حسین هدایتی برنده مزایده شده یاد استعلام‌ها افتاده‌اند. با این حال هدایتی روی تصمیم خودش مصر است و آن را رسما اعلام می‌کند. روز گذشته در بازی پرسپولیس مقابل بنیادکار حسین هدایتی حدود 300 میلیون تومان برای بلیت بازی پرداخت کرد تا این بازی رایگان شود اما همه از مساعدت مسئولان حرف زدند و هیچ کس از پرداخت پول حسین هدایتی مطلبی را عنوان نکرد.

 

 

او در پاسخ به این سوال که آیا خودتان شخصا برای خرید باشگاه اقدام خواهید کرد یا خیر گفت: برخی از دوستان من که اگر لازم باشد نام آن‌ها را اعلام می‌کنم پیش من آمدند و گفتند اگر شما بخواهید برای خرید باشگاه اقدام کنید ما از شما حمایت می‌کنیم و در این راه کمک‌تان خواهیم کرد اما من به آن‌ها گفتم با توجه به اینکه در جلسه اعضای پیشکسوتان باشگاه من قبول کردم که در کنار هدایتی برای خرید باشگاه اقدام کنم، حال که او از خرید باشگاه منصرف شده است، باید مجددا جلسه‌ای را با پیشکسوتان باشگاه برگزار کنیم تا اگر آن‌ها خواستند من برای حضور مزایده اعلام آمادگی کنم.

 

عابدینی در پایان در پاسخ به این سوال که چرا برای حل مشکل حسین هدایتی اقدامی نمی‌کنید گفت: همان طور که گفتم حل مشکلات شرکت هلدینگ استیل آذین زمان زیادی نیاز دارد و ما زمان کافی را در اختیار نداریم.

نظرات () تاریخ : پنج شنبه زمان : بازدید : 123 نویسنده : علی

دربی پایتخت پرتعداد ترین بازی تاریخ ایران

پرسپولیس ـ استقلال پرتعدادترین بازی تاریخ ایران


دربی 80، جمعه هفته آینده در حالی برگزار می‌ شود که این بازی بالاترین درصد فراوانی را در جریان مسابقات فوتبال باشگاهی در ایران دارد.


 

به گزارش "ورزش سه"، پرسپولیس و استقلال در حالی هشتادمین بازی تاریخ خود را برگزار می‌ کنند که دومین بازی تاریخ فوتبال باشگاهی در ایران از حیث فراوانی، بازی 2 تیم استقلال و سپاهان اصفهان است که 65 بازی بین این 2 تیم در تاریخ فوتبال باشگاهی ایران انجام شده است و بازی های پرسپولیس و سپاهان هم 62 بار با هم بازی کرده اند تا سومین بازی تاریخ فوتبال ایران در این عرصه باشد.

پرسپولیس و استقلال در حالی با هم بازی می‌ کنند که اولین بازی شان 47 سال قبل به صورت دوستانه و روز 16 فروردین 1347 در ورزشگاه شهید شیرودی (امجدیه سابق) برگزار شده است.
نظرات () تاریخ : زمان : بازدید : 149 نویسنده : علی

رضا حقیقی در پرسپولیس می ماند

جلسه کميته انضباطي رضا حقيقي برگزار شد


هافبک تيم فوتبال پرسپوليس براي جدايي از اين تيم اصرار عجيبي دارد.


جلسه رسيدگي به شکايت رضا حقيقي، هافبک پرسپوليس از اين تيم در کميته انضباطي فدراسيون فوتبال با حضور اين بازيکن، مديربرنامه‌هايش، نماينده حقوقي باشگاه پرسپوليس و مسئولان کميته انضباطي برگزار شد.

به گزارش تسنيم، در اين جلسه حقيقي با ارائه يک برگه اعلام کرد که بعد از جدايي رويانيان از پرسپوليس بازيکن آزاد محسوب مي‌شود و قصد جدايي از اين تيم را دارد. نماينده باشگاه پرسپوليس پس از شنيدن صحبت‌هاي اين بازيکن اعلام کرد که حقيقي نمي‌تواند از پرسپوليس جدا شود و بايد در 3 بازي آينده سرخپوشان حضور داشته باشد.

زماني که در جلسه صداي طرفين کمي بالاتر رفت حسن‌زاده که در اتاق ديگري حضور داشت وارد جلسه شد تا متوجه شود که قضيه از چه قرار است. با حضور حسن‌زاده، حقيقي و مديربرنامه‌هايش اعلام مي‌کنند که با رفتن رويانيان اين بازيکن، بازيکن آزاد است و مي‌خواهد به اروپا برود. حسن‌زاده که از اين موضوع ناراحت بوده اعلام مي‌کند که چرا قبل از حضور در کميته انضباطي قرارداد حقيقي با تيم اروپايي منعقد نشده و اصرار به اين است که رضايتنامه‌اش صادر شود.

بعد از چند دقيقه بحث و گفت‌وگو حقيقي اصرار مي‌کند که مدرکي دال بر آزاد بودن او صادر شود و پس از آن به صورت «معرفتي» 3 بازي را براي پرسپوليس انجام دهد.

پس از اين صحبت‌ها نماينده باشگاه پرسپوليس اعلام مي‌کند که علي پروين گفته به هيچ عنوان رضايت‌نامه حقيقي صادر نشود و اين اتفاق در پايان فصل رخ دهد. اين در شرايطي است که رضا حقيقي با پرسپوليس قراردادي 2.5 ساله دارد و گفته مي‌شود مبلغ قراردادش بيش از يک ميليارد تومان است.

در اين شرايط و با توجه به اتفاقاتي که رخ داده بايد ديد که آيا هافبک شماره 9 پرسپوليس حاضر مي‌شود در 3 بازي آينده براي اين تيم به ميدان برود يا خير؟
نظرات () تاریخ : زمان : بازدید : 164 نویسنده : علی

شکایت عمران زاده از روزنامه پیروزی

شکایت مدافع استقلال از مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس

مدافع تیم فوتبال استقلال با مراجعه به دادسرای فرهنگ و رسانه از مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس شکایت کرد.

خبرگزاری فارس: شکایت مدافع استقلال از مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس
 •  

به گزارش خبرگزاری فارس، حنیف عمران زاده مدافع تیم استقلال بعد از انتشار عکسی در صفحه اول یکی از روزنامه های ورزشی از سردبیر این روزنامه شکایت کرد.

 عمران زاده با مراجعه به دادسرای فرهنگ و رسانه از سردبیر روزنامه پیروزی و مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس شکایت کرد.

این بازیکن در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس ضمن تایید این خبر گفت: در مورد صحت عکس منتشر شده سردبیر این روزنامه توضیحات لازم را باید به دادگاه ارائه کند.

وی افزود:توضیحی در این زمینه نمی‌دهم زیرا از طریق وکیلم پیگیر این شکایت هستم و ایشان با اطلاعات کامل در مورد موارد حقوقی در این زمینه صحبت خواهد کرد.

نظرات () تاریخ : دو شنبه زمان : بازدید : 160 نویسنده : علی

مصاحبه مفصل علی دایی

همه بدانند نمی‌گذارم کوچک‌ترین حاشیه‌ای وارد تیمم شود
دایی: مگر شما داروغه محل هستید؟!/ برای این فوتبال متاسفم که یک برنامه و یک کافی‌شاپی به آن خط می‌دهند

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: من برای این فوتبال متاسفم که یک برنامه و یک کافی‌شاپی به آن خط می‌دهند.

خبرگزاری فارس: دایی: مگر شما داروغه محل هستید؟!/ برای این فوتبال متاسفم که یک برنامه و یک کافی‌شاپی به آن خط می‌دهند
 •  

مهدی نفر - به گزارش خبرگزاری فارس، شایعه محرومیت پیام صادقیان و محسن مسلمان پس از اتفاقات اردوی تیم ملی امید در کیش و دو بازی حساس پرسپولیس مقابل فولاد خوزستان و استقلال باعث شد تا دقایقی پای صحبت‌های علی دایی بنشینیم که از برخی نوشته‌ها ناراحت است و حرف‌های جدیدی را این بار در گفت‌وگو با فارس بر سر زبان آورد:

فارس: آقای دایی ابتدا از بازی مقابل فولاد شروع کنید. شرایط تیم را چگونه می‌بینید؟

خدا را شکر طبق برنامه رو به جلو می‌رویم و بالاخره خودمان را آماده می‌کنیم تا مقابل تیم خوب و پرمهره فولاد خوزستان قرار بگیریم. ما کار بسیار سختی را در پیش داریم اما سر تا پا انگیزه هستیم. چون می‌خواهیم استارت خوب‌مان را ادامه بدهیم.

فارس: استارت خوب یعنی صدرنشینی؟

بله، اما احساس خاصی در این باره من ندارم. چون من معتقدم همه چیز آخر فصل مشخص می‌شود برای من مهم این است که آخر فصل بر صدر جدول تکیه بزنیم تا دل هواداران‌مان را شاد کنیم. ما به این مورد خیلی تکیه کرده‌ایم و بر همین مبنا رو به جلو می‌رویم.

فارس: اما دربی حساس است و قبل از دربی باید با فولاد خوزستان روبه‌رو شوید. این یک خوش‌شانسی است یا بدشانسی؟

ما بازی بسیار مهم و سختی را مقابل فولاد داریم. فولاد خوزستان نشان داده یکی از بهترین تیم‌های ایران است به نظرم بازی‌هایی که در این چند هفته در پیش رو داریم باید تکلیف قهرمانی را روشن کنیم. فولاد تیم بسیار خوب و پرمهره‌ای است اما با تمام سعی و تلاش خودمان به دنبال یک برد بسیار خوب هستیم تا برای دربی 78 همه جوره آماده شویم. شرایط بچه‌ها خوب است و ان‌شاءالله همه چیز دیگر روز بازی مشخص می‌شود.

فارس: اما شایعاتی مبنی بر محرومیت مسلمان و صادقیان به گوش می‌رسد.

اصلا مسئله‌ای که پیش آمده به صادقیان و مسلمان این موضوع چه ربط دارد؟‌ بگویید من هم بدانم.

فارس: بالاخره اعلام کرده‌اند به دلیل اتفاقات اردوی تیم ملی در کیش این دو بازیکن محروم هستند.

من باید بگویم متأسفانه اخباری منتشر می‌شود که بدون مدرک و سند لازم است. این مسائل به دور از اخلاق و حرفه‌ای‌گری است. ای کاش ما هیچ‌وقت اخبار ضد و نقیض نداشته باشیم و با یک خبر جامع و کامل همه چیز را اعلام کنیم.

فارس: بالاخره شاید چیزی مطرح شده که این خبرها منتشر شده‌اند؟

من نمی‌دانم. اما امیدوارم این مسائل به دربی ربطی نداشته باشد. ما خودمان به اندازه کافی مشکلات داریم، پس از مدتی دوباره در حال گرفتن سر و سامان هستیم و می‌خواهیم حالت نرمال خودمان را پیدا کنیم. خیلی‌ از مسائل را برای رسیدن به موفقیت کنار زدیم اما دوباره مسائل جدیدی را پیش پای ما گذاشتند.

فارس: امکان دارد که شفاف تر توضیح بدهید؟

متأسفانه مسائلی را مطرح می‌کنند که من دلیلش را نمی‌دانم. من متأسفم برای فوتبال‌مان که یک برنامه تلویزیونی به آن خط و خطوط می‌دهد و به دروغ عنوان می‌کند که در برنامه قلیان یک نوع دوپینگ است، این یعنی چه؟

فارس: اینطور نیست؟

چه کسی گفته که قلیان دوپینگ است؟ قلیان در جامعه ما وجود دارد اما برای یک ورزشکار اصلا درست نیست که در جای عمومی به دنبال قلیان کشیدن و این مسائل باشد. ما همه مخالفیم ورزشکاری که ورزش می‌کند به دنبال قلیان و این مسائل باشد اما عذر می‌خواهم وقتی یک برنامه بیاید و اینطور یک مسئله را مطرح کند به نظرم درست نیست.

فارس: بالاخره اتفاقی بوده که افتاده.

باید ثابت شود تا درباره آن صحبت کرد. یک آقای کافی‌شاپی را روی خط یک برنامه تلویزیونی و رسانه ملی می‌آورند و مسائلی را مطرح می‌کنند که به نظرم دور از شأن فوتبال این مملکت است. ما چه کار می‌کنیم؟ این کارها به دور از دین ماست. به دنبال چه چیزی هستیم؟ شما بروید و ببینید دین ما چه چیزی را می‌گوید.

فارس: آقای دایی معلوم است خیلی ناراحتید.

خیر، من حرف حق را می‌گویم. دین ما نگفته با آبروریزی همه چیز درست می‌شود. دین ما می‌گوید وقتی چیزی را می‌بینی، نبین و رد شو. ما مگر بزرگ‌تر از حضرت علی (ع) داریم؟ دید اما خود را به ندیدن زد و درسی به پیروانش داد که همه را متعجب کرد. حضرت امیرالمؤمنین وقتی وارد جایی می‌شد سعی می‌کرد قبل از حضورش همه را مطلع کند تا خدای ناکرده کسی جلوی او شرمنده نشود. ما مسلمانیم، ما شیعه علی هستیم اما در یک برنامه نشسته‌ایم و برای اینکه برنامه خودمان را پربیننده کنیم متأسفانه به برخی مسائل سطحی دامن می‌زنیم.

فارس: یعنی نباید این مسائل مطرح می‌شد؟

من این حرف را نمی‌زنم. ما این همه فوتبالیست خوب داریم. این همه ورزشکار داریم. اینقدر این ورزشکاران نقاط قوت و کارهای خیری انجام داده‌اند و در جامعه کارهای بزرگی انجام داده‌اند یک‌بار شده این آقایان این صحنه‌ها را نشان دهند؟ یک‌بار شده درب خانه دو نفر را بزنیم و بپرسیم چرا یک ورزشکار به تو کمک کرد؟ شده یک‌بار دست دو نفر را بگیریم و با آنها مصاحبه کنیم درباره کمک یک ورزشکار؟ شده به دنبال خصوصیات نیک و خوب ورزشکاران هم با دوربین‌تان بروید؟ ما همیشه به دنبال خراب کردن ورزشکاران هستیم.

ما خیلی چیزها را نمی‌بینیم. البته وظیفه‌ای بود که بازیکنان انجام دادند؛ آنقدر بچه‌های من با هم همدل بودند که پس از اینکه سیدجلال خدا به او بچه‌ای داد همه به دیدار او رفتند و به وی تبریک گفتند. ولی ما متأسفانه به جای اینکه کارهای نیک را به تصویر بکشیم فقط به دنبال نشان دادن و حرف زدن در مورد قلیان کشیدن بازیکنان و برخی مسائل هستیم. آن‌وقت یک کافی‌شاپی را آورده‌ایم که در این باره توضیح بدهد. اصلا نمی‌دانیم طرف چه کسی است. اصلا من می‌گویم قلیان کشیده‌اند که کشیده‌اند به شما چه ربطی دارد؟ مگر شما داروغه محل هستید که می‌خواهید درباره موضوع مانور کنید؟ شما چه کاره فوتبال هستید یا چه کاره این ورزش هستید که می‌آیید می‌خواهید همه را تحت‌الشعاع خود قرار دهید و درباره قلیان کشیدن بازیکنان حرف بزنید.

فارس: بالاخره شاید اگر برنامه 90 این کار را نمی‌کرد برنامه دیگر این کار را می‌کرد؟

حرف من این است که ما مسلمانیم. مسلمان آبروی یک مسلمان را نمی‌ریزد آن هم به این شکل. ما پیرو حضرت محمد (ص) و علی (ع) هستیم و کتاب خدا قرآن را می‌خوانیم پس چرا رعایت نمی‌کنیم؟ یادتان رفته برنامه‌ای را که علیه من گذاشته بودند که عکاس و کریمی و یکی از مسئولین راه‌آهن را در مورد پرونده قهرمانی پشت خط نود آوردند و رودرروی من گذاشتند. همین سه نفر برای هماهنگی تا سه صبح در باشگاه بودند تا یک برنامه علیه من درست کنند، این تازه یک قسمت از آن مسائل است. سوال من از این آقا این است که شما از چه کسی خط و خطوط می‌گیرید؟ هر دفعه هم آقایان فقط به پرسپولیس لطمه می‌زنند. مگر کسی می‌داند که چه کسی قلیان کشیده که اینطور رفتار می‌شود؟ رسانه محترمی که اسم بازیکنان‌مان را بزرگ می‌نویسی که آنها محروم هستند، وجدانت کجا رفته؟ همین روز گذشته خبری را در رسانه‌ها مطرح ‌کردند که قاسم دهنوی را اخراج کرده‌ایم. چرا این همه حرف را برای پرسپولیس می‌سازید؟ انصاف‌تان کجا رفته؟

فارس: یعنی اینگونه موارد برای شما حاشیه‌ساز شده است؟

خیر، خدا را شکر بی‌حاشیه‌ترین تیمی که پرسپولیس در سال‌های اخیر خود داشته همین تیم است. با نداری‌ها می‌جنگد و می‌سازد و با خیلی چیزها کنار می‌آیند، بچه‌های من هیچ چیز نگرفتند و با قدرت به عشق این پیراهن کار می‌کنند اما نمی‌دانم برخی‌ها به دنبال چه چیزی می‌گردند؟ من متأسفم برای این فوتبالی که عذر می‌‌خواهم یک برنامه تلویزیونی به آن خط می‌دهد. برنامه‌ای که به نظر من چندین سال است و اصلا خیلی وقت است از مسیر خود و واقعی‌اش منحرف شده و در حال خط دادن به فوتبال ایران است. حالا هم گیر داده به قلیان کشیدن بازیکنان. به شما چه ربطی دارد که این بازیکنان قلیان کشیده‌اند؟ مگر شما داروغه هستید شما لطفا بروید به مسائل و چیزهای خیلی مهم‌تر برسید. در انزلی محمدرضا خلعتبری در عملکردی بسیار زیبا جایزه خود را در رختکن به کفشگری می‌دهد. اما چه کسی درباره آن حرف زد؟‌ یک بازیکن برای بازی جوانمردانه توپ را به جای زدن به گل به بیرون می‌زند، یک روز درباره‌اش حرف می‌زنیم و بعد همه چیز فراموش می‌شود. شما ببینید در این چند وقت در تیم من چه کارهایی صورت گرفته؟ بعد آقایان هر چیز منفی است به تیم من ربط می‌دهند. ببخشید زندگی خصوصی بچه‌های من به خودشان ربط دارد نه کسی دیگر. همانطور که من در تیمم در زندگی خصوصی بچه‌هایم دخالت نمی‌کنم. اما زمانی که من مربی هستم حواسم به همه چیز است.

فارس: آقای دایی بالاخره اتفاقی که افتاده برای بازیکن عادی یا فرد عادی نبود، آنها بازیکنان تیم ملی کشورمان هستند.

ببخشید، من که سرمربی هستم، تیمم سرپرست دارد؛ به هتلی که می‌روم همه چیز را تنظیم می‌کنم که کی باید بچه‌‌هایم غذا بخورند یا استراحت کنند یا به موقع بخوابند. اصلا حرف من این است در جایی دیگر اتفاق و عملی افتاده اصلا چه ربطی به باشگاه من دارد؟ مگر تیم ملی به این بازیکنان حقوق می‌دهد؟ مگر تیم ملی با این بازیکنان قرارداد دارد؟ این باشگاه است که با این بازیکنان قرارداد بسته، پول و هزینه می‌کند و به نظر من اگر چنین مسائلی هم اتفاق افتاده باشد فدراسیون باید به باشگاه اطلاع بدهد تا باشگاه رسیدگی کند. نه اینکه در یک برنامه تلویزیونی که جوانان بیننده آن هستند در بوق و کرنا کنیم که قباحت قلیان هم که بعضی‌ها نمی‌کشیدند فردا همه به خودشان بگویند بازیکنان تیم ملی قلیان می‌‌کشند؛ پس ما هم این کار را انجام دهیم. خیلی مسائل پیش می‌آید که ما اینگونه مسائل را در رسانه ملی مطرح می‌کنیم. البته خدا را شکر بازیکنان من خیلی سریع بعد از بازی با کره برگشتند، حالا من نمی‌دانم این اخبار از کجا بیرون آمده؟ آقای رسانه‌ای محترم حرف من با شماست؛ اگر خبر می‌زنی چه عجله‌ای داری؟ خبرت را با منبع بزن. به دنبال این نباش که منابع آگاه اطلاع داده‌اند. من می‌توانم روزی هزار تا خبر بدهم و همه را بگویم که فلان منبع آگاه آن را به من گفته است.

فارس: یعنی شما معتقدید که اگر برخی مسائل رعایت شود با خیلی‌ها مثل کریمی رو در رو نمی‌شدید؟

من اصلا به این مسائل کاری ندارم. من کار خودم را می‌کنم. به نظرم یک گزارشگر و مجری باید کار خودش را انجام دهد. ما باید بدانیم که مثلا من مربی باید کار خودم را بکنم. هر کس باید وظیفه خودش را انجام دهد. مطمئن باشید این فوتبال پیشرفت می‌کند اما هر کس بخواهد مثل آقایان در کار دیگری دخالت کند و برای هر چیزی نظر بدهد و آن را به دلخواه کوچک یا بزرگ کند و از خودش حرف بزند در این فوتبال سنگ روی سنگ بند نمی‌شود.

فارس: شاید با این حرف‌هایتان این‌طور استنباط شود که علی دایی آدم نقدپذیری نیست.

این چه حرفی است می‌زنید؟ چرا علی دایی نقدپذیر نیست؟ من راجع به چه چیزی نقدپذیر نیستم؟ شما دو هفته قبل پیام صادقیان را به برنامه‌ات می‌آوری و پس از آنکه از این بازیکن استفاده کردی دو هفته بعد علیه او برنامه می‌سازی تا محروم شود. چرا شما موضوع آل‌اشپورت را پیگیری نکردید؟ یا صحبت‌های مربیان دیگر را و یا اتفاقات تیم‌های دیگر و بازیکنان دیگر را پیگیری نمی‌کنید؟ در تیم‌های دیگر این همه مسائل اتفاق می‌افتد چرا هیچ‌کدام آن را پیگیری نمی‌کنید؟ فقط آمدی برنامه خودت را گرم کردی و بعد گفتی خداحافظ. حالا نوبت این بازیکن است که بزنیمش. من از شما سؤال می‌کنم برنامه شما چه نتیجه‌ای داد؟ شماها می‌دانید برنامه آقای فردوسی‌پور چه نتیجه‌ای داد؟ من جواب شما را می‌دهم. نتیجه‌اش این بود که برای جام جهانی رفتیم و با یک شرکت قرارداد بستیم که اگر در جام جهانی شما پیدا کردید که یک تیم دیگر چنین مارکی را بپوشید من به شما جایزه می‌دهم. من خودم هم چنین چیزی اصلا ندیدم. پس به جای این مسائل بهتر است دنبال واقعیت‌ها بروید و به دنبال گرم کردن برنامه‌های خودمان نباشیم، حالا ما این حرف‌ها را می‌زنیم و من فقط می‌خواهم از حق تیم خودم دفاع کنم نه چیزی بیشتر و نه چیزی کمتر. مطمئن هم باشید به هیچ عنوان اجازه نمی‌دهم تیمم وارد کوچک‌ترین حاشیه‌ای شود، این را بهتر است همه بدانند.

نظرات () تاریخ : جمعه زمان : بازدید : 125 نویسنده : علی

آلبوم موسیقی با نام پرسپولیس منتشر می‌شود

ترانه‌ای دیگر برای پرسپولیس؛ یک آلبوم موسیقی با نام پرسپولیس منتشر می‌شود

قرار است آلبوم موسیقی دیگری با نام پرسپولیس منتشر شود.

خبرگزاری فارس: ترانه‌ای دیگر برای پرسپولیس؛ یک آلبوم موسیقی با نام پرسپولیس منتشر می‌شود
 •  

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سلیم رهبر خواننده جوان اصفهانی که 8 سال است در زمینه موسیقی فعالیت حرفه‌ای داشته و برخی آهنگ‌ها و ترانه‌هایش از شبکه اول سیما و شبکه اصفهان پخش شده شب گذشته در ضیافت پنجاهمین سالروز تاسیس پرسپولیس ترانه‌ای را درباره تیم محبوبش اجرا کرد که مورد توجه علاقه‌مندان به پرسپولیس قرار گرفت.

حسین نعمت‌الهی شاعر این سرود است و آهنگسازی آن را سعید کوکلانی بر عهده داشته است.

تاکنون خوانندگان زیادی درباره پرسپولیس ترانه هایی را اجرا کرده‌اند و قطعا این ترانه نیز آخرین ترانه و آهنگ نخواهد بود که درباره پرسپولیس اجرا می‌شود.

سلیم رهبر قصد دارد اولین آلبوم خود را با نام پرسپولیس منتشر کند. این خواننده جوان کشورمان که علاقه خاصی به پرسپولیس دارد از توجه و حمایت مدیریت باشگاه پرسپولیس نسبت به ترانه‌اش تقدیر و تشکر کرد.

نظرات () تاریخ : دو شنبه زمان : بازدید : 175 نویسنده : علی

تاریخ دربی 78

دربي پايتخت 27 دي برگزار مي‌شود


ديدار برگشت تيم‌هاي فوتبال پرسپوليس و استقلال 27 دي برگزار مي‌شود.


مهدي تاج رئيس سازمان ليگ برتر فوتبال ايران اعلام کرد که ديدار برگشت دو تيم پرسپوليس و استقلال در چارچوب هفته بيست و سوم ليگ برتر روز 27 دي 92 برگزار مي‌شود.
نظرات () تاریخ : جمعه زمان : بازدید : 147 نویسنده : علی

وزارت ورزش اعضای جدید هیئت مدیره پرسپولیس را اعلام می کند

شانس بیشتر هدایتی و پروین
اعضای هیئت مدیره پرسپولیس به زودی معرفی می‌شوند/ اختلاف نظر بابت مسائل مالی!

قرار است به زودی وزارت ورزش اعضای جدید هیئت مدیره پرسپولیس را اعلام کند.

خبرگزاری فارس: اعضای هیئت مدیره پرسپولیس به زودی معرفی می‌شوند/ اختلاف نظر بابت مسائل مالی!
 •  

به گزارش خبرگزاری فارس، پس از حرف و حدیث‌های روزهای اخیر مبنی بر کنار رفتن محمد رویانیان از باشگاه پرسپولیس و روی کار آمدن علی پروین همه منتظرند تا ببینند که چه اتفاقی در روزهای آینده برای این باشگاه خواهد افتاد.

 

با توجه به برگزاری جلسات متوالی بین برخی از اعضای هیئت مدیره و وزارت ورزش و مشاورین مخصوص این پرونده توافقات لازم برای تغییرات در جمع هیئت مدیره قرمزپوشان انجام شده از همین رو امروز لیست آمار بدهی‌های باشگاه پرسپولیس گرفته شد و این در شرایطی است که وزارت ورزش اعلام کرده در صورتی که اعضای جدید به این تیم اضافه شوند هیچ پولی را به آنها پرداخت نخواهند کرد و خودشان باید درآمدزایی کنند.

چند گروه مختلف برای در اختیار گرفتن پرسپولیس اقدام کردند که با توجه به میل خود رویانیان گزینه‌ای که متشکل از پروین و هدایتی است که در آن به احتمال فراوان رویانیان نیز به عنوان عضو هیئت مدیره حضور خواهد داشت شانس زیادی برای گرفتن مسئولیت باشگاه دارند.

 

البته هنوز بحث در خصوص مسائل مالی وجود دارد برخی از اعضای جدید هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس اعلام کرده‌اند که حاضرند 50 به 50 بدهی‌های گذشته را با کمک وزارت ورزش قبول کنند اما وزارت نیز اعلام کرده که باید این پول را خود اعضای هیئت مدیره تامین کند و حتی طلب‌ها را پرداخت نماید. قرار است با توجه به مذاکرات انجام شده ظرف امروز و فردا اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل مشخص شود البته برخی احکام درحال حاضر امضا شده و به زودی اعلام خواهد شد.

نظرات () تاریخ : شنبه زمان : بازدید : 202 نویسنده : علی

توضیخات بهروان در مورد جام حذفی

به انتخاب بهترین بازیکن فنی و اخلاق انتقاد وارد است
بهروان: در مورد محرومیت دهنوی کمیته انضباطی و پرسپولیس باید پاسخگو باشند/برنامه جام‌حذفی تغییر می‌کند

رئیس کمیته مسابقات فوتبال ایران گفت: در محرومیت قاسم دهنوی نقشی نداشتیم و کمیته انضباطی و باشگاه پرسپولیس باید در این مورد پاسخگو باشند.

خبرگزاری فارس: بهروان: در مورد محرومیت دهنوی کمیته انضباطی و پرسپولیس باید پاسخگو باشند/برنامه جام‌حذفی تغییر می‌کند
 •  

غلامرضا بهروان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد حضور نمایندگان زیاد از چند باشگاه در لیست تیم ملی زیر 22 سال و اینکه اردوهای این تیم از 5 دی آغاز می‌شود و تکلیف مسابقات لیگ برتر چه خواهد شد گفت: احتمالا بازی‌های این تیم‌ها را از جدول برمی‌داریم، دو سه جلسه مفصل با علیرضا منصوریان تشکیل دادیم و طبق تصمیم مسئولان فدراسیون اگر تیمی بیش از 3 بازیکن یا 3 بازیکن در لیست تیم ملی داشت دیدارهایش عقب می‌افتد. ما تا همین حالا در برنامه مشکلات زیادی داشتیم و حالا اگر تیم‌ملی زیر 22 سال تا فینال مسابقات بالا برود تا 7 بهمن برای برگزاری مسابقات تیم‌های دارای نماینده زیاد با مشکل روبرو خواهیم شد. شما تصور کنید که برای 3 تیم نباید مسابقه بگذاریم که این در هفته می‌شود لغو برگزاری شش تیم و 3 مسابقه که ما را با مشکل روبرو می‌کند.

رئیس کمیته مسابقات در مورد اینکه چه زمانی این مسئله قطعی خواهد شد تاکید کرد: فردا جلسه‌ای برگزار می‌کنیم و بعد از آن این مسئله به صورت قطعی بیان خواهد شد. البته لازم به ذکر است که در حال حاضر 26 بازیکن به اردوی تیم ملی دعوت شدند که در صورت اعلام لیست نهایی که دربرگیرنده 23 بازیکن است شاید تیم‌های دارای سه نماینده به بالا در تیم ملی زیر 22 سال کمتر شوند. در حال حاضر ذوب‌آهن با چهار نماینده، پرسپولیس و نفت تهران با سه نماینده شامل این تیم‌ها هستند. ما برنامه‌ریزی‌هایمان را می‌کنیم و آن را تا موقع اعلام لیست نهایی اعلام خواهیم کرد. البته از نظر بنده تیم‌هایی که حتی یک بازیکن در تیم ملی دارند ممکن است با مشکل روبرو شوند و این مسئله اصلا کم‌اهمیت نیست.

بهروان در مورد اینکه آیا با توجه به جلسه با کارلوس کی‌روش که قرار شده جام حذفی قبل از 20 فروردین به اتمام برسد آیا در برنامه‌های جام حذفی تغییری به وجود خواهد آمد خاطرنشان کرد: صددرصد این اتفاق می‌افتد اگر علیرضا منصوریان اجازه دهد تا ما بازی پرسپولیس و فولاد را در مرحله یک‌چهارم نهایی جام حذفی برگزار کنیم بسیاری از مشکلاتمان حل می‌شود با توجه به اینکه فولاد در لیگ قهرمانان آسیا بازی دارد از این منظر نیز دارای مشکلات هستیم به هر حال در جلسه فردا در مورد این مسئله نیز تصمیم‌گیری می‌کنیم. می‌دانید کارلوس کی‌روش تاکید دارد فاصله بازی‌ها هر 5 روز 6 روز یک بار باشد و برای جلوگیری از مصدومیت بازیکنان نباید بازی‌ها با فاصله کمتر برگزار شود. ما در مورد زمان بازی‌ها تا یک موضوع قطعی نشود نباید این مسائل را اعلام کنیم و مشخصا بعد از تصمیم‌گیری نهایی این موضوع را به تمامی باشگاه‌ها اعلام خواهیم کرد.

وی در مورد انتقاداتی که به انتخاب بازیکنان فنی و اخلاق لیگ برتر وارد می‌شود گفت: به روابط بین‌الملل و روابط عمومی مسابقات اعلام کردیم معیارها را بنویسند به این مسئله انتقادهایی وارد است و بنده خودم نیز معتقدم باید معیارها را مشخص کنیم تا مشکلی به وجود نیاید.

بهروان در مورد اینکه سایت سپاهان اعلام کرده قاسم دهنوی بدهی خود را پرداخت کرده اما روز گذشته این بازیکن از حضور مقابل سایپا محروم شد تاکید کرد: در مورد این مسئله باید از کمیته انضباطی و باشگاه پرسپولیس سوال کنیم و ما نقشی در این مسئله نداشتیم.

رئیس کمیته مسابقات در مورد اینکه دهنوی نسبت به محرومیتش انتقاد کرده و اعلام کرده باشگاه‌هایی که بدهی زیادی دارند با چک ضمانت که آن را پرداخت هم نمی‌کنند بازی‌هایشان را انجام می‌دهند اما او اینچنین با محرومیت مواجه شده است خاطرنشان کرد: جواب این مسئله را من نباید بدهم. اتفاقا در این مورد بنده نیز حرف‌های زیادی دارم آقایان باید پاسخگوی این مسئله باشند و این موضوع مربوط به کمیته انضباطی است ما در حیطه خودمان کار می‌کنیم و نظرمان را نیز اعلام کردیم که به باشگاه‌های بدهکار خدمات نمی‌دهیم.

بهروان در مورد اینکه آیا او نیز به این مسئله انتقاد دارد گفت: کار از انتقاد گذشته بنده نظر شخصی خودم را دارم که آن را برای خودم نگه می‌دارم.

نظرات () تاریخ : جمعه زمان : بازدید : 118 نویسنده : علی

50،60 میلیارد که نصف درآمد فردوسی پور از 90 است

 

رویانیان:جرات نکردند من را پشت خط برنامه شان بیاورند/50،60 میلیارد که نصف درآمد فردوسی پور از 90 است

ورزش > لیگ برتر - رویانیان می گوید برنامه نود تریبون فردوسی پور نیست، بلکه مال فوتبال است.

سعید اکبری؛ محمد رویانیان مدیرعامل پرسپولیس می گوید، رقمی که درباره درآمد عادل فردوسی پور از 90 گفته بود، نصف رقم واقعی است! رویانیان گفته بود تهیه کننده و مجری 90 سالیانه 50،60 میلیارد تومان از ین برنامه درآمد دارد ولی حالا با جرات می گوید: «تازه این رقم هایی که گفته بودم، نصف در آمد واقعی اش است.» با رویانیان ابتدا درباره ماجرای کسر امتیاز از تیم ها به خاطر توهین طرفدارانشان شروع کردیم و سپس به موضوع 90 و فردوسی پور رسیدیم.

*آقای رویانیان شما موافق کسر امتیاز از تیم های لیگ برتر هستید؟ اخیرا از استقلال، سایپا و ملوان به دلیل آنچه که توهین هوادران خوانده می شود، یک امتیاز کسر شده است.

من مخالف این اقدام هستم. این کار کاملا اشتباه است.

*چرا؟

در جایی که سیستم نیست، چطور این تصمیمات گرفته می شود. ببخشید، مگر شما ورزشگاه را در اختیار ما قرار داده اید؟ مگر دست باشگاه را باز گذاشته اید؟

*از چه نظر؟

از این نظر که کدام ورزشگاه دست یک باشگاه است؟ مگر ورزشگاه آزادی را دست ما و استقلالی ها داده اند؟ کدام بلیت فروشی را ما انجام داده ایم، کدام ورودی ورزشگاه دست باشگاه پرسپولیس و استقلال است؟ کدام نیروی انتظامی را ما هدایت کرده ایم؟ کدام افسر امنیتی از سوی باشگاه در ورزشگاه حضور داشته؟ کدام دوربین را ما نصب کرده ایم؟ چه چیزی به باشگاهها واگذار کرده ایم که حالا از آنها به خاطر این مسایل کسر امتیاز می کنیم.

*البته هدایت تماشاگران برای باشگاههای پرطرفدار بسیار سخت تر است. در حقیقت شما فقط با لیدرهایتان می توانید مردم را رهبری کنید.

من اصلا به این کار ندارم که ما یک تماشاچی داشته باشیم یا 100 هزار تا. کلا می گویم این کار، کار اشتباهی است. وقتی ما هیچ مسئولیتی به باشگاهها نداده ایم، چطور توقع داریم که جو ورزشگاه را کنترل کنند؟ همه چیز دست ما باشد، آنوقت حرف دوستان درست است. ولی شما در ایران باشگاهی پیدا نمی کنید که در ورزشگاه اختیارات داشته باشد.

*اگر از شما امتیاز کم کنند، جه خواهید کرد؟ مثلا استقلالی ها گفته اند به Afc شکایت می کنیم.

فعلا که از ما کم نکرده اند و چنین اتفاقی نیفتاده است.

*چند سوال هم درباره اختلاف شما و عادل فردوسی پور داریم. در 90 نشان داد که شدیدا از دست شما ناراحت است.

ایشان نباید دز برنامه 90 علیه من حرف می زد. کار او ناعادلانه بود. فردوسی پور کار عادلانه ای نکرد که چنین حرف هایی زد. او برنامه اش را زیر سوال برد. برنامه 90 تریبون عادل فردوسی پور نیست، بلکه متعلق به فوتبال ایران است. متعلق به ورزش ایران است. او نباید راجع به پرسپولیس اینطور موضع بگیرد.

*البته شما هم در روزنامه ها صحبت کردید.

خب ایشان هم در روزنامه ها حرفش را می زد، نه در برنامه 90. مگر من در روزنامه ها حرف نزدم؟ ایشان هم باید در روزنامه مصاحبه می کرد و جواب من را می داد. اصلا چطور ایشان اجازه نداد من روی خط برنامه بیایم؟ از قصد این کار را نکرد.

البته نسبت به ادعای شما درباره درآمدش از 90 نیز اعتراض داشت. شما گفته بودید 50،60 میلیارد تومان از این برنامه درآمد دارد.

اتفاقا کم گفته ام، نصف درآمدش را گفته ام!

آخر رقم، رقم بالایی است. او گفت 400 میلیون در 60 ماه در آمد دارند با 100 و خرده ای نیرو. رقمی که شما گفتید خیلی بالا بود.

نه، بالا نبود. همانطور که گفته ام تازه من رقم را بالا نگفتم. او در آمد بیشتری از 90 دارد. اگر جرات می کردند، من را روی خط می آوردند تا حرف هایم را بزننم.

اینقدر مطمئن هستید از حرف هایتان؟

بله، من را نیاورند پشت خط که خیلی راحت برایتان مشخص کنم چطور این همه درآمد دارند.

*و حرف آخر.

خلاصه من موثق حرف می زنم!

نظرات () تاریخ : جمعه زمان : بازدید : 142 نویسنده : علی

افتتاح هواپیمای پرسپولیس

افتتاح هواپیمای پرسپولیس در روز عید سعید فطر/ اتمام رنگ آمیزی

هواپیمای باشگاه پرسپولیس روز عید سعید فطر افتتاح می شود.

به گزارش اوج نیوز، رنگ آمیزی هواپیمای تیم پرسپولیس طبق عکس هایی که منتظر شده بود، به اتمام رسیده و قرار است روز عید فطر افتتاح شود و برخی زائران را در اولین پرواز به کربلا ببرد. قرار است اعضای تیم پرسپولیس هم در اولین فرصت با این هواپیما به مشهد مقدس سفر کنند.

نظرات () تاریخ : پنج شنبه زمان : بازدید : 199 نویسنده : علی

جار و جنجال کی‌روش بی‌فایده است

رویانیان: جار و جنجال کی‌روش بی‌فایده است/ با تعامل مشکلش حل می‌شود

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: در این شرایط جار و جنجال بی‌فایده است و کی‌روش باید مشکلاتش را با تعامل حل کند.

خبرگزاری فارس: رویانیان: جار و جنجال کی‌روش بی‌فایده است/ با تعامل مشکلش حل می‌شود

محمد رویانیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در خصوص اظهارات اخیر کارلوس کی‌روش راجع به برنامه های سازمان لیگ اظهار داشت: با توجه به صحبت‌های روز گذشته و سروصدایی که به پا کرده در آستانه حضور تیم ملی ایران در جام جهانی باید از کی‌روش بخواهم تا در نشستی با مسئولان فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ این مشکل درون خانوادگی را حل کند.

وی افزود: الان جار و جنجال هیچ فایده‌ای ندارد. من هم حرف‌های کی‌روش را خواندم و راستش را بخواهید به دنبال جواب دادن نبودم اما برخی از حرف‌های ایشان را توهین‌آمیز دیدم. من خودم هم از مهدی تاج انتقاد می‌کنم اما مسئولان سازمان لیگ از جمله تاج کارهای خوبی برای لیگ ما انجام دادند. در فصل گذشته که یک سال خاص برای تیم ملی بود، چون می‌خواستیم به جام جهانی برویم با یک برنامه تمام و کمال برای تیم ملی شاید برخی باشگاه‌ها ضرر کردند اما تیم ملی کارش را ادامه داد. این درست نیست که اینطور کی‌روش به سازمان لیگ می‌تازد.

رویانیان ادامه داد: متأسفانه کی‌روش از منزله بالا و حرف‌هایش را توهین‌آمیز می‌گوید. واقعاً حرف ایشان که می‌گوید راننده سازمان لیگ برنامه‌های لیگ سیزدهم را نوشته بی احترامی است و بعید است از کی‌روش با تجربه که این ادبیات را داشته باشد.

مدیرعامل قرمزها یادآور شد: شاید برخی انتقادها به حق باشد، اما مطمئن باشید هدف همه تقویت تیم ملی است و همیشه مسئولان سازمان لیگ این را مد نظر داشته باشند. البته کی‌روش بداند لیگی پویا و قوی به تیم ملی کمک می‌کند نه لیگ ضعیف.

وی افزود: اگر بخواهیم تعطیلات زیادی در لیگ داشته باشیم و سپس راهی جام جهانی شویم قطعاً کیفیت‌ها تغییر می‌کند. کی‌روش باید بداند اگر به جام جهانی رفتیم ماحصل زحمات بازیکنان کادر فنی،‌مسئولان، سازمان لیگ، هواداران و مخصوصاً رسانه‌ها بوده است. حتی دولتی‌ها هم زحمات خود را کشیده‌اند بنابراین کمک یک مجموعه در رأس آن بازیکنان و کادر فنی عامل این موفقیت بوده است و الآن نباید به سازمان لیگ اینطور فشار آورد.

وی تأکید کرد: ما الآن به جام جهانی رفتیم و در نهایت با تعامل و آرامش می‌شود مسائل خانوادگی را حل کرد تا نه تیم ملی ضرر کند نه باشگاه‌ها. ما باید با یک برنامه خوب و مدون همه به هم کمک کنیم و از هرگونه توهین و بی‌احترامی بپرهیزیم چون کمکی به فوتبال ما نمی‌کند.

نظرات () تاریخ : زمان : بازدید : 99 نویسنده : علی

استقلال شاه‌ماهی‌اش را از دست داده

رویانیان: کدام قزل‌آلا؟ استقلال شاه‌ماهی‌اش را از دست داده/در این تیم بازیکن تصمیم می گیرد!

ورزش > مدیریت ورزش - به گفته رویانیان کاپیتان ایران به این دلیل به پرسپولیس نیامد؛نکونام نیامد چون دور و بری‌هایش برای او تصمیم می‌گیرند

ناصر قراگزلو: فتح‌ا...زاده روز گذشته با حفظ نکونام و تمدید قرارداد با او موفق شد گام بلند دیگری را در راستای تحقق اهداف سرمربی تیمش بردارد هر چند که رویانیان این اقدام را به هیچ‌وجه کار مهمی نمی‌داند و معتقد است حفظ بازیکنی که با تیمش قرارداد دو ساله داشته، موضوع مهمی نیست!

*برای دومین سال متوالی در جذب نکونام ناکام ماندید. در این رابطه چه صحبتی دارید؟

به هر حال ما این موضوع را خیلی جدی نگرفتیم. سال قبل هم ما با نکونام صحبت کردیم ولی مشکل اینجاست که خود نکونام نمی‌تواند تصمیم بگیرد و این دور و بری‌های ایشان هستند که برای او تصمیم می‌گیرند. دلیل آن را هم نمی‌گویم چون به هر حال آن را در جایی به ایشان می‌گویم که فقط خودشان بدانند و بس.

*چرا با پدر نکونام حرف نزدید؟

وقتی قرارداد بسته برای چی باید با پدر نکونام حرف بزنم؟!

*به نظر ناراحت هستید؟

نه من اصلاً ناراحت نیستم. آنهایی باید ناراحت باشند که خودشان را به این و آن وصل می‌کنند. من حرمت نکونام را نگه می‌دارم چون کاپیتان تیم‌ملی است و گفتم افرادی باید ناراحت باشند که...

*اما قبول کنید که مدیرعامل استقلال موفق شد قزل‌آلای خود را حفظ کند؟

کدام قزل‌آلا؟! حفظ بازیکنی که قرارداد دو ساله با باشگاهی داشته و یک سال از آن باقی مانده، شد کار مهم؟! آن بازیکن هم شش دفعه رفته و آمده اینکه نشد کار مهم. از سوی دیگر می‌خواهم بگویم استقلال شاه‌ماهی خودش یعنی جباری را از دست داده و با حفظ نکونام که قرارداد دو ساله با آنها داشته کار مهمی نکرده، این کارها هم کلاً برای بازارگرمی بوده و...

*یعنی قبول ندارید مدیرعامل استقلال بد هم کار نکرده؟

اصلاً قبول ندارم. مگر استقلال در بازار نقل‌وانتقالات چه‌کار کرده و چه بازیکن بزرگی را گرفته است؟! تازه صرف‌نظر از این مسائل آنها جباری، بهترین بازیکن و شاه‌ماهی‌شان را از دست دادند و تنها موفق شدند بازیکنان خودشان را در استقلال نگه دارند. جدا از این حرف‌ها، من می‌خواهم صحبت آخرم را به شما این‌گونه بگویم که در استقلال بازیکن‌سالاری است و برای این تیم کلاً بازیکن تصمیم می‌گیرد که چه اتفاقی بیفتد، چه کسی برود و چه کسی بیاید همین.

نظرات () تاریخ : سه شنبه زمان : بازدید : 172 نویسنده : علی

تسويه حساب با وينگادا

پرسپوليس 120 هزار دلار بيشتر به وينگادا داده است؟

طبق شنيده هاي ما پرسپوليس در حالي براي تسويه حساب با وينگادا و دستيار وي كارواليو 360 هزار دلار پرداخت كرده است كه گفته مي شود قبل از بالا گرفتن كار در فيفا، بر سر رقم 240 هزار دلار توافق شده بود.

به گزارش خبرنگار ورزشي باشگاه خبرنگاران، منابع غيررسمي مي گويند: در مقطعي گفتگوهاي زيادي با نماينده وينگادا انجام شده بود و پس از كش و قوسهاي فراوان او قبول كرده بود با دريافت مبلغ 180 هزار دلار براي خودش و 60 هزار دلار براي دستيارش رضايت بدهد، اما عده اي با تحريكات و مشاوره هاي خود كار را به فيفا و سپس C.A.S كشاندند تا رقم بيشتري پرداخت شود كه با توجه به افزايش قيمت دلار نسبت به گذشته،تفاوت زيادي به وجود آمده است.

نظرات () تاریخ : سه شنبه زمان : بازدید : 145 نویسنده : علی

نوری در پرسپولیس تا دو سال دیگر ماندنی شد

نوری در پرسپولیس ماندگار شد

محمد نوری بازیکن سابق پرسپولیس برای مدت 2 سال دیگر با این تیم به توافق اولیه رسید.
به گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران به نقل از منابع آگاه غیر رسمی محمد نوری بازیکن سابق سرخپوشان، پس از صحبت های ابتدایی با مسئولان باشگاه پرسپولیس برای تمدید قرارداد  2 ساله با این باشگاه به توافق اولیه رسید./آق
برچسب ها: نوری ، پرسپولیس ، قرارداد
نظرات () تاریخ : شنبه زمان : بازدید : 183 نویسنده : علی

قضاوت فینال جام حذفی با 2 داور

قضاوت دو تیم داوری در فینال جام حذفی

دبیر دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال گفت: دو تیم داوری فینال جام حذفی را سوت می‌زنند و ۵ دقیقه بازی نمادین را داوران دیگری قضاوت خواهند کرد.

خبرگزاری فارس: قضاوت دو تیم داوری در فینال جام حذفی

یدالله سلیمانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد قضاوت 5 دقیقه بازی نمایشی قبل از فینال که برای خداحافظی مهدوی‌کیا ترتیب داده شده، گفت: تصمیم گرفتیم 3 داور پیشکسوت که قضاوتشان در فوتبال در این فصل تمام می‌شود، آن 5 دقیقه را قضاوت کنند.

 

وی افزود:‌ هدایت ممبینی داور وسط و علیرضا کهوری و محمد حسین اسدی کمک داورانی هستند که 5 دقیقه بازی نمایشی سپاهان و پرسپولیس را قضاوت می‌کنند. ممبینی که از داوری خداحافظی کرده و اسدی و کهوری نیز در پایان این فصل از دنیای داوری خداحافظی خواهند کرد. بنابراین تیم اصلی داوری فینال اصلی را قضاوت می‌کنند.

وی ادامه داد: دپارتمان داوری با این کار می‌خواهد از این داوران تجلیل کند، ضمن اینکه از 3 داور پیشکسوت یعنی محمد صالحی، محمود خوشخوان و منوچهر نظری نیز تجلیل به عمل خواهد آمد.

سلیمانی در مورد اینکه گفته می‌شود فغانی داور فینال خواهد بود، گفت: حدس و گمان زیاد است اما 5 داور شانس قضاوت در این مسابقه را دارند. علیرضا فغانی، محسن ترکی، محسن قهرمانی، سعید مظفری‌زاده و یدالله جهانبازی برای قضاوت در فینال شانس دارند اما شانس فغانی بیشتر است. فردا و پس از جلسه‌ای که داریم نام داور فینال را رسانه‌ای خواهیم کرد.

نظرات () تاریخ : جمعه زمان : بازدید : 205 نویسنده : علی

رتبه بندی برترین تیم های قرن آسیا

رتبه 11 و 28 براي استقلال و پرسپوليس

سپاهان هشتمين تيم قرن آسيا


تيم‌هاي سپاهان اصفهان، استقلال، ذوب‌آهن اصفهان، پرسپوليس و سايپا کرج در رده‌بندي بهترين تيم‌هاي قرن 21 آسيا به ترتيب در رده‌هاي هشتم، يازدهم، بيست و چهارم، بيست و هشتم و هشتاد‌ويکم قرار گرفتند.


فدراسيون آمار و تاريخ جهان فهرست بهترين تيم‌هاي باشگاهي فوتبال قاره پهناور آسيا درسال‌هاي 2001 تا پايان 2012 را منتشر کرد. بر همين اساس سپاهان با کسب 896 امتياز در رده هشتم ايستاد.

به گزارش فارس ، استقلال با 808 امتياز در رده يازدهم قرارگرفت. ذوب‌آهن نيز با 663 امتياز کسب کرد و بيست وچهارم شد.

درحاليکه پرسپوليس با 645.5 امتياز بيست و هشتم شد.

تيم سايپا کرج نيز با 422 امتياز در رده 81 جاي گرفت.

در اين فهرست که بالغ بر 300 تيم باشگاهي قاره مي‌شود، ديگر تيم‌هاي باشگاهي ايران صاحب رتبه‌هاي زير شدند:

فولاد اهواز، 418.5 امتياز، رتبه 85

صباباتري قم، 389 امتياز، رتبه 93

فجر شهيد سپاسي شيراز، 339 امتياز،‌رتبه 118

ملوان بندرانزلي، 330.5 امتياز، رتبه 126

پاس تهران، 310.5 امتياز، رتبه 146

ابومسلم مشهد، 288 امتياز، رتبه 156

استقلال اهواز، 282.5 امتياز، رتبه 160

مس کرمان، 252.5 امتياز، رتبه 182

راه آهن تهران، 239 امتياز،‌رتبه 193

پيکان قزوين، 233.5 امتياز، رتبه 199

برق شيراز، رتبه 227.5 امتياز، رتبه 203 امتياز

تراکتورسازي تبريز، 200.5 امتياز،‌رتبه : 227 امتياز

پاس همدان، 142.5 امتياز، رتبه 287

در اين رده بندي‌، الهلال عربستان با کسب 1040.5 امتياز برترين تيم قرن آسيا شده است. در حالي که الاتحاد از اين کشور با 980 امتياز و پاختاکور ازبکستان با 943 امتياز دوم و سوم شده‌اند.

 

نظرات () تاریخ : دو شنبه زمان : بازدید : 411 نویسنده : علی

زمان بازی جام حذفی پرسپولیس ذوب آهن


ذوب آهن - پرسپوليس 15 اسفند

برنامه ديدارهاي جام حذفي اعلام شد


ديدار تيم هاي فوتبال ذوب آهن اصفهان و پرسپوليس تهران در مرحله يک چهارم نهايي جام حذفي روز 15 اسفند برگزار مي شود.


به نقل از مهر، براساس تصميم مسئولان سازمان ليگ برتر ديدار تيم‌هاي فوتبال ذوب آهن اصفهان و پرسپوليس تهران در مرحله يک چهارم نهايي جام حذفي روز 15 اسفندماه در ورزشگاه فولادشهر اصفهان برگزار خواهد شد.

براين اساس، ديدار تيم هاي فوتبال استقلال و فولاد مبارکه سپاهان در مرحله نيمه نهايي هم روز 9 فروردين ماه سال 92 در ورزشگاه آزادي تهران برگزار خواهد شد. ضمن اينکه ديدار تيم هاي داماش گيلان با برنده پرسپوليس - ذوب آهن نيز در همين روز برگزار خواهد شد تا فيناليست هاي جام حذفي مشخص شود.

 

نظرات () تاریخ : زمان : بازدید : 354 نویسنده : علی

مصاحبه تند رویانیان علیه استقلالی ها

سکوت فایده‌ای ندارد، قیام باید کرد/ قماربازی‌ها را رو می‌کنم
رویانیان: به خاطر فضای کثیف فوتبال به استعفای خود اصرار دارم

خبرگزاری فارس: مدیرعامل باشگاه پرسپولیس بار دیگر صحبت از استعفا کرد و گفت به رفتن اصرار دارد.

خبرگزاری فارس: رویانیان: به خاطر فضای کثیف فوتبال به استعفای خود اصرار دارم

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، ‌محمد رویانیان که معمولا در جمع خبرنگاران به یک بار صحبت اکتفا نمی کند، در جمع دیگری از خبرنگاران با اشاره به اینکه در فوتبال، مافیا وجود دارد عنوان کرد: سکوت فایده‌ای ندارد باید قیام کرد. من به احترام داوری حرفی نزدم. در فوتبال ما مافیایی وجود دارد که نمی‌توانیم سکوت کنیم. بازیکنی باید 15 روز در لیگ بازی نکند اما پس از 10 روز وارد مسابقات می‌شود.

وی ادامه داد: هر چه سکوت می‌کنیم بیشتر ما را می‌زنند. دیگر سکوت فایده‌ای ندارد همه با این داور مشکل داشتند اما می‌آیند این داور را برای دربی انتخاب می‌کنند.

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس افزود: من به خاطر فضای کثیف فوتبال استعفا دادم و آن را دیگر پس نمی‌دهم می‌خواهم بروم. پیگیر این موضوع هم خواهم بود. خیلی مسائل پشت پرده است که به زودی خواهم گفت. می دانم این رفتارها از کجا نشات می‌گیرد و به زودی با هواداران صحبت می‌کنم.

 

رویانیان خاطرنشان کرد: مواضع فوتبالی من مشخص است. به شیرینی تذکر دادم در مورد قلعه‌نویی صحبت نکند زیرا من او را دوست دارم. بحث قلعه‌نویی با همه استقلالی‌ها جداست. به او علاقه خاصی دارم. اگر کاری هم کرده باشد چون فوتبالیست است، ایرادی ندارد.

 

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس درباره پرتاب نارنجک در دیدار دربی یادآور شد: پرتاب نارنجک بین سه بازیکن پرسپولیس هم حرف و حدیث‌هایی داشت. همه چیز را به زودی خواهم گفت. مافیای فوتبالی را به زودی رو می‌کنم علت اینکه چرا فوتبال ما نتیجه نمی‌گیرد مشخص می‌کنم. همه قمار بازی‌ها را رو می کنم و با تمام هواداران صحبت می‌کنم تا مسائل روشن شود.

نظرات () تاریخ : شنبه زمان : بازدید : 179 نویسنده : علی

محسن قهرمانی دیدار استقلال و پرسپولیس را قضاوت می‌کند

محسن قهرمانی دیدار تیم‌های فوتبال استقلال و پرسپولیس تهران را قضاوت می‌کند.

 

 

14-109.jpg

، داربی 76 پایتخت بین تیم‌های استقلال و پرسپولیس تهران از ساعت 15 فردا در ورزشگاه یکصد هزار نفری آزادی برگزار می‌شود.

 

 

کمیته داوران فدراسیون فوتبال محسن قهرمانی را برای قضاوت این دیدار حساس انتخاب کرد.

 

رضا سخندان و بابک داوری کمکهای قهرمانی در این بازی هستند و تورج حق وردی داور چهارم است. محمدرضا ابوالفضلی هم در کادر داوری قرار دارد و حسین عسگری ناظر ویژه داوری است.

 

تاکنون سعید مظفری‌زاده، محسن ترکی، هدایت ممبینی و علیرضا فغانی تجربه قضاوت در داربی‌های پایتخت را داشته‌اند که در این بین هدایت ممبینی کار قضاوت را کنار گذاشته و سه داور دیگر نیز امروز(پنجشنبه) از سفر مالزی بازمی‌گردند. با این حال کمیته داوران محسن قهرمانی را برای قضاوت داربی انتخاب کرد.

نظرات () تاریخ : پنج شنبه زمان : بازدید : 384 نویسنده : علی

تفاهم نامه خاله نرگس با پرسپولیسی ها

تفاهم نامه پنگول و خاله نرگس با پرسپولیسی ها

لیگ برتر - پرسپولیسی ها تفاهم نامه ای را با عوامل تولید کننده برنامه رنگین کمان امضا کردند.

به گزارش خبرآنلاین؛پنگول و خاله نرگس که امروز بیش از هزار نفر را به ورزشگاه درفشی فر کشانده بودند قرار است از این به بعد همکاری های خود را با این مجموعه ورزشی که زیر نظر باشگاه پرسپولیس است ادامه بدهند.
عوامل تولید این برنامه با امضای تفاهم نامه ای قرار است دامنه فعالیت های خود با باشگاه پرسپولیس را گسترده تر کنند و برنامه های زیادی را با همکاری این باشگاه برگزار کنند.اجرای برنامه پنگول و خاله نرگس در محل تمرین امروز سرخپوشان برای دقایقی این تمرین را تحت تاثیر قرار داد.

نظرات () تاریخ : چهار شنبه زمان : بازدید : 329 نویسنده : علی

کریمی دربی 76 را از دست داد

کريمي 3 ماه نبايد به ميدان برود


دکتر محمد رازي در نامه‌اي ويژه به باشگاه پرسپوليس اعلام کرد که کريمي تا 3 ماه نمي‌تواند براي پرسپوليس به ميدان برود .


پس از حرف و حديث‌هاي فراوان درباره آخرين شرايط مصدوميت علي کريمي و حتي برخي اخبار مبني بر اينکه او احتمالاً به دربي 76 مي‌رسد، دکتر رازي وضعيت کريمي را بررسي کرده و در نامه‌اي ويژه به رويانيان آخرين وضعيت جادوگر را تشريح کرد.

به گزارش فارس از محتويات اين نامه، دکتر رازي در اين نامه به رويانيان اعلام کرده که کريمي به مدت 2 تا 3 ماه نمي‌تواند براي پرسپوليس به ميدان برود.

اين نامه به دست رويانيان رسيده و او نيز دستور داده که با چند متخصص تراز اول ارتوپد ايران در اين‌باره مذاکراتي شود تا نظر آنها نيز درباره اين موضوع گرفته شود.

با اين حساب حضور کريمي در دربي علي‌رغم حرف و حديث‌هاي فراوان منتفي است، البته اين بازيکن چند باري درخواست کرده با همين وضعيت در دربي به ميدان برود اما به او توصيه شده که حق ندارد سلامتي خود را به خطر بيندازد.
نظرات () تاریخ : چهار شنبه زمان : بازدید : 164 نویسنده : علی

نشست خبری دربی 76

نشست خبری گل‌محمدی و قلعه‌نویی پنجشنبه برگزار می‌شود

خبرگزاری فارس: نشست خبری سرمربیان دو تیم استقلال و پرسپولیس روز پنجشنبه در سازمان لیگ برگزار می‌شود.

 نشست خبری یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس و امیر قلعه نویی سرمربی استقلال روز پنج شنبه ساعت 14 در سالن روابط عمومی سازمان لیگ حرفه ای فوتبال ایران برگزار می شود.

جلسه هماهنگی دو تیم نیز ساعت 11 پنجشنبه در همان محل انجام می‌شود.

دربی دو تیم پرسپولیس و استقلال از ساعت ۱۵ روز جمعه در ورزشگاه آزادی آغاز خواهد شد.

نظرات () تاریخ : سه شنبه زمان : بازدید : 178 نویسنده : علی

اخبار پرسپولیس در آستانه دربی 76

پرسپولیسی‌ها فقط 200 هزار دلار به وینگادا می‌دهند
آمادگی بالای مهاجم پرسپولیس در تمرین امروز/ تذکر فیفا به آرفی

خبرگزاری فارس: محمد قاضی با انجام تمرینات اختصاصی در ورزشگاه درفشی‌فر آمادگی لازم را برای حضور در دربی 76 پیدا کرد.

خبرگزاری فارس: آمادگی بالای مهاجم پرسپولیس در تمرین امروز/ تذکر فیفا به آرفی

به گزارش خبرگزاری فارس، محمد قاضی به دلیل مصدومیت چند هفته‌ای تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس و چند بازی حساس این تیم را از دست داد، اما این بازیکن در شرایطی که تمرین امروز پرسپولیس تعطیل بود به صورت اختصاصی در ورزشگاه درفشی‌فر حضور پیدا کرد و به تمرینات ویژه پرداخت و آمادگی خود را برای حضور دربی 76 به دست آورد.

همچنین آرفی مهاجم سابق تیم فوتبال پرسپولیس که به دلیل عدم پرداخت مطالباتش به فیفا شکایت کرده بود، با تذکر جدی مسئولان فیفا روبه‌رو شد. آنها به آرفی اعلام کردند اول باید شکایت خود را در کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ایران پیگیری کند و در صورتی که به نتیجه نرسید به فیفا مراجعه کند. به همین دلیل آرفی مذاکرات خود را برای دریافت مطالباتش با مسئولان باشگاه پرسپولیس آغاز کرده است تا پول خود را پس از توافق با قرمزپوشان دریافت کند.

خبر دیگر از پرسپولیس اینکه طی پیگیری‌های مسئولین این باشگاه در خصوص پرونده وینگادا، مسئولان دادگاه عالی ورزش به قرمزپوشان اعلام کرده‌اند که در فوریه رای در مورد پرونده وینگادا را اعلام می‌کنند. پرسپولیسی‌ها قبول کرده‌اند که 200 هزار بابت مانده حساب وینگادا به او پرداخت کنند، البته طلب دستیاران او نیز به صورت جداگانه اعلام شده است.

نظرات () تاریخ : زمان : بازدید : 169 نویسنده : علی

ابهام در برگزاری بازی پرسپولیس گهر

آلودگی هوا و ابهام در برگزاری هفته بیستم لیگ برتر
هاشمیان: فردا نظر خود را به سازمان لیگ برتر اعلام می‌کنیم/ سلامت بازیکنان نباید به خطر بیفتد

خبرگزاری فارس: رئیس کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال گفت: برای برگزاری هفته بیستم لیگ برتر، پس از بررسی‌های لازم فردا نظر نهایی خود را به سازمان لیگ اعلام می‌کنیم.

خبرگزاری فارس: هاشمیان: فردا نظر خود را به سازمان لیگ برتر اعلام می‌کنیم/ سلامت بازیکنان نباید به خطر بیفتد

هاشمیان در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در خصوص آلودگی هوای تهران و برگزاری بازی‌های هفته بیستم لیگ برتر اظهار داشت: قطعا با توجه به شرایط پیش‌آمده اگر بتوانیم از نظر مطالعات علمی به شرایطی برسیم که آب و هوا سلامت بازیکنان را به خطر می‌اندازد باید با توجه به مذاکره با مقامات نظر خود را در این باره اعلام کنیم.

وی افزود: اما با توجه به شرایط پیش آمده تا این لحظه باید ایستاد تا ببینیم برای فردا جمعه شرایط آب و هوایی در تهران به چه شکلی خواهد بود و با گرفتن وضعیت نظر خود را به سازمان لیگ اعلام کنیم. بالاخره سلامتی بازیکنان از نظر پزشکی برای ما مهم است.

هاشمیان ادامه داد: برخی اوقات شرایط آب و هوایی لحظه‌ای تغییر خواهد کرد و ما هم باید اطلاعات را از مقامات رسمی استان در خصوص میزان آلاینده‌ها و شرایط جوی بگیریم و سپس بر اساس آن تصمیمات را به سازمان لیگ اعلام کنیم. با این حساب فردا پس از مذاکره با مراجع رسمی در صورتی که سلامت بازیکنان در برگزاری هفته بیستم به خطر بیفتد قطعا آن را به سازمان لیگ برای لغو بازی‌ها اعلام خواهیم کرد اما تا به این لحظه چیزی مشخص نیست.

نظرات () تاریخ : جمعه زمان : بازدید : 150 نویسنده : علی

برگزاری بازی پرسپولیس گهر 15 دی 91

ي رغم آلودگي شديد هوا

برگزاري حتمي مسابقه پرسپوليس و گهر


با وجود آلودگي هوا مسابقه فوتبال تيم هاي پرسپوليس و گهر دورود در چارچوب ليگ برتر کشور در روز جمعه در استاديوم آزادي تهران برگزار خواهد شد.


رسول اشرفي پور دبير کميته کاهش آلودگي هواي تهران روزچهارشنبه در گفت وگو با ايرنا اين خبر را بر اساس مصوبات کارگروه کميته مذکوراعلام کرد.

مسابقه فوتبال تيم هاي پرسپوليس و گهر دورود در چارچوب ليگ برتر کشور بعد از ظهر جمعه راس ساعت 17.30 دقيقه در ورزشگاه آزادي تهران برگزار خواهد شد.

نظرات () تاریخ : چهار شنبه زمان : بازدید : 196 نویسنده : علی

نتیجه بازی پرسپولیس تراکتورسازی 13 آذر 91

نتیجه بازی پرسپولیس تراکتورسازی 13 آذر 91

 

شاگردان ژوزه شش تایی شدند
پرسپولیس با خاطره تلخ تراکتور به تعطیلات رفت

خبرگزاری فارس: پرسپولیس در ورزشگاه آزادی برابر تراکتورسازی شکست خورد تا نیم فصل بد خود را با باخت به پایان برساند.

خبرگزاری فارس: پرسپولیس با خاطره تلخ تراکتور به تعطیلات رفت

به گزارش خبرگزاری فارس، دیدار دو تیم پرسپولیس و تراکتورسازی از ساعت 17:30 در ورزشگاه آزادی و در حضور حدود 18 هزار تماشاگر برگزار شد، که بازی با نتیجه یک بر صفر به سود تراکتورسازی به پایان رسید.

سیدمهدی سیدصالحی در دقیقه 82 تک گل بازی رابه ثمر رساند.

پرسپولیس که بدترین نتایج تاریخش را در این فصل گرفته در پایان نیم فصل نیز با یک شکست خانگی به تعطیلات رفت تا کابوس سرخ همچنان ادامه داشته باشد.با این شکست شاگردان ژوزه ششمین شکست خود را در فصل جاری تجربه کردند. شکست خانگی پرسپولیس برابر تراکتورسازی باعث شد این تیم در رده یازدهم باقی بماند.

تراکتورسازی هم 28 امتیازی شد و به رده ششم صعود کرد.

سعید مظفری‌زاده داور مسابقه به مهدوی‌کیا و سامان آقازمانی از پرسپولیس و محمد نصرتی و مرتضی اسدی کارت زرد نشان داد.

پرسپولیس در این بازی محسن بنگر، هادی نوروزی و کریم انصاری فرد را به دلیل سه اخطاره بودن و محرومیت در اختیار نداشت.

*ترکیب پرسپولیس:

نیلسون کوریا، سید جلال حسینی، علیرضا نورمحمدی( از دقیقه 30 سامان آقازمانی)، محمدرضا خانزاده، حسین ماهینی، امیرحسین فشنگچی، میثم نقی‌زاده، محمدنوری، مهدی مهدوی‌کیا( از دقیقه 58 حمید علی عسگر)، جواد کاظمیان( از دقیقه 70 روح‌الله سیف الهی)و  غلامرضا رضایی

سرمربی: مانوئل ژوزه

*ترکیب تراکتورسازی:

مهدی ثابتی،‌مصطفی اکرامی، میلاد فخرالدینی، محمدنصرتی، مرتضی اسدی، مهدی‌کیانی،‌قاسم‌دهنوی( از دقیقه 90 سیدمحسن حسینی)، فلاویو لوپز، محمدابراهیمی( از دقیقه 82 مهدی کریمیان)،‌احسان حاج صفی، سید مهدی سید صالحی

سرمربی: تونی اولیویرا

 

نظرات () تاریخ : دو شنبه زمان : بازدید : 188 نویسنده : علی

نشان شوالیه در ایران ارزشی ندارد

رویانیان عنوان کرد:
کسی حق ندارد به بازیکن ما پاداش بدهد/ نشان شوالیه در ایران ارزشی ندارد
مدیر عامل باشگاه پرسپولیس با اشاره به گرفتن لقب شوالیه توسط مدیرعامل باشگاه استقلال از سوی یک نهاد اروپایی گفت: این نشان در ایران ارزشی ندارد چرا که ما در داخل کشورمان لقب هایی داریم که از شوالیه بالاتر است.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد رویانیان عصر امروز جمعه در حاشیه برگزاری دیدار تدارکاتی تیم فوتبال پرسپولیس با شهرداری باغستان در جمع خبرنگاران ضمن بیان این مطلب افزود: ما الان در کشورمان سردار هستیم و فکر می کنم این عنوان از لقب هایی مثل شوالیه بالاتر است. آقای فتح الله زاده هم چون دوست داشت نظامی شود و به این مهم نرسید رفت این لقب را گرفت که در ایران ارزش زیادی ندارد.

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در واکنش به وعده ای که حسین هدایتی برای اهدا خودرو به علی کریمی داده است، بدون اینکه نامی از مالک باشگاه ملوان ببرد گفت: من هم خبرهایی در این مورد شنیده ام اما باید بگویم هیچکس حق ندارد که به بازیکن ما پاداش بدهد. اگر قرار باشد پاداشی داده شود خود ما این کار را خواهیم کرد. به کسی ارتباط ندارد که بخواهد به بازیکن ما پاداش بدهد. این افراد می خواهند خودشان را به پرسپولیس بچسبانند.

رویانیان به سفر آینده اش به ایتالیا اشاره کرد و گفت: قصد داریم در این سفر که اقتصادی - ورزشی است با مسئولان باشگاه میلان مذاکراتی داشته باشیم. همانطور که هم اکنون هیاتی از برزیل در تهران حضور دارند و در حال بررسی امکانات باشگاه پرسپولیس هستند تا با یکدیگر تفاهم نامه امضا کنیم.

وی با ابراز خوشحالی از جذب رضا حقیقی که مورد نظر او و مورد تایید مانوئل ژوزه بوده است در مورد زمان دیدار این تیم با ملوان در رقابت های جام حذفی نیز گفت: قبل از این تصمیم گرفته بودند که بازی های جام حذفی برگزار نشود که تصمیم اشتباهی بود. اما الان هم که می خواهند مسابقات را برگزار کنند در مورد زمان دیدار پرسپولیس و ملوان عجولانه تصمیم گرفته اند که امیدواریم اصلاح شود.

نظرات () تاریخ : جمعه زمان : بازدید : 184 نویسنده : علی

اخبار پرسپولیس در جام حذفی 91 92

به دلیل داشتن ۵ بازیکن ملی‌پوش
باشگاه پرسپولیس خواهان تعامل فدراسیون فوتبال شد

خبرگزاری فارس: باشگاه پرسپولیس با توجه به حضور ۵ بازیکن ملی‌پوش در مسابقات غرب آسیا خواستار تغییر برنامه جام حذفی شد.

خبرگزاری فارس: باشگاه پرسپولیس خواهان تعامل فدراسیون فوتبال شد

به گزارش خبرگزاری فارس، با توجه به دعوت 5 بازیکن پرسپولیس به اردوی تیم ملی برای مسابقات غرب آسیا مسئولان این باشگاه در مکاتبه‌ای با مسئولان فدراسیون خواستار این شدند تا شرایطی را فراهم کنند که این تیم در جام حذفی دچار مشکل نشود.

مسئولان پرسپولیس با فدراسیون فوتبال مکاتبه ای برای بهتر شدن زمان برگزاری بازی های این تیم در جام حذفی انجام داده اند و ظاهرا قرار است بین فدراسیون و باشگاه پرسپولیس تعامل برای تغییر برنامه بازی های این تیم صورت گیرد.

تیم پرسپولیس برای تاریخ ۲۶ آذر باید با ملوان انزلی در مرحله یک شانزدهم نهایی خود را آماده کند.

نظرات () تاریخ : جمعه زمان : بازدید : 320 نویسنده : علی

زمان بازی های جام حذفی مرحله یک شانزدهم

اعلام برنامه مرحله يک ‌شانزدهم جام حذفي


سازمان ليگ برتر برنامه ديدارهاي مراحل يک شانزدهم و يک‌ هشتم نهايي مسابقات فوتبال جام حذفي باشگاه‌هاي ايران را اعلام کرد.


 سازمان ليگ برتر برنامه مراحل يک شانزدهم نهايي بيست و ششمين دوره رقابت‌هاي فوتبال جام حذفي باشگاه‌هاي کشور را اعلام شد که طي آن تيم‌هاي استقلال وسايپا روز جمعه 24 آذرماه در ورزشگاه آزادي به مصاف همديگر خواهند رفت.

در اين روز همچنين 13 ديدار ديگر برگزار مي‌شود که در مهمترين آنها سپاهان در فولادشهر اصفهان به مصاف فولاد خوزستان مي‌رود و تراکتورسازي هم در تبريز پذيراي آلومينيوم هرمزگان خواهد بود.

طبق برنامه اعلام شده، دو ديدار باقيمانده مرحله يک‌شانزدهم نهايي هم روز يکشنبه 26 آذرماه برگزار مي‌شود که در تبريز شهرداري ميزبان نفت تهران است و پرسپوليس در ورزشگاه آزادي با ملوان بندرانزلي ديدار مي‌کند.

برنامه مرحله يک شانزدهم نهايي رقابت‌هاي فوتبال جام حذفي باشگاه‌هاي کشور به شرح زير است:

جمعه – 24/09/91

* تراکتورسازي تبريز – آلومينيوم هرمزگان

* پارسه ايرانيان – داماش گيلان

* سايپا شمال – مس سرچشمه

* فجرسپاسي شيراز – سنگ آهن بافق يزد

* ذوب‌آهن اصفهان – ملي حفاري اهواز

* شهرداري ياسوج – مس کرمان

* استقلال اهواز – استيل آذين گهر دورود

* استقلال تهران – سايپا البرز

* صباي قم – نفت مسجد سليمان

* ابومسلم مشهد – پيکان تهران

* نيروي زميني تهران – صنعت نفت آبادان

* راه‌آهن تهران – شاهين بوشهر

* مس رفسنجان – برق شيراز

* سپاهان اصفهان – فولاد خوزستان

يکشنبه – 26/09/91

* شهرداري تبريز – نفت تهران

* پرسپوليس – ملوان بندرانزلي

ديدارهاي مرحله يک ‌هشتم نهايي هم طي روزهاي پنجشنبه 30/09/91 و جمعه 01/10/91 برگزار مي‌شود که برنامه اين بازي‌ها پس از مشخص شدن تيم‌‎هاي صعود کننده به اين مرحله اعلام مي‌شود.

 

نظرات () تاریخ : جمعه زمان : بازدید : 261 نویسنده : علی

سهميه قطعی ايران درليگ قهرمانان آسيا


AFC سهميه کشورها را اعلام کرد

3+1 سهميه جديد ايران درليگ قهرمانان آسيا


دبير کل فدراسيون فوتبال ايران از اعلام امتيازات فدراسيون ها توسط کنفدراسيون فوتبال آسيا خبر داد و گفت: سهيمه ايران نسبت به سال گذشته افزايش يافته است.


به نقل از سايت فدراسيون فوتبال، مهدي محمد نبي-دبير کل فدراسيون گفت: طبق آخرين اعلام کميته رسيدگي به مدارک باشگاههاي ليگ برتري در AFC، امتيازات فدراسيون‌ها اعلام شد اما پس از بررسي در جلسات تخصصي کنفدراسيون فوتبال آسيا، هفتم آذرماه در کوالالامپور تصميم گيري نهايي در اين خصوص گرفته خواهد شد.

دبير کل فدراسيون ايران با اشاره به اينکه سهميه ايران نسبت به سال گذشته افزايش داشته گفت: ايران با کسب 813/5 امتياز ، سهيمه 1+3 را جهت حضور در رقابتهاي ليگ قهرمانان آسيا(ACL) کسب کرد.

محمد نبي درپايان گفت: ژاپن با 946/8 امتياز و 4 سهميه، کره جنوبي با 886/6 امتياز و 4 سهميه، عربستان سعودي با 860/5 امتياز و4 سهميه، قطر با 838 امتياز و 4 سهميه، چين با 796/7 امتياز و 1+3 سهميه، استراليا با 747 امتياز و 1+2 سهميه، امارات با 750/2 امتياز و 1+2 سهميه و ازبکستان با 740/8 امتياز و 1+1 سهميه از کميته رسيدگي به مدارک باشگاههاي ليگ برتر کسب کردند.

 بدين ترتيب تيمهاي سپاهان،‌استقلال و تراکتورسازي به صورت مستقيم در ليگ قهرمانان شرکت خواهند کرد و تيم صباي قم هم در صورت پيروزي در ديدار حذفي مي‌تواند در مرحله گروهي حاضر شود.

 

نظرات () تاریخ : جمعه زمان : بازدید : 306 نویسنده : علی

جدول گلزنان لیگ برتر 91/92

 • • جلال رافخايي(ملوان)

 • 10گل
 • • يعقوب کريمي(نفت تهران)

 • 7گل
 • • جواهير سوکاي(سپاهان) • ميلاد نوري(صباي قم)

 • 6گل
 • • اميد ابراهيمي(سپاهان) • کريم انصاري فرد(پرسپوليس) • آرش برهاني(استقلال) • عليرضا جهانبخش(داماش گيلان) • فلاويو لوپز(تراکتورسازي)

 • 5گل
 • • لوسيانو پريرا(فولاد) • رادومير دالوويچ(سپاهان) • سعيد دقيقي(سايپا) • مصطفي شجاعي(مس) • سجاد شهباززاده(سايپا) • مجتبي شيري(راه آهن) • محمدرضا طهماسبي(پيکان) • بهادر عبدي(راه آهن) • روح‌الله عرب(نفت آبادان) • عباس محمدرضايي(فجر سپاسي) • مهدي نظري(فجر سپاسي) • رسول نويدکيا(نفت آبادان)

 • 4گل
 • • فرزاد آشوبي(راه آهن) • محمد ابراهيمي(تراکتورسازي) • آرش افشين(فولاد) • مجتبي ترشيز(فجر سپاسي) • افشين چاووشي(داماش گيلان) • فرزاد حاتمي(تراکتورسازي) • احسان حاج صفي(تراکتورسازي) • سيد محمد رضا حسيني(فجر سپاسي) • هادي دهقاني(آلومينيوم) • رامين رضائيان(صباي قم) • مهدي سيد صالحي(تراکتورسازي) • رضا عنايتي(مس) • ميلاد غريبي(سايپا) • اسماعيل فرهادي(ذوب آهن) • محمد قاضي(پرسپوليس) • مهدي مهدوي‌کيا(پرسپوليس) • سيدايمان موسوي(نفت تهران) • رضا ناصحي(آلومينيوم) • مهدي نوري(فولاد) • عبدالله کرمي(فولاد) • ايوب کلانتري(فولاد)

 • 3گل
نظرات () تاریخ : پنج شنبه زمان : بازدید : 251 نویسنده : علی

مخالفت ژوزه با ترانسفر شدن پولادي

ژوزه مخالف ترانسفر شدن پولادي


سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس با حضور هافبک تيمش در ليگ بلژيک مخالفت کرد.


 مانوئل ژوزه برنامه‌هاي تمريني خود را تا قبل از بازي با سپاهان براي مسئولان باشگاه و بازيکنان تشريح کرد. از همين رو طبق برنامه ژوزه تمرينات پرسپوليس در روز يکشنبه را به دليل عاشوراي حسيني تعطيل کرد.


به گزارش فارس، همچنين با توجه به پيشنهاد دو تيم از بلژيک براي ترانسفر شدن مهرداد پولادي ژوزه و رويانيان رسما با اين موضوع مخالفت کردند و اعلام کردند اين بازيکن بايد تا آخر فصل براي کمک به پرسپوليس در اين تيم بماند.

نظرات () تاریخ : چهار شنبه زمان : بازدید : 199 نویسنده : علی

کريمي در بين 3 نامزد نهايي مرد سال آسيا 2012

بنگر در فهرست نهايي قرار نگرفت

کريمي در بين 3 نامزد نهايي مرد سال آسيا


علي کريمي براي مراسم انتخاب مرد سال فوتبال آسيا از سوي AFC به اين مراسم دعوت شد.


   به نقل از سايت رسمي باشگاه پرسپوليس، کنفدراسيون فوتبال آسيا صبح امروز با ارسال نامه اي به فدراسيون فوتبال ايران علي کريمي را به عنوان يکي از سه نامزد نهايي مرد سال فوتبال آسيا به مراسم انتخاب برترين ها که چهارشنبه آينده در مقر AFC در کوالالامپور برگزار مي شود، دعوت کرد.


اين نامه از سوي فدراسيون فوتبال ايران در اختيار باشگاه پرسپوليس قرار گرفت تا اقدامات لازم به منظور سفر علي کريمي انجام شود.


 کنفدراسيون فوتبال آسيا پيش از اين محسن بنگر و علي کريمي را در جمع پنج نامزد نهايي قرار داده بود و با ارسال اين نامه مشخص شد علي کريمي در جمع سه نامزد نهايي قرار گرفته است.

نظرات () تاریخ : سه شنبه زمان : بازدید : 179 نویسنده : علی

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • موضوعات
 • دانلود گل های فوتبال ایران

 • دانلود گل های دربی از ابتدا تا به حال

 • عکس های بازیکنان استقلال

 • عکس های بازیکنان پرسپولیس

 • دانلود گل های لیگ برتر انگلیس

 • دانلود گل های بوندس لیگای آلمان

 • دانلود گل های لالیگای اسپانیا

 • دانلود گل های سری A ایتالیا

 • دانلود گل های جام های جهانی فوتبال

 • عکس های فوتبال ایران

 • دانلود گل های فوتبالیست های بزرگ دنیا

 • اخبار نقل و انتقالات فوتبال ایران و جهان

 • پخش زنده فوتبال

 • اخبار-عکس-گل و... از فوتبال اروپا

 • متفرقه

 • نویسندگان
 • علی
 • 2saadat2
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 2221
 • کل نظرات : 172
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 128
 • آی پی امروز : 63
 • آی پی دیروز : 92
 • بازدید امروز : 424
 • باردید دیروز : 278
 • گوگل امروز : 6
 • گوگل دیروز : 4
 • بازدید هفته : 702
 • بازدید ماه : 6,344
 • بازدید سال : 81,926
 • بازدید کلی : 3,802,692
 • کدهای اختصاصی